nasiona marihuany

Przygotowanie outdoor 2018. Sprobujmyy

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Ogolnie jakos tutaj bede sobie zapisywal wszystko na temat mojego outdoora, zadawal wam pytania - doswiadczonym outdorowcom ;) Licze na wasza pomoc w tym roku :D


Tworzenie spota

- znaleziony spot





- po wykoszeniu z grubsza





- po wykoszeniu wystajacych lodyg itp



- planowane miejsca sadzenia

ZӣTY - sezonowki
NIEBIESKI - automaty
AQUA - co sadzicie o posadzeniu tu automata?




dolek af - 25x25x25 (16litrow) - 0,6kg dolomitu, azofoska 1garsc na dolek, 3,5kg perlitu, reszta torf odkwaszony

dolek sez - 30x30x30 (27litrow) - 1,08kg dolomitu, azofoska 2garsci na dolek, 5,5kg perlitu, reszta torf odkwaszony

bedzie ok?
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
Daj więcej na sezony to będą większe :p 50-100l nie dało się dalej tego zrobić a nie pod samym słupem? jak coś ***nie przyjadą naprawić i przypał
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Daj więcej na sezony to będą większe :p 50-100l nie dało się dalej tego zrobić a nie pod samym słupem? jak coś ***nie przyjadą naprawić i przypał

dzieki za odpowiedz.
zrobie wieksze w takim razie. Tez myslalem o tym, ale nie ma nigdzie na calej lini wzroku drzew czy czegos co moglo by w linie przypie****ic.

a co na temat rozmieszczenia? weszlo by wiecej? jakies sugestie?
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
dawaj same sezony ,i niebaw sie w automaty! na automaty to poszukaj sobie innego spota!
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
Znasz dobrze to miejsce? Czasem zarośla pod liniami wysokiego napięcia są cyklicznie wycinane.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
dawaj same sezony ,i niebaw sie w automaty! na automaty to poszukaj sobie innego spota!

jak tak mowisz to tak zrobie. dzieki ;)
van, trenujesz cos swoje panny? dawaj jakies rady panie :D bo chce podejsc do tego jak najlepiej

Znasz dobrze to miejsce? Czasem zarośla pod liniami wysokiego napięcia są cyklicznie wycinane.

nie znam, najbardziej cieszy mnie to, ze sa dwie drogi do tego spota ktora prowadzi przez rzeke o gl. 0,40m, a druga ma jakies 10km przez las. dlatego bedzie moja "glowna" miejscowa. Mysle, ze nie beda wycinac tego, bo nie rosnie to duze. 2/3metry max.. do lin duzo brakuje.


Ogolnie spota mozna powiekszyc o jakies 3x. jesli przetrwa ten rok to powiekszam na bank o troche w przyszlym :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja bym to wszystko obstawil automatami ;) Szybki plon, coz wiecej rzec. Jak wjedziesz tam z sezonówkami, to faktycznie, wiéksze zbory ale trzeba czekac.. [MENTION=30477]Vendetta[/MENTION] jedzie zawsze na grubasie i zbiera sowity plon. W tym roku tez wjade ostro bo samowystarczalnosc to jest klucz! pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Patrząc na wielkość i rozkrzaczenie zarośli to chyba były cięte kiedyś. :p
Swoją drogą - wybrałeś miejscówkę ze względu na efekt Ebnera? XD
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
ja sie w trenowanie rzadziej bawie:) sam szukam plenera,dopiero zaczne szukac:) ziemie sobie dobrze przygotuj i bedzie dobrze! ja bym sezonowy walil,nie ma co sie w tancu pier***ic! ja zawsze mialem w h*j krzakow,to czasu trzeba bylo ogrom zeby dobrze wytrenowac! zawsze cos moze odpasc,krzak pasc,jakis gad! ja w tym roku cos delikatniej mysle!
 
T

tabius

Guest
Miałem doczynienia swojego czasu z "pracą" przy obsłudze linii sredniego i wysokiego napięcia. Przejdź się i popatrz po słupach na którymś powinna być tabliczka z datą ostatniej kontroli linii. Jeśli na 3 sąsiadujących nic nie ma to pewnie nikt o to nie dba. Jak patrze na tą przecinkę to z doświadczenia wiem, że jak się nie spie****il tam nic to nie spodziewał bym się tam obsługi. Warto też zerknąć czy słupy nie są świeżo odnawiane jeśli to tak musu być ważny punkt.
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Raz na 5 lat koszą krzaki pod liniami średniego napięcia,także z fartem,dla mnie taki spot nie jest bezpieczny.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Jw.

Na oucie 2017 też mnie kusilo, aby w okolicach słupów coś wsadzić. Miejsce niby idealne. Drzewka które tam rosły miały max 3m, a we wrześniu wszystko zostało skoszone do 0.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Miałem doczynienia swojego czasu z "pracą" przy obsłudze linii sredniego i wysokiego napięcia. Przejdź się i popatrz po słupach na którymś powinna być tabliczka z datą ostatniej kontroli linii. Jeśli na 3 sąsiadujących nic nie ma to pewnie nikt o to nie dba. Jak patrze na tą przecinkę to z doświadczenia wiem, że jak się nie spie****il tam nic to nie spodziewał bym się tam obsługi. Warto też zerknąć czy słupy nie są świeżo odnawiane jeśli to tak musu być ważny punkt.

sprawdze, dzieki za info

Raz na 5 lat koszą krzaki pod liniami średniego napięcia,także z fartem,dla mnie taki spot nie jest bezpieczny.
Na oucie 2017 też mnie kusilo, aby w okolicach słupów coś wsadzić. Miejsce niby idealne. Drzewka które tam rosły miały max 3m, a we wrześniu wszystko zostało skoszone do 0.

Poszukam tez innych spotow ofkors, ale tu wsadze tez. Narobilem sie przy tym troszke to zaryzykuje

ziemie sobie dobrze przygotuj i bedzie dobrze!

1,08kg dolomitu, azofoska 2garsci na dolek, 5,5kg perlitu, reszta torf odkwaszony - nada sie? czy powinienem cos zmienic? dodac?
I jeszcze pytanko, kiedy wymieszene skladniki ładowac w dolki?
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
ja mieszalem ziemie uniwesalna 70%+ 30%ziemia torfowa perlitu tez ladowalem chyba ze 2 garsci ,obornik kurzak+ bydlecy po garsci tego i tego ! azofroska oka,dolomit tez dobre 2 mega duze garscie! przygotuj sobie tak w marcu ! weg rewelacja! oczywiscie potem opryski
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja czekam az mi bagno zamarznie i tez powoli trzeba nosić wory z ziemią, lecz w tym roku nie w doniczkach a na kopcach polece, znalazłem taki fajny granulat https://nawozysklep.pl/produkt/hortiform-ogrod-3kg 30zł za 3 kilo gdzie dajemy 20g na 10l ziemii, nie wiem czy sie nada, ale skłąd wygląda fajnie


Składniki g/kg % (m/m)
Azot (N) 200 20,0
Pięciotlenek fosforu (P2O5) 60 6,0
Tlenek potasu (K2O) 150 15,0
Tlenek magnezu (MgO) 20 2,0
Trójtlenek siarki (SO3) 130 13,0
Bor (B) 0,1 0,01
Kobalt (Co) 0,02 0,002
Miedź (Cu) 0,1 0,01
Żelazo (Fe) 5,0 0,5
Mangan (Mn) 1,0 0,1
Molibden (Mo) 0,01 0,001
Cynk (Zn) 0,1 0,01
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół