nasiona marihuany

Przestawienie 24/0 na 12/12??????????

Wyszukiwarka Forumowa:
Y

yaro667

Guest
:geek: Mam pytanie???? Trzymalem pomidorki w boxie ale tylko przez dwa tygodnie a teraz wysadzilem na dworzu.Czy teraz beda jeszcze rosnac czy od razu kwitnac?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Według mnie będą rosnąć :) a nie kwitnąć :) ale moge sie mylić człwoeik jest tylko człowiekiem :p
 

Scooterr

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2006
Postów
296
Buchów
3
Ja swoje trzymam koło 3 tygodni i świece 24h na dobe i po trzech tygodniach już dobrą sadzone na podta i około po dwuch miechach powiny zakwitnąć :thumleft:
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Kwitną dopiero wtedy gdy światło dzienne nie będzie przekraczać 12 h na dobe :pl:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Scooterr napisał:
a swoje trzymam koło 3 tygodni i świece 24h na dobe i po trzech tygodniach już dobrą sadzone na podta i około po dwuch miechach powiny zakwitnąć
kolejny idiota nic nie czytajacy.
 
B

Bless Herbalist

Guest
możesz spokojnie wysadzać na out, bo tam jest 16/8 światła. Flo zacznie się dopiero gdy słoneczko zacznie krótko świecić. Mam nadzieję, że pomogłem.
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ras Maciek napisał:
Flo zacznie się dopiero gdy słoneczko zacznie krótko świecić
a dokladnie kiedy nie bedzie juz 12h swiatla ;)
 
H

haszyszekk

Guest
Zajrzyj do kalendarza i popatrz tam gdzie są wypisane wschody i zachody słońca... łatwo obliczysz kiedy. pzdr

[ Dodano: 2006-05-09, 16:14 ]
ras Maciek napisał:
Mam nadzieję, że pomogłem
Niezmiernie :) Szczególnie te 18/6 swiatła jest zastanawiające :pr:
Przy założeniu że słońce codziennie świeci odrobine krócej albo dłużej i przyjmujac ze w pewnym momencie coś będzie cień żucalo na twojego planta to wątpie zeby wyszło 18/6...
ras Maciek napisał:
Flo zacznie się dopiero gdy słoneczko zacznie krótko świecić.
Czyli zejdzie poniżej 12,5 godziny dziennie... mniejwięcej.
Może juz ci to policzyć... to będzie około 20 września... równonoc czyli 12/12 jest tak jakoś w tym terminie, ale biorac pod uwage wyej wspomniane czynniki zacznie kwitnąć wcześniej i nikt ci dokładnie nie powie kiedy.
Aha i...
ras Maciek napisał:
Mam nadzieję, że pomogłem.
Bosze co za kwas :pr: pzdr

[ Dodano: 2006-05-09, 16:16 ]
Aha równonoc jesienna wypada oczywiście 23 września :)
 
B

Bless Herbalist

Guest
Dzisiaj (Wschód słońca: 4:51 Zachód słońca: 20:13)

czyli równe lekko ponad 15 h słoneczka. Z tym że jasno jest o o.k 1 h dłużej. Sorry za pomyłke.

[ Dodano: 2006-05-10, 11:51 ]
to mod mnie poprawił, czy dobrze mi sie zdaje że napisałem 16/8 a nie 18/4 (nie edytowałem wcześniejszej wiadomości)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół