nasiona marihuany

Przycinanko czy mozze wiązanko

Wyszukiwarka Forumowa:
N

netiu

Guest
tak więc moje roslinki [2] narazie mają sie spoko ale niechce, aby mi sie pneły kurde na 2m tylko co zrobić? Przyciąć górny top i poczekac aby rozrastało sie na boki ale wtedy podobno [tak słyszałem] nieurośnie u góry i to jest tzw FIM czy zastosować LST ale czy wtedy nieocinać górnego topa i jeszcze jedno narazie wrzystko mi rosnie dogóry i pokolei wyrastaja pojedyncze partie ale nic nierosnie obok tych partii jedna para po 2 lisćie i 3cm do góry i tak 5 rządków .bo tak jak na http://haszysz.com/scrog/LST-Diagram-2.jpg to będzie mi rosło na boki w strone swiatła?
 
S

sdfsdf

Guest
gdy przytniesz glownego topa [fim] to wtedy roslina nie bedzie rosla w gory tylko bedzie sile skupiac na tych galazkach ktore juz sa i beda obne sie rozciagac ku gorze.
ja stosuje FIM i LST i mniej wiecej tak to wyglada


Pozdro

[ Dodano: 2006-05-24, 22:41 ]
ta druga roslina podniosla sie do gory nieco ale i tak swietnie pod lampe psauje :) jutro ja przesadze i ja na nowo podwiaze!

[ Dodano: 2006-05-24, 22:42 ]
jeszcze pokaze jak to wyglada od gory!
 
H

haszyszekk

Guest
Ładne planty :)
netiu, zastosuj tak jak Bielak FIM i LST... Roślina jak jest jeszcze mała ma prawo sie nie rozgałęziać. Jak jej zrobisz to co Bielak to sam widzisz ze będzie miała dużo topów i będzie niższa... no i większy plon będzie. pzdr
 
N

netiu

Guest
dzie,ki zastosuje to w najblizszym czasie za około tydzień bo mi liscie zaczeły usychać w jednej roślince ale odciołem te uschniete i poczekam z tydzień dla zobaczenia co sie stało.
Dzieki za pomoc!
 
S

sdfsdf

Guest
teraz musisz uwazac na roslinke bo teraz jestszczegulnie delikatna na wszystko :/
moje trenowane rosliny w ten wlasnie sposob ladnie sie rozwijaja i polecam te 2 treningi razem!
Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół