nasiona marihuany

Przygotowania na przyszły sezon

Wyszukiwarka Forumowa:

Ruchliwy

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2021
Postów
9
Buchów
0
Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić państwu mój plan na przyszłoroczny outdoor.

Nie jestem pewny jakie nawozy wybrać

Mój plan na przyszły rok.



Ziemia kronen wymieszana ze spotowa
+ batguano + perlit + mączka kostna + mikoryza

Opcjonalnie do tego gnojówka z pokrzyw



Problem pojawia się później. Chodzi mi o nawożenie


Zamierzałem nawozić roślinę azofoską i do tego opryski z tytanitu w okresie wegetacji. Od czasu do czasu podsypać dolomitem

W czasie kwitnienia polifoską.

Ale nim bardziej zagłębiam się w temat mikoryzy , tym batdziej nie wiem czy mogę stosować powyższe nawozy.

Prosiłbym o fachową poradę, czy mogę ich używać . Jeżeli nie mogę to proszę o podpowiedź jakie najlepsze organiczne nawozy będą miały podobne wyniki do tych mineralnych które wymieniłem .
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Jak dla mnie za dużo kombinujesz.
Po co kupować ziemię, skoro na niej stoisz?

Weź coś zrób samemu, wykorzystaj okolice spota - POMYŚL!
Idź na spota, wykop dołki. Pozbieraj próchna, ładnej pulchnej ciemnej ziemi (Jak masz las w okolicy to idź pod stare drzewa i zbierz wierzchnią warstwe. Pozbieraj liści, traw, patyków wymieszaj wszystko ze sobą i posyp to dolomitem. Do wiosny będziesz miał ziemię jak kupną. Nawozy? Ja tam rzuciłem burze kwiatów osmote substrala i to wszystko. Nic więcej nie robiłem, no może trochę maltretowałem panny.
Nie wierzysz to spójrz na moją relkę. Może nie są to najpiękniejsze krzaki ale praktycznie bez roboty.
Zamiast nawozami to się przejmuj ślimakami i zwierzyną.
 

Ruchliwy

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2021
Postów
9
Buchów
0
Jak dla mnie za dużo kombinujesz.
Po co kupować ziemię, skoro na niej stoisz?

Weź coś zrób samemu, wykorzystaj okolice spota - POMYŚL!
Idź na spota, wykop dołki. Pozbieraj próchna, ładnej pulchnej ciemnej ziemi (Jak masz las w okolicy to idź pod stare drzewa i zbierz wierzchnią warstwe. Pozbieraj liści, traw, patyków wymieszaj wszystko ze sobą i posyp to dolomitem. Do wiosny będziesz miał ziemię jak kupną. Nawozy? Ja tam rzuciłem burze kwiatów osmote substrala i to wszystko. Nic więcej nie robiłem, no może trochę maltretowałem panny.
Nie wierzysz to spójrz na moją relkę. Może nie są to najpiękniejsze krzaki ale praktycznie bez roboty.
Zamiast nawozami to się przejmuj ślimakami i zwierzyną.
Dziękuję Ci za sprawną odpowiedź. Niestety nie mam możliwości . Dodam że to nie będzie mój pierwszy out. Po prostu chcę zrobić to najlepiej jak się tylko da , ale wiadomo z głową
 
Ostatnia edycja:

Ruchliwy

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2021
Postów
9
Buchów
0
Organiczne podłoże i mineralne nawozy to chyba mija się z celem ?
Oczywiście, tu mogę się z tobą zgodzić. Natomiast nie zależy mi jakoś mocno na tym, by cała uprawa była koniecznie organiczna. Zależy mi na jak najlepszych rezultatach
 

rolnikTHC

Co to się stanęło?
Weteran
Rejestracja
Cze 4, 2014
Postów
1,386
Buchów
5,050
Odznaki
4
To czy spot będzie dobry zobaczysz po pierwszym sezonie. Czego nie zrobisz, jakiej ziemi nie dasz i jakich nawozów nie wpie****isz nie da ci gwarancji że out się uda. To ciężki kawałek chleba a wybór spota to najcięższe zadanie. Jak już Ci się uda będziesz leciał grubo heh ale to chwilę potrwa. Pozdro!
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Czego nie zrobisz, jakiej ziemi nie dasz i jakich nawozów nie wpie****isz nie da ci gwarancji że out się uda.
Święte słowa. Zapamiętaj to sobie.

Ten czas co stracisz na zakupie tego zestawu i pytaniu o rady poświęć na przygotowanie spota naturalnymi metodami. Po co kupować coś skoro można zrobić to samemu w tym samym czasie? Wystarczy tylko chcieć. Zaoszczędzisz kase a wynik i tak będzie zależny od losu.
Nawozy organiczne to też nie problem. Dodasz obronika, ogólnie materii organicznej z okolic spota i wega masz z głowy.
Na flow kupisz astvit za grosze i masz organicznego outa, no prawie bo na plechę pasuje pryskać ;)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
ZŁOTA ZASADA DZIEWICZEGO SPOTA :
"Nowy teren przyzwoity by posadzić kwiat ganity,
Szpadlem grunt dokładnie zryty? Posypane dolomity?!
Jeśli tak to wiedz rolniku - nie trza innych specyfików...
Można więcej, pewnie byku, tylko jedno powiedz mi tu..
Inwestować czas, hajs - po co? ...jak Ci spota ogołocą?"

Naucz się na pamięć, następnie wciel w życie.


Edit. Morał jest taki, że na nowego spota nie ma co patrzeć priorytetowo i z góry zakładać, że jest bezpieczny... Na takich miejscówkach raczej sieje się testowo jakies nonamey czy inne ziarno co go nie szkoda w razie gdyby wszystko strzelił wielki, żylasty, czarny, złodziejski ku**s. Z częstotliwością odwiedzin nie przesadzamy, mamy wy***ane.. No i jesli konopie nie zginą do harvestu lub ogólnie końca sezonu, nie zginą definitywnie za sprawą drugiego człowieka to można taki spot uznać za względnie bezpieczny. W tedy można kminić spotowy apgrejd z wkładem własnej ciężko zarobionej kasiory, cennego czasu i energii.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół