nasiona marihuany

Przesylki z pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Siemano, mam pytanie.
Odbierał ktoś przesyłki z pl z nasionami w ostatnim czasie ?? Pytam bo czekam na pyszności od @Rumcajz dwa tygodnie i wszyscy chyba poza mną już dostali i nie mam pojęcia czy zacząć się martwić że gdzieś wsiakly po drodze czy teraz po brexicie czeka się ch*j wie ile czasu bo wiadomo że na granicach młyn. ?
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,108
Odznaki
7
Ja z pośpiechu zapomniałem priorytet wrzucić, to może troszkę dłużej iść. I poszły 10.06 ode mnie, więc spokojnie ;)
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Nie spinam się tylko ciekaw byłem czy teraz po brexicie niema jakiś problemów, czy to u mnie opcja taka jest ale skoro nie tylko ja czekam na wyspie znaczy jest git ?
 

Switch

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2022
Postów
132
Buchów
570
Odznaki
1
Nie wiem czy ta kwestia nadal kogoś nurtuje, ale w minione lato po brexicie wysyłałem pestki sam sobie z PL do UK , a na tej deklaracji wpisałem „produkt kolekcjonerski” . Szło około 2 tygodni ale doszło normalnie.
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Do mnie Waran wysłał odciski i niestety do tej pory nie doszły. Pol roku minęło i niestety nie doszły. Troche jednak jest to stresujące. Bo h*j wie co się z nimi stalo :p
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Siema z brexitem ja mialem przygode taka ze bedac na swietach w 2020 wyslalem sobie z Pl paczke do uk. Duzy gabaryt. Glownie zabawki ksiazki i uzywane ciuchy. Wartosc wpisalem 1000zl bo raz sasiedzi w uk mi paczke za***ali wiec chcialem sie zabezpieczyc. Niedosc ze czekalem prawie 2 miechy na paczke to musialem zaplacic podatek(cło) w wysokosci 84f . Troche porazka. Moze teraz cos sie zmienilo. Jesli tak dajcie znac
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Przewoźnikiem nie poczta najlepiej jak.paczki ,a.listy idą do 14 dni zwykłe
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
To byl przewoznik dlatego bylem w szoku paczka oplacona z gory w PL. Suma wszystkiego musialem zaplacic za paczke dodatkowo tyle co wartosc zawartych w niej rzeczy
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Walek . Jak chcecie podam wam na priv ,konkretnego i sprawdzonego przewoźnika. Już nie raz było wysyłane.ziarno ledy i inne smakołyki.i przeszło na.luzie
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
341
Buchów
920
Tzn sprawa wygladala tak ze przewoznik przekazal paczke do angielskiej firmy przewozowej a ona narzucila podatek
 

Czubekbe

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
933
Buchów
2,609
Odznaki
3
Door to door za 30£ i leci co chcesz polskim przewoźnikiem bez żadnych problemów i komplikacji Z punktu A do punktu B. Testowane. Gorzej ma się sprawa przesyłek pocztami. Też czekałem bardzo Długo kiedyś na list.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół