nasiona marihuany

Przestroga dla wszystkich palaczy marihuany

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Ja palę codziennie ale tylko wieczorami...czasem zdarzy mi się wake and bake ale nie przepadam bo cały dzień roz***any wtedy....Jak miałem przerwę od jarania to zauważyłem,że lepiej mi się myśli i zasypia(i mam sny)...teraz znowu jaram codzień ale w razie Wu mogę przestać(tylko po ch*j :lol3:)
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
a ja stewierdzam powoli ze sobie nie radze. zaczynam dzien od bolka i tak pale do paru minut przed zasnieciem. Fajnie mi sie funkcjonuje i nie jestem nerwowy jak po 5 godzinach bez.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
A ja praktycznie wcale nie palę, gdyż palę tylko okazjonalnie, a owe okazje mają miejsce parę razy do roku... skutek tego taki, że jak okaleczę roślinę na późnym flo, to dłuższe przebywanie w owym zapachu powoduje wejście ciekawego uczucia, zwanym przez niektórych błogostanem. Zaczyna się od głowy, ogarnia mnie spokój, a następnie czuję rozluźnienie mięśni twarzoczaszki, kolejno efekt wchodzi w ciało, w ręce, w nogi, dając nieokreśloną namiastkę przyjemność i spokoju.
Nie wiem czy mój mózg jest inny, nadwrażliwy, ale tak po prostu reaguje na szereg ulatniających się związków zawartych w mj.
Kiedy zapalę przykładowo konkretną indicę, wystarczy buch, a już doraźnie odczuwam odmienny stan świadomości. Myśli stają się luźniejsze, bardziej elastyczne, pozbawione kantów, dzięki temu łatwiejsze do akceptacji, co prowadzi do eliminacji poniektórych problemów. Efekt podobny kiedy się spinamy a wrzucimy na luz, tylko w tym wypadku jest on rzecz jasna wiele bardziej spotęgowany, tak więc ogarnia mnie bezkresny relaks. Obraz przed oczyma staje się wolniej przemykający, czas zwalnia, a ciało wypełnia się niczym malutkimi motylkami, wtedy najlepiej usiąść, lub się położyć i rozkoszować niebanalną przyjemnością;)

a ja stewierdzam powoli ze sobie nie radze. zaczynam dzien od bolka i tak pale do paru minut przed zasnieciem. Fajnie mi sie funkcjonuje i nie jestem nerwowy jak po 5 godzinach bez.

Toż weź odstawiaj powoli, po trochu, codziennie po lolku, gdyż wszystko w nadmiarze szkodzi, a uzależnić i to nieźle potrafi nawet i siedzenie przed kompem. Pomyśl o sobie i nie ufaj nikomu ani niczemu na 100%, dzięki temu będziesz szedł ostrożniej przez życie unikając tego typu problemów;)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
K

kotmichau

Guest
A ja praktycznie wcale nie palę, gdyż palę tylko okazjonalnie, a owe okazje mają miejsce parę razy do roku... skutek tego taki, że jak okaleczę roślinę na późnym flo, to dłuższe przebywanie w owym zapachu powoduje wejście ciekawego uczucia, zwanym przez niektórych błogostanem. Zaczyna się od głowy, ogarnia mnie spokój, a następnie czuję rozluźnienie mięśni twarzoczaszki, kolejno efekt wchodzi w ciało, w ręce, w nogi, dając nieokreśloną namiastkę przyjemność i spokoju.
Nie wiem czy mój mózg jest inny, nadwrażliwy, ale tak po prostu reaguje na szereg ulatniających się związków zawartych w mj.
Kiedy zapalę przykładowo konkretną indicę, wystarczy buch, a już doraźnie odczuwam odmienny stan świadomości. Myśli stają się luźniejsze, bardziej elastyczne, pozbawione kantów, dzięki temu łatwiejsze do akceptacji, co prowadzi do eliminacji poniektórych problemów. Efekt podobny kiedy się spinamy a wrzucimy na luz, tylko w tym wypadku jest on rzecz jasna wiele bardziej spotęgowany, tak więc ogarnia mnie bezkresny relaks. Obraz przed oczyma staje się wolniej przemykający, czas zwalnia, a ciało wypełnia się niczym malutkimi motylkami, wtedy najlepiej usiąść, lub się położyć i rozkoszować niebanalną przyjemnością;)



Toż weź odstawiaj powoli, po trochu, codziennie po lolku, gdyż wszystko w nadmiarze szkodzi, a uzależnić i to nieźle potrafi nawet i siedzenie przed kompem. Pomyśl o sobie i nie ufaj nikomu ani niczemu na 100%, dzięki temu będziesz szedł ostrożniej przez życie unikając tego typu problemów;)
Pozdrawiam

Widać ze nic nie Palisz prawie jak ty mu doradzasz odstawiac po skrecie nawet jak pali po kilka dziennie , to o wiele za szybkie działanie.... Padree kiedyś dał sposób aby Jarac w tych porach dnia w których jest największe ciśnienie i stopniowo rezygnować z każdej stopniowo.
 
T

TakaZajawka

Guest
Po 5 latach palenia :D Głowa jeszcze działa :D zobacz np. innych ludzi co pala nawet po 20-50gram dziennie taki jak Wiz Khalifa i Snoop Dog. I mają się dobrze imprezują i żyją k***aaaaaa.


Miałem teraz palenie i sie skonczylo i nic czekam na zbiory w pazdzierniku czekamy. :) Teraz tak sobie logicznie pomyslec pijac alkohol w dzien dzien przez tylko te 5 lat to juz z nalogu nie idzie tak wyjsc jak z trwaki a trawka tez uzaleznia ale nie az tak ;D
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Ja jak weekendy zamieniam w zioło, to już się powoli zastanawiam nad sobą i aż żal mi czasu, a tu co poniektórzy jarają od rana do wieczora i wszystko ok. Ja na pewno nie byłbym w stanie, bo za bardzo przeraża mnie czas, a po ziole to przynajmniej ja, nie jestem w stanie nic produktywnego zrobić - typowa zabawa nic nie wnosząca. Sama świadomość, że codziennie na bani, odbierała by mi z tego jakąkolwiek przyjemność, a za to czułbym niepokój typu - kurde czas ucieka, a ja cały czas w miejscu. Już nawet nie wspominając o szkodliwości zdrowotnej...

W skrócie można napisać, że marihuana, to takie przyjemne lenistwo*

*człowiek nadmiernie leniwy chu*a osiągnie w życiu. :bounce:
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Pie****isz Pan. Ja jakoś jaram ok 20lat jak i nie mam problemu. Mam firmę, rodzinę i jakoś działa wszystko elegancio.
Nie jaram dużo, lufkę dwie dziennie walę browary i jest gites.
Wiadomo, że jak walą po parę wiader dziennie to i zrycie jest.

Ogarniętym trzeba być i tyle, ***nę dyma i od razu lepiej z urzędasami sprawy się załatwia. No, ale jak wiadomo zioło jak i inne używki nie są dla każdego ;)

pozdro
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
To czy ktoś odniesie sukces paląc marihuanę codziennie przez 20 lat tak jak Ty zacier, czy nie, zależy od wielu czynników. Np. takich jak punkt startu, wrodzone predyspozycje i po prostu życiowt fart. Nie każdemu tak się poszczęści jak wymienianym tu Snoop Doggowi, czy Wiz Khalifa. Dużo zależy też pewnie w jakim wieku i stopniu dojrzałości zaczyna się palić naprawdę codziennie. Sprawiedliwie było by wspomnieć w tym temacie, że są też tacy, którzy wzorując się na swoich ulubionych raperach skończą jak w piosence Myslovitz i tutaj zakończę cytatem:
"Wieczorami chłopcy wychodzą na ulicę
Siadają na chodniku i palą jointy
Robią wszystko żeby stąd uciec
Kiedy wreszcie mogą, to wtedy nie mogą się ruszyć "
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Sukces jaki kuwa sukces. Wszyscy moi kolesie z którymi zaczynalismy przygode daja sobie swietnie rade w życiu. Ogarniecie i tyle. Zaczęliśmy raczej szybko... nie chce mnie sie rozpisywać. Jaranie to nie tylko bomba to też zrozumienie życia i ludzi ;)
 

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2
Nie jaram od godziny trzymajcie kciuki :jaraczz: - pora na detox.
 

venom

symbiot
Rejestracja
Gru 20, 2015
Postów
67
Buchów
2
To trudniejsze niż myślałem zapaliłem ehhh, ale jak to mówią jutro też jest dzień <lol> albo od poniedziałku spróbuje nie palić.
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
zacier - co innego jarać codziennie lufke, a co innego 15 jointów. To tak samo jakbyś napisał, że chlejesz 20 lat i wszystko gites, a to chlanie to 1 piwko dziennie. Naprawdę nie widzisz tej różnicy?:pl:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
George Bush i Bill Clinton palili trawe i gdzie zaszli, he? W dodatku wiadra walili od 6 rano non stop przez caly dzien, zreszta widac po oczach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół