nasiona marihuany

Przpypały ;(

Wyszukiwarka Forumowa:

strzala

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2006
Postów
31
Buchów
0
Nie wiedzialem gdzie dac ten temat a wiec dałem tutaj
Opowiadajcie o swoich przypałach ja napisze potem bo teraz jestem zajety i mam faze :]
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Przypał za małolata:
WChodze do domku na***any na maksa, a tu moja mama mówi co ci jest? A ja do niej, że nic takim z***anym głosem... A ona odrazu, że na pogotowie i ile wypiłem ^^ A ja mówie do niej, że nic tylko mnie głowa boli... I kazała mi się położyć i na następny dzień kazania...

Przypał niedawny:
Moja babka sprząta mi pokój i otworzyła szufladę i mówi co tak tu śmierdzi? Ja podchodze i mówie śmierdzi?! Pachnie! Ona coś tam szpera a tam woreczek ganji ( zupełnie zapomniałem, że tam go w***ałem) i nie wiedziałem co powiedzieć :| Dobra pokazała starszej i porozmawiałem ze starszą i powiedziała w końcu, że mogę palić co jakiś miesiąc ale żeby ona tego nie widziała... Ufffff jakoś to przeżyłem...
 
S

Scoin

Guest
Ja pamiętam jak maksymalnie za***any do chaty przyszedlem i do tego piłem, szczescie w nieszczesciu ze jak wrocilem to akurat u starszych byli sasiedzi i na początku mama nie poznala po mnie.

Poszedlem do kompa i zgwozdzilem (usnalem przy kompie) i starsza mnie obudzila jaoks przed 1 w nocy i powiedziala zebym poszedl spac i że jutro pogadamy :p

Przyznalem sie do tego że piłem i do niczego wiecej :p Standardowo prawiła mi kazanie a ja słuchalem ale teraz znowu mam luzik ;]
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
Napierk***iony wczołgałem sie do domu,otwirając drzwi mamka do mnie ile wypiles - pół piwa.
Rano wstałem (o ile mozna to tak nazwac :geek: )i juz same rycie bani przez caly dzien;] teksty typu -i co kacyk męczy co?
buhehe
albo wracam na chate po dysce,Za***any wszyscy spią mysle sobei GIT :cheers:
poszedlem spać.Rano wstaje zadowolony i starsza do mnie choc sobie porozmawiamy;]
-Weszłam w nocy do pokoju tak smierdziało alkoholem ze ja niewiem i w dodatku te twoje głupie gadanie przez sen.Wszystko wiem :flower:
huhuhu az sie bałem
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Kiedyś na***ałem sie z kumplami , u dziadków (mialo ich niebyć cały dzień)
, impreza trwa , a tu dziadkowie pukają do drzwi, kumple szybko wyszli tylem,
ja otwieram ,dziadek sie pyta czemu się chwieję, a ja na to że sie źle czuje, a babcia na to, on jest pijany!!! ja powiedzialem że nie i poszłem na góre, a ona jeszcze za mną
wrzeszczała że pijak jestem :)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
i znowu ktoś sie o ortografie przypieprzył, 1 błąd i już ktoś musiał sie wtrącić.
Jeśli cie to ucieszy to poprawiłem błąd
 

Radzio

Active member
Rejestracja
Mar 27, 2006
Postów
27
Buchów
0
no więc tak zaczeło sie powoli ale sie skończyło jusz niepamiętam na ilu browarach wczołguje sie do domu napie****ony jak bąk a tu stara na nistąd ni z owąd
- chuchnij
- hhuuu
- co piłeś
- pół piwa
-człowiek po pół piwa tak niewyglonda
dialog wsie toczył chyba z 1h zeszty niepamientam odrazu poszedłem spać a jak sie rano obudziłem chyba jak u karzdego kazanie kazanie i jeszcze ras kazanie
kiedyś w końcu musi być ten pierszy ras
ale jeszcze z ziułkiem niemiałem przypału i niechce mieć
 

BlackDeath

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
143
Buchów
0
Przypal z alkoholem - oczywiscie koniec roku szkolnego wiec trzeba to uczcic. Pijemy pijemy spoko wodeczka wchodzi itd. Cos kolo 12 - 1 w nocy wiec wypadalo by sie zebrac. Spoko. Drogi do domu zbytnio nie pamietam :bounce: . Dobra ale wchodze do domu, wczolgales sie po schodach, luzikkk. Wstaje, zaczynam isc do pokoju, i jak nie pie**ol...e (kochana mamusie podloge wypastowala :cheers: ). Od razu caly dom na nogi, ojciec podbiega. Piles? -nie, ja sie strulem. Przeciez qrwa wiedze ze piles. -Tylko jedno piffko mowie, i usnalem , kaplica :geek: . Wsaje rano, trampek w gebie, leb boli, i biadolenie starszych przez caly dzien :king:
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Hehe A ja przypalu wiekszego nie mialem :D tylko moje babcie czasem poznaja ale nic nie gadaja np. po psychotropie przyszedlem pozno i sobie gadalem z babcia :D na nastepny dzien mowi do mnie ze wyczula ze sie dziwnie zachowuje ze pewnie cos wypilem :D:D:D:D A druga babcia jest jeszcze lepsza jak sie na***alismy w kilku przy ognisku ,wszystko zostawilismy i poszlismy spac. Na nastepny dzien dobra babcia pozbierala wszystkie butelki po winie i jak zwykle nic starym nie powiedziala :D w koncu ostatnio moj brat 15 letni pil z babcia na weselu siostry :D:D:D::D ale ja zjarany jestem ze mi sie jakas wenna tworcza zalaczyla i moge pisac i pisac :D::D:D:D
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
nie jestem zadnym wysokim modem :) tylko userem co dopiero dostal moda :D i nie czuje sie wyzszy od was :p dobra koniec tamatu wywalilem zbedne posty! tylko jak widze mój, mówi przez u otwarte to jestem za tym co ma sleja w podpisie ;)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ok, luzik . ważne żeby był spokój , a ja postaram się pisać ortograficznie. A poza tym ,
skoro zostałeś modem to napewno sobie na to zasłużyłeś :) z tym wysokim modem , to był tylko żarcik

Peace
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
tylko jak widze mój, mówi przez u otwarte to jestem za tym co ma sleja w podpisie

O co chodzi ? o " tfujstary "?
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
chodzi o twój aktualny podpis, też sie z nim zgadzam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół