nasiona marihuany

Przygody człowieka zielonego w temacie 2K21

  • Autor wątku Usunięty 81852
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 81852

Guest
Siemka :gand:
Pierwsze przygody z sadzeniem roślinek

Fotorelacja outdoor 2k21

A więc moje zainteresowanie tym tematem zaczęło się od niedawna, miałem chęć spróbowania własnego palonka więc postanowiłem że posadzę swoje roślinki. Los chciał że wystąpiły pewne problemy więc musiałem zawitać na forum, jest tutaj możliwość zrobienia własnej fotorelacji więc czemu nie. Zachęcam do wytykania błędów bo jak wiadomo człowiek na błędach się uczy?

Odmiany:
Dark Devil's Kiss Auto x1 (TanieSianie)
Pestki z topów ACAPULCO GOLD x4 (Barney's Farm)

Ziemia:

Uniwersalna ryneczek lidla:oczy:

Co do oświetlenia nawozów etc, nie używam żadnych lamp i nawozów. Samo słońce i woda


Roślinki przez 2 tygodnie nie były pod moją opieką więc nie mam zdjęć kiełków, roślinki zamierzam wystawiać na spota za około 2 tygodnie aktualizacje co do fotorelacji będą pojawiały się co tydzień
na stan obecny wyglądają tak:



Dark Devil's Kiss Auto



Pestki z topów ACAPULCO GOLD


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Some1xQb

Member
Rejestracja
Maj 8, 2021
Postów
10
Buchów
5
Ziomek, taka uwaga, bo wpadło mi w oko, że tutaj na forum było mówione o tym taniesianie, że to lewizna dosyć niebezpieczna więc może zainteresuj się tematem. Z fartem ?
 
U

Usunięty 81852

Guest
Ziomek, taka uwaga, bo wpadło mi w oko, że tutaj na forum było mówione o tym taniesianie, że to lewizna dosyć niebezpieczna więc może zainteresuj się tematem. Z fartem ?
Czytałem o tym trochę, nie zamówię stamtąd więcej nasion z 3 wykiełkowało jedno (być może ja coś źle zrobiłem) chociaż wątpię skoro wszystkie miały takie same warunki jak te jedno które wykiełkowało, zamawiane na fake dane i paczkomat także raczej problemów nie będzie, na przyszłość wiem żeby zamawiać ze stron polecanych przez forum :gand: z fartem
 
U

Usunięty 23746

Guest
Jesteś pewien, że chcesz polecieć na ziemi z biedry bez żadnych nawozów na samej wodzie i słońcu? Automatowi aż tak dużo nie potrzeba, ale chociaż jakieś skromne papu bym mu zaserwował, na pewno się odwdzięczy. A te 4 pestki to w bace znalazłeś jeśli dobrze rozumiem? Z takich pestek często mutanty rosną, gdy roślina się lekko pohermi, samozapyli i wypuści trochę dupnych pestek, które znajdujemy czasem w palonku;p
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Czytałem o tym trochę, nie zamówię stamtąd więcej nasion z 3 wykiełkowało jedno (być może ja coś źle zrobiłem) chociaż wątpię skoro wszystkie miały takie same warunki jak te jedno które wykiełkowało, zamawiane na fake dane i paczkomat także raczej problemów nie będzie, na przyszłość wiem żeby zamawiać ze stron polecanych przez forum :gand: z fartem
Olej ten sklep a już na pewno nie bierz ich „firmowych” pestek. Dostałem od ziomka ich Auto, które dali mu gratis, kiełkują w 50%, stan roślin tragiczny, mogę Ci pokazać jak będziesz chciał jak wyglądają 2 tyg sadzonki. Nie jeden by mi sugerował żebym to wy***al ? jednak zostawie i wrzucę zdjęcia z kosy bo zakładam ze będzie z nich max 10-15 g na sztukę
 
U

Usunięty 81852

Guest
Jesteś pewien, że chcesz polecieć na ziemi z biedry bez żadnych nawozów na samej wodzie i słońcu? Automatowi aż tak dużo nie potrzeba, ale chociaż jakieś
skromne papu bym mu zaserwował
Czyli co im mogę kupić?
Z takich pestek często mutanty rosną, gdy roślina się lekko pohermi, samozapyli i wypuści trochę dupnych pestek, które znajdujemy czasem w palonku;p
No jest szansa 50/50 że wyrośnie chłopak albo dziewczynka z tego co czytałem więc mam zamiar je w odległości około 50m od siebie sadzić żeby wszystkie się nie zapyliło
 
U

Usunięty 81852

Guest
Olej ten sklep a już na pewno nie bierz ich „firmowych” pestek. Dostałem od ziomka ich Auto, które dali mu gratis, kiełkują w 50%, stan roślin tragiczny, mogę Ci pokazać jak będziesz chciał jak wyglądają 2 tyg sadzonki. Nie jeden by mi sugerował żebym to wy***al ? jednak zostawie i wrzucę zdjęcia z kosy bo zakładam ze będzie z nich max 10-15 g na sztukę
Przeczytałem opinię tego sklepu po fakcie, na następny raz nie wezmę z tej stronki
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Proponuje póki jest jest w miarę możliwość bo mamy polowe maja,dokupić Ci nasion z prawdziwego zdarzenia a te znalezione w temacie sobie darować.Będziesz pielęgnował,troszczył się,doglądał i cieszył się jak za***iscie rosną a na koniec okaże się to porażką i bedzie tylko wk***.Taka moja rada?Druga sprawa,jeśli zamierzasz je trzymać w tej foli kubelkowej na spocie,to też licz się z tym że będziesz musiał je częściej podlewać niż były by w glebie.A jeśli już pójdziesz je podlać to nie zapomnij o dodaniu nawozu do wody...niby nic wielkiego a uwierz że robi różnice✌️
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siema Łap bucha na szczęście:toke:Życzę powodzonka i jak największego plonu:mar:Pozdro:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół