• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Przesylki z pl

Czubekbe

Well-known member
Buchów
1,780
Odznaki
2
Siemano, mam pytanie.
Odbierał ktoś przesyłki z pl z nasionami w ostatnim czasie ?? Pytam bo czekam na pyszności od @Rumcajz dwa tygodnie i wszyscy chyba poza mną już dostali i nie mam pojęcia czy zacząć się martwić że gdzieś wsiakly po drodze czy teraz po brexicie czeka się chuj wie ile czasu bo wiadomo że na granicach młyn. 😉

Rumcajz

Well-known member
Buchów
5,392
Odznaki
5
Ja z pośpiechu zapomniałem priorytet wrzucić, to może troszkę dłużej iść. I poszły 10.06 ode mnie, więc spokojnie ;)

Czubekbe

Well-known member
Buchów
1,780
Odznaki
2
Nie spinam się tylko ciekaw byłem czy teraz po brexicie niema jakiś problemów, czy to u mnie opcja taka jest ale skoro nie tylko ja czekam na wyspie znaczy jest git 😉

Football Manager

Well-known member
Weteran
Buchów
6,453
Odznaki
3
Teraz listy z dwa tygodnie idą jak nie lepiej z Polski do UK.

Switch

Well-known member
Buchów
228
Odznaki
1
Nie wiem czy ta kwestia nadal kogoś nurtuje, ale w minione lato po brexicie wysyłałem pestki sam sobie z PL do UK , a na tej deklaracji wpisałem „produkt kolekcjonerski” . Szło około 2 tygodni ale doszło normalnie.

wd40

Well-known member
Buchów
392
Do mnie Waran wysłał odciski i niestety do tej pory nie doszły. Pol roku minęło i niestety nie doszły. Troche jednak jest to stresujące. Bo huj wie co się z nimi stalo :p

Góra Dół