nasiona marihuany

Przy jakiej temp na outa ?

Wyszukiwarka Forumowa:
J

Jazzmad

Guest
Mam taki plan by wystawic swoje roslinki do szklarni, roslinki sa jeszcze malutkie niedawno sie wykluly, i w zwiazku z tym obawiam sie ze tem 15 'C moze im zaszkodzic. Co o tym sądzicie ?
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
hej więc powiem ci jak ja zrobiłem . 4go maja żuciłem nasiona skunk special tydzien póżniej pojawiły sie juz pierwsze małe listki.. dwa tyg od zucenia na wacik przesadziłem na dwór.. czyli juz sa ponad 2 tyg tam i rosna super mimo ze jest zimno, maja już właściwe listki i 4 pietra. wazna rzecz zrób tak: wytnij z foli prostokąt ok 70x35 cm i połąćz mniejsze boki ze sobą twożać walec.. wbij 3 patyki taki trójkąt w którego centrum jest roślinka, i na nie wsuń ten walec -bedziesz miał ochrone od zimnego wiatru i w srodku bedzie ciut cieplej:) zaznaczam że skunk special powinien byc w ciepłych miejscach a tu prosze zimno i rośnie zdrowo :)
 
R

Rider

Guest
Jazzmad napisał:
i w zwiazku z tym obawiam sie ze tem 10 'C moze im zaszkodzic. Co o tym sądzicie ?
Temperatura wieksza od zera nic im niezaszkodzi,mozesz spokojniej wysadzac na outa i niebac sie o temperature
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół