nasiona marihuany

Przyśpieszacz rosniecia marichuany :]

Wyszukiwarka Forumowa:
D

_damek

Guest
Co mozna zastosowac aby szybko rosla nasza zielona pociecha :)
wtedy gdy jest w pierwszym etapie czyli wysokosc ok 4 cm. :)

PROSZE O ODPOWIEDZI :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
przecież jak ma 4cm to rośnie zastraszająco szybko. kilka milimetrów dziennie, wstajesz rano, a ona z dnia na dzień jest dużo większa. Po co przyspieszać?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Pewnie nie możesz się juz doczekac plonów :) i chcesz żeby jak najszybciej urosła. Jednak radze zwykłą cierpliwość, potem jak będzie większa biochumusa forte i do roslin kwitnących i wszystko wporządeczku :) A jeżeli chcesz szybko plony to zakup sobie pestki LR .Pozdro
 
D

_damek

Guest
przed chiwla byl u mnie kolega i mi powiedzial ze jak juz te listki na czubku lodyzki beda wieksze to sie wkopuje lodyzke glebiej w ziemie . Pierwszy raz o takim czyms slysze . A wiec to prawda o tym wkopywaniu tej lodyzki :> ??
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Łyżeczke w ziemie :| szczerze to pierwszy raz o tym słysze. Ale przynajmniej ja nie wiem co by ta łyzka dała. Pozdro
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Protektus napisał:
Łyżeczke w ziemie szczerze to pierwszy raz o tym słysze. Ale przynajmniej ja nie wiem co by ta łyzka dała. Pozdro

ŁODYŻKĘ
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ale po co komu łodyżka chyba lepiej zeby była niższa
 
D

_damek

Guest
ok spoko :) jak dobrze ze na tym forum są za***isci ziomalki i potrafia zrozumiec nowatorstwo uzytkownika ;) bo na innych to odrazu by sie smiali ze niewiem co sie robie :)
Niewiecie czy jak by kupilo nasionka konopki w zologicznym i posadzilo by na dzialce lub w doniczce to by wyrosla ?? :)
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Wyrosła by siejka albo przemysłówka :) nie lepiej było by ci nastukać troszke kwitu i kupić dobre nasiona dobrej rośliny ??
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
za 50-100zł kupisz 10 dobrych nasion pewnego towaru a nie jakiś szit. Warto zainwestować, to się zwraca.
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Wiadomo że sie zwraca ale nawet nie zwarzając na kase to masz dobre palonko nie zaprawiane żadnym chemicznym gównem nic tylko buchy na dobranoc i buchy na dzieńdobry. Pozdro :)
 
D

_damek

Guest
sie rozumie :)

[ Dodano: 2006-05-14, 17:08 ]
a czym sie speeduje przed scieciem i ile przed scieciem sie speeduje ??
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
JAK SIE LODYGE W ZIEMIE GLEBEJ WSADZI DO ZIEMI DO ROZWIJAJA SIE NA NIEJ KORZENIE PO JAKIMS CZASIE TLUMOKI :)
zreszta na czym wam sie tworza korzenie na klonach ? moze z lisci ?
 
D

_damek

Guest
a czym sie speeduje przed scieciem i ile przed scieciem sie speeduje ??
 
S

Sito

Guest
na 48 godzin przed zbiorami mozna swoja rosline wstawic do jakiegos ciemnego kata albo wylaczyc lampe w boxie bo dzieki temu wydziela sie wiecej zywicy i kwiaty troche pecznieja. Dzieki temu masz troche wiecej palonka(zdrowego wlasnego palonka)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół