nasiona marihuany

przycinanie?

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...a co greenlife jest bzdura w tym co powodzialem?...oswiec mnie swoja madroscia...prosze..

...adinek podlej swoje male ropuszczalnikiem bedzie dobry chemik :rendeer:
 
G

greenlife

Guest
za 10 min od tego posta wypiep****am wszyskie posty nie zwiazane z tematem, nie bede tu tolerowal wyzywania sie czy czegokolwiek powodujace offtopic chcecie sie powyzywac robcie to gdzie indziej

posty zostaly skasowane prosze was o zachowanie kultury w tematch ktore maja sluzyc temu aby ktos mogl z nich czerpac wiedze a nie czytac wasze obelgi
 
G

greenlife

Guest
.po 30 od kiedy...? od wsadzenia do ziemi...?...moim zdaniem o wiele za krotko...zalezy od odmiany...ale nie predzej niz po 6-7 tygodniach...przelaczyc na 12/12...po 30 dniach mozna przelaczyc na 20/4 albo 18/6...

...a co greenlife jest bzdura w tym co powodzialem?...oswiec mnie swoja madroscia...prosze..

prosze ciebie bardzo
po 1
kwestia przelaczenia fotoperiodu nie jest w zaden sposob zwiazane z wiekiem rosliny

po 2
odmiana nie ma tu nic do rzeczy, przelaczas na flo kiedy uznasz to za stosowne, uwarunkowane jest to roznymi czynnikami np metoda jak prowadzisz rosline
wielkosc powierzchni na ktorej rosna przeciez na powierzchni np 0.15m2 nie bedziesz trzymal roliny 6-7 tygodni na vegu gdyz spowodowalo by to zarosniecie calego boxa roslina by sie zaczela "dusic" w nim a gdzie jeszcze 2 miechy kwitnienia

po3
o 30 dniach mozna przelaczyc na 20/4 albo 18/6...
a tego posuniecia to juz wogole nie rozumiem przecierz i tak bedzie w vegu poco zmniejszac liczbe godzin swiatla wtaki sposob ???
zaczynasz z 18/6 i spokojnie mozes ztak jechac az do momentu przelaczenia na 12/12 to samo sie tyczy 20/4 czt 24/0
roznice sa zauwazalne w postaci wiekrzego rachunku za prad
ogolnie to sa rozne spory na ten temat ktory foto leprzy kazdy ma niby swoje racje ale niespotkalem sie jeszcze azeby tak smiesznie zmianc swiatlo w miare wzrostu rosliny gdzie jedno i drugie utrzymuje rosline w stadium wegetatywnym
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...ale 30 dni od posadzenia to chyba za predko zeby dac na 12/12<no chyba ze sie ma w h** malego boxa>...o to mi chodzilo...
 
G

greenlife

Guest
.ale 30 dni od posadzenia to chyba za predko zeby dac na 12/12

nie jest za wczesnie niektorzy uprawiaja nawet bez fazy veg dajac od poczatku jak tylko roslina wyjdzie z pod ziemi na 12/12 roslina wtedy nawet przy 12/12 przez pierwsze pare tygodni idzie w wegu a po tym okresie wchodzi na flo i maja bardzo dobre rezultaty

niema poprostu oktreslonego terminu kiedy mozna juz przelaczyc na flo
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
a ile razy przyciąć krzaka? tylko raz? kiedy mniej więcej należałoby przyciać krzaka tak żeby nie wyrósł na ponad 90cm? jaka wysokosc musi osiagnac zeby bezpiecznie go przyciac? chodzi o indoora :wink:

ps kiedys czytalem o tym, ze jakie 2 tygodnie przed zbiorami, odnicnamy delikatnie sam szczyt i wbijamy szpilke lub zapalke. wowczas roslinka wywtarza antyciala w postaci zywicy ktora rozlewa sie na ninzsze topy. prawda to?
 
D

Dark Man X

Guest
N!x napisał:
ps kiedys czytalem o tym, ze jakie 2 tygodnie przed zbiorami, odnicnamy delikatnie sam szczyt i wbijamy szpilke lub zapalke. wowczas roslinka wywtarza antyciala w postaci zywicy ktora rozlewa sie na ninzsze topy. prawda to?
fajnie byloby zeby to byla prawda. ale w sumie gdyby to byla prawda to ktos juz by gdzies na tym forum o tym napomknol. jest 50% szans na to ze to prawda. chociaz moge sie mylic bo sie nie znam ale wydaje mi sie ze to tak nie dziala i to nie jest prawda. to jest moje zdanie....

pozdro
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
hehe fanie filozoficznie napisane :)
Osobiście nie slyszałem o tej metodzie, jednak sam bym jej raczej nie probowal... słyszałem natomiast o metodzie ustawicznego kaleczenia roślinki przez caly proces jej wzrostu. To choc troche "przykre" jest skuteczne i jak już to skierował bym sie w kierunku takiego postepowania, szczegolnie przydatnego dla wielbicieli hashu. Pozdro
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
no to ja jak przelaczylem oswietlenie na 12/12 po tygodniu-z racji tego ze boxa mam niskiego to juz fimu zastosowac nie moge ???
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
lolekkkkkk napisał:
no to ja jak przelaczylem oswietlenie na 12/12 po tygodniu-z racji tego ze boxa mam niskiego to juz fimu zastosowac nie moge ???

Skoro masz niskiego boxa, to nawet wskazane było by potrenować roślinki na boki (FIM, LST). Na kwitnieniu zdążą jeszcze trochę podrosnąć.
 

spike

Member
Rejestracja
Lip 23, 2006
Postów
15
Buchów
0
Siemka. Moje krzaczki maja juz miesiac i nei wiem czy juz powinien je przycinac?? wyskokosc nei gra roli moga byc wysoki nawet do 2 metrow tylko zeby byl duzy plon poniewaz ja mam groomroom a nei growbox wiec mi to nie przeszkadza. CZy juz powinien przycica czy jeszcze nie??
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
LOL robnisz growroom i nie masz pojecia o uprawie ? ciekawe podejscie :D oczywiscie ze mozna przycinac ja zaczynam to robis nawet wczesniej a tak poza tym napisz cos wiecej o nawozach oswietleniu itd jakie masz bo jestem ciekaw :thumright:
 

spike

Member
Rejestracja
Lip 23, 2006
Postów
15
Buchów
0
No witam jest to moja pierwsza hodowla. Mam 5 Hps 400 drzewek ok 80. Uzywam biohumsa fote posiadam rowniez bacterial ale nei wiem jak go uzywac. Mam rowniez butle z co2. Odmiana to ww i nl&ice .To w ktorym miejscu mam je podciac ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół