nasiona marihuany

Przez co palic ??

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sulek

Guest
Mam do was pytani. Czy którys z was miał kiedys okazje palic w faji wodnej przez np. wódke lub jakis alkohol, lub inny płyn i czy mieliscie po tym lepsze loty ?? Spotkałem sie dotychczas z paleniem przez mleko, a znacie inne sposoby??
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
jak bedziesz palil przez alkochol albo przez mleko to puzniej bedziesz musial to wypic bo bedzie w tym sporo thc
 

szareczek

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
28
Buchów
0
Jeśli będziesz musiał to wypić to bardziej ci siądzie.. hehe :)
 
M

!! mateusz !!

Guest
mój kumpel palił przy mnie przez wódke i puźniej ją wypił :shock:
tak sie za***ał że puźniej musieliśmy go z podłogi podnościć bo nie miał siły wstać.




ReSpEcT
 
S

sulek

Guest
Mówicie o wypiciu tego. A czy którys z was wąchał to co zostaje w bongosie. Mnie to odstrasza zapach tej wody po paleniu.
 
R

Rider

Guest
to tak jak wąchanie kompostu z kiepów., albo aromat rosolu czy coś w tym stylu...
 

battleangel

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2005
Postów
151
Buchów
2
Hejo zielone ludki:p To mój pierwszy post:p

Ja nigdy nie probowałem palić przez coś innego niż woda... no ale chyba najwyższy czas spróbowac;) A co to picia alkoholu po ziółku to odradzam:/ z tego co wiem po ziole nawet mala dawka alkoholu może spowodować totalny zgon... a chyba nikt nie lubi lezeć i zygać:/ [shadow=green:270f40f62e][/shadow:270f40f62e][glow=green:270f40f62e][/glow:270f40f62e]
 
R

Rider

Guest
lepiej wypic [nie za dozo]] i po tem palic... takie 2-3 piwka zapalic gieta i jestes w 7 niebie
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
lepiej najpierw przypalic, a potem wypic 2 wojaki wszechocne (9%) wtedy to jest dopiero zniszczenie :) ale bez zgonu i zygania
 
R

Rider

Guest
heheh wojaki... wlasnie przypomniales mi najbardziej z***anom faze w zyciu :mrgreen: wpypilem 3 niejakie wojaki, naczczo... fakt byl taki ze sie zzyga**m tym piwem i jakimis organami wewnetrznymi... strasznie ku**a blee
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
hehehe a wypij sobie najpierw tanie winko a potem zapij wojaczkiem :? tym sposobem zazygalem pol autobusu :)

Predazzo: Przeniosłem ten temat z działu "działanie"
 

Narciarz

Active member
Rejestracja
Sty 4, 2006
Postów
40
Buchów
0
battleangel napisał:
A co to picia alkoholu po ziółku to odradzam:/ z tego co wiem po ziole nawet mala dawka alkoholu może spowodować totalny zgon... a chyba nikt nie lubi lezeć i zygać:/
ee niekoniecznie:
Przed jaraniem wypilem bronka potem poszlo 0.5g na 2 maski i potem jakies 6 kieliszków vódki.
Vodki prawie nie czulem, ale rym szedl nieziemski ;))))) i te zblizenia osób obok mnie ;P cos wspanialego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół