nasiona marihuany

Przypał Moje doświadczenia po wjezdzie, ile prawdy z forumowego bhp, Co dalej?

Wyszukiwarka Forumowa:

Liv

Well-known member
Buchów
583
Weź daj zdjęcia roomu z kartką na której jest #haszysz to może ktoś Ci zacznie wierzyć bo za dużo tu sie nie spina.
Od siebie do wątku dodam, że kojarze u siebie typa, który już wcześniej był karany między innymi za hodowle (***nięty). Tak jak odpalił hodowle, tak wjechali do niego śmiejąc się, że po prądzie xD
Nie wiem po jakim czasie i czego ile było ale chłop generalnie patus i był karany na sporo rzeczy

Ostatnia edycja:

ceu

Well-known member
Weteran
Buchów
1,480
Gdybym miał tego typu akcje to chyba bym odpuścił. A napewno nie działał w tym samym miejscu. Ale czy by głowa na to pozwoliła to też nie wiem. Jak krok przed nimi wszystko sprzątnięte to ch*j wie czy nie będziesz dalej obserwowany. Nie wiem jak długo potrafią czekać aż dopną swego.

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Buchów
440
Odznaki
1
Jak tak czytam to poprostu daj sobie spokój... Poczekaj na lepsze czasy, szkoda zdrowia a i stracić wolność też.. Oni głupi nie są i wiedzą że wkoncu odpalisz i tylko na to czekają. :)

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Buchów
1,355
Odznaki
7
Ciekawe czy za nowej kadencji cała UE już będzie miała legal.

kameleonsen

Well-known member
Buchów
391
Odznaki
1
Mistrzu. Jak się opisujesz jak wyżej, znasz się na tym, nie wyobrażasz sobie życia bez tego, to pakuj się i jedz do Czech, czy Niemiec. Nie musisz tam mieszkać. Wskocz na lvl wyżej, zautomatyzuj wszystko, oglądaj z kamer i wpadaj raz na tydzień czy dwa.
Najbardziej pracowity okres to przelaczenie, to sobie pojedziesz na wakajki.
U nas narazie to staruchy muszą powymierac. Za dużo głosów jeszcze leży w ich rękach.
A policja zajmuje się tym, żeby robić wyniki. Nie wiem czy ilość w kg na koniec roku ich interesuje czy ilość bandytów.
Tak czy siak, nie długo będzie legal więc Zbieraj kapitał a jak będzie można to wiesz co z tym robić.
Do dupy wpaść dzień przed legalem.
Nie jesteś Kamiński czy wąsik żeby skorzystać z prawa łaski :)

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,649
Odznaki
1
Tak, niedługo będzie legal i wszyscy bedziecie cisnac growy i handlowac kilogramami ziola na lewo i prawo 😀
Wódka i fajki są legalne, więc rownie dobrze mozecie zaczac sami robic i handlowac, prawda? 😁

3 krzaki na uzytek wlasny jak kiedys bedzie, to wszystko na co mozecie liczyc.

Liv

Well-known member
Buchów
583
Tak, niedługo będzie legal i wszyscy bedziecie cisnac growy i handlowac kilogramami ziola na lewo i prawo 😀
Wódka i fajki są legalne, więc rownie dobrze mozecie zaczac sami robic i handlowac, prawda? 😁

3 krzaki na uzytek wlasny jak kiedys bedzie, to wszystko na co mozecie liczyc.
Wprowadzimy metodę uprawy shibari i będziemy robić panny na 32 pałki 🍀

electric

Active member
Buchów
9
kupy się nie trzyma, bo tak jak ktoś napisał pare miesięcy temu wpadli, a 20g na oko 1,5 roku się ciągnie xd

tak czy siak odpuść. Jeżeli to rzekomo takie ilości to na bank obserwacja, a jak nie to kolejny błąd (lub ten sam).

Jakieś doświadczenia?

Kwiatkinson

Active member
Buchów
23
Do mnie na początek tego roku wpadło wieczorem dwóch gliniarzy.
Jakichś takich, niedorobionych.
Od sąsiada któremu synowi nie chciałem już dawać drobniaków (przez kilka dni dawałem) usłyszeli że u mnie jest palone.
Po wejściu do domu - przeszukanie podstawowe (ponoć mieli prawo).
Zabrali telefon, nie pozwolili nawet nigdzie zadzwonić.
Następnie wozili mnie po mieście, do szpitala, na hot-doga, i finalnie na komendę.
Potem zabrali mnie na noc do aresztu, wypuścili rano.

:bball: Tylko wiecie co było najlepsze? (Miałem w domu tylko woreczek CBD). :bball:

Finalnie sprawa została skierowana do sądu policyjnego. (Papierów nie udostępnię, wybaczcie :p)
Materiał dowodowy został zbadany... Zawartość THC poniżej 0.3%...
W lokalnej gazecie sprawa została naprostowana :)
Policmajstry mam nadzieję dostały po dupach, bo do mnie już od ponad roku nikt się nie przystawia tutaj.

Ostatnia edycja:

Manso

Hodowanie rąk nie brudzi
Buchów
706
Od sąsiada któremu synowi nie chciałem już dawać drobniaków (przez kilka dni dawałem) usłyszeli że u mnie jest palone.
No i to tak jest. Jak nikt nic nie wiem to szansa na przypał jest zerowa. Gadasz, widać, czuć - problemy na zamówienie. Odgórna możliwość założenia (na podstawie zachowań, środowiska itd), że ktoś robi coś nielegalnego zdecydowanie nie służy.

kameleonsen

Well-known member
Buchów
391
Odznaki
1
Trochę nie rozumiem. I co, tak o ich wpuściłeś do domu? Czy otworzyłeś im z blantem w ustach albo śmierdziało ziołem? Samo bo sasiad powiedział, to za mało.

Kwiatkinson

Active member
Buchów
23
@kameleonsen
Właściwie to był pierwszy raz kiedy miałem z czymś takim (wjazdem) do czynienia. Na korytarzu mogło trochę dawać.
No i człowiek się całe życie ponoć uczy, ja się już nauczyłem żeby gnid do mieszkania NIE wpuszczać.

Manso

Hodowanie rąk nie brudzi
Buchów
706
@kameleonsen
Właściwie to był pierwszy raz kiedy miałem z czymś takim (wjazdem) do czynienia. Na korytarzu mogło trochę dawać.
No i człowiek się całe życie ponoć uczy, ja się już nauczyłem żeby gnid do mieszkania NIE wpuszczać.
Przede wszystkim nie musisz otwierać drzwi. Jak mają nakaz to sami sobie otworzą xD 1kg suszu to +/- 5 spłuczek wody w kiblu w zależności od kubatury sracza.

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół