nasiona marihuany

Przygarne pestki od różnych papryczek

Wyszukiwarka Forumowa:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Haj. Jestem "koneserem" ostrych rzeczy. Chętnie przygarne nasiona różnych papryczek bo w moim mieście to dostanę jedynie jalapeno marynowane i Raz na ruski rok habanero.

Oczywiście warunki OS po stronie życzliwych darczyńców =)
 

MrGrow Growshop

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2016
Postów
82
Buchów
0
Chętnie podzielimy się z tobą nasionami papryczek które uprawiamy w naszym sklepie. Jest jedno ale, musisz jeszcze trochę poczekać aż będą w 100% dojrzałe do zbioru( +-2-3 tygodnie) odmian mamy kilka, na pewno coś przypadnie Ci do gustu :) Przypomnij się na PW za 2-3 tygodnie ok ? :)
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Alez oczywiście! Bardzo dziękuję!
Cóż w zamian oczekujesz/ecie?
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Chętnie podzielimy się z tobą nasionami papryczek które uprawiamy w naszym sklepie. Jest jedno ale, musisz jeszcze trochę poczekać aż będą w 100% dojrzałe do zbioru( +-2-3 tygodnie) odmian mamy kilka, na pewno coś przypadnie Ci do gustu :) Przypomnij się na PW za 2-3 tygodnie ok ? :)

to ja też się zgłoszę jak będzie szansa ;) Czekałem na pechy od leshego ale nic nie doszło niestety i chu*a było w tym roku z papryki :p

autostrada jak co napisz tez do leshego może będzie robił open seda znowu tylko żeby to powysyłał ;)
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jak, a na warzywniaku nie wyłapiesz ? gdzies muszą mieć a z owoców całkiem dobrze rosną.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Kolego, gdyby były to bym kupił, tu nie chodzi o zebranie. Tutaj z świeżych papryczek dostanę tylko chilli które dla mnie jest słodkie i tak jak pisałem w 1 poście habanero raz na jakiś czas.

Moje post był tylko i wyłącznie zapytaniem, a że odpowiedział na nie MrGrow to jestem bardzo zadowolony, zapytałem co mogę zrobić, aby 2 strony były zadowolone.

Wkoncu to OS.
BUCH Z TOBĄ.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Dzieki MrGrow za pestki oraz gratisowe papryczki ! Sa za***i***. Na zdjeciu niestety tylko 2 papryczki bo reszta zostala zjedzona ;x Dzieki raz jeszcze!

PS. Jezeli ktos szuka sprzetu do uprawy roslin, nawozow etc. to serdecznie polecam owy sklep! Fachowa pomoc, mila obsluga. Na pewno niebawem skorzystam ;)

22069038_925814614233608_184247118_o.jpg
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jakby wam cos zostalo to tez Oregon parte sion kaptur's k :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół