nasiona marihuany

Przypał na outdoorze

Wyszukiwarka Forumowa:

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
Moj przypał polegal na tym że sadzilem w miejscu juz drugi rok, w poprzednim roku byl spokuj jednak w tym roku skoczono trawe na łące ktora rozgraniczala pola, 30 cm zabraklo do obciecia krzakow. Cudem przezyly. po 3 miesiacach taka sama sytuacja ale skoszono trawe tak blizko roslin ze ***ano jedną gałązkę. Znowu cisnienie jak z daleka widzialem pociete trawy :)

niestety kilka dni przed plonami przychodze na miejsce, zostały tylko łodygi i zero śladów, na pewno nie byly to kosiarki bo obok łodyg leżały dwie kolby kukurydzy rosnącej obok na polu.... szkoda
 
P

PeNe{CzW}

Guest
jestem leniem i inebede sie rozpisywal. w zeszle wakacje mialem przypal na oucie. Zrobilismy szklarnie z ziomem w zagajniku i po pewnym czasie ziomek idzie i cala szklarania polamana a pietruszki nie ma;( zadzwonil do mnie i sie poplakalem :thumleft: heh...przykre doswiadczenie. Pojechalem na lokacje i rzeczywiscie ....masakra:/ i sie zastanawialismy co jest piec....po niecalym tygodniu na pierwzsej stronie dziennika zobaczylem policjantow na tle mojej uprawy pietruszki :farao: skurfieli ... odpokutuje w tym sezonie :queen: a rzesmy zainwestowali przeszlo 7stowek:/
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
masakra, co za poracha, cale szczescie ze was nie przylapali na tym, bo jak 700 zl zainwestowaliscie, to musieliscie duzo tych krzackow miec
 

SeSil

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2006
Postów
30
Buchów
0
no to grubo 700 pln poszlo whu. przez przebrzydle lapska aparatu scigania ... a swoja droga to ladny las tam musiliscie miec
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
moje dwie c99 skosił kombajn... a był takie piękne, rewanż :sunny: w tym sezonie!! :thumleft:
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
kaczor20 napisał:
moje dwie c99 skosił kombajn... a był takie piękne, rewanż w tym sezonie!!

skosisz kombajn?
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
U mnie po części też katastrofa. Zaczęło się od złamania sadzoneczki(out 06) Maroc (FS) podczas wysadzania. Przeżyła. Ale inną zdrową niezłamaną rozpie****ił grad. W tym samym miejscu miałem klona K2 z 3 odgałęzieniami. Coś mi ***ało 2 odgałęzienia i rzuciło obok. Były tam jeszcze 2 klony White Skunk i jednego kret wykopał. Jedynym pocieszeniem było ciut liści z WS i k2 oraz kilka klonów z 3ciego odgałęzienia K2 które miało połączenie z systemem korzeniowym dzięki czemu przeżyło.

Sezon wstecz(05). Miejscówka pod lasem przy rzece. Gleba poprostu przecudowna. Jakiś czarnoziem. Niestety Energetykom zachciało się przycinać gałęzie przy słupach. I sk***iele rojechali mi rośliny. Ale i tak z WW miałem te 30g ;D
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
to gdzies ty sadzil je ?? na miedzy ??

Na miedzy znaczy sie na polu uprawnym ta? heh było tak, sadzilem juz ok 4 pietrowe c99 ladne i rozwiniete na polu,ktore porastala wysoka do pasa gesta trawa, ogolnie full krzakow do 2 m wysokosci, ogolnie dziki teren bo nie widzialem zeby tam ktos cos robil maszynami, ale niepokoily mnie dosc prymitywne ale jednak ogrodzenia, w kazdym razie dosc stare, no ale co roslinki meczyly mi sie w malych doniczkach a wiec dluzej sie nie zastanawiajac ( :salut: :pl: ) wysadzilem je tam, kusilo mnie to miejsce bo byl to czarnoziem ziemia na prawde czarna fajna wilgotna duzo dżdżownic, przekopałem z krowim kałem. :sunny: wracam na miejscowke a tam tylko pare cm łodygi,a łąka skoszona :D.
 
E

Extazjusz

Guest
Ja obczajalem miejscowke przez kilka tygodni-wczoraj pojechalem z kumplem sadzic 2 kobietki... jechalismy skrajem lasu nprawde dlugo..wreszcie dotarlismy- gdy sadzilismy drugą, uslyszalem samochod, wyszlismy na droge 20 metrow od roslinek- a tu widze jeepa, z ktorego wysiada policjant z typem w szelkach alpinistycznych i jeszcze jednym <prawdopodobnie lesnikiem> i wszyscy kieruja sie szybko w nasza strone. Zdziwienie na naszych twarzach jak h*j, i lajtowa adrenalinka- po cichu mowie do kumpla zeby mini-sztychowke jakos ukryl...okazalo sie ze skrecili przed nami- i poszli do oddalonej o 100m budki- podejrzewam ze jest to jakas radiostacja bo niedaleko jest lotnisko...Myslalem ze to wymarzona mijescowka i sie zawiodlem...takze uwazajcie bo nawet w srodku lasu, lub na najwiekszym zadupiu pies moze was zwąchac..hehehehee
 

Pafcio

Member
Rejestracja
Mar 3, 2007
Postów
21
Buchów
0
ja zasadziłem swoje 2 roślinki schowane za mała zieloną polanką w lesie w dobrze na słoneczniony miejscu po ostatnich burzach postanowiłem sprawdzic jak sie trzymaja po przyjezdzie na miejsce zobaczyłem ze roślinki zostaly wykopane i położone obok (nie uszkodzone) a nie daleko obok przy wejsciu na spota była mocno ubita trawa w kształcie koła ,wsadziłem je spowrotem i spie****iłem do domu :thumleft:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Pafcio napisał:
o przyjezdzie na miejsce zobaczyłem ze roślinki zostaly wykopane i położone obok (nie uszkodzone)

Było widać ślady szpadla, butów, albo opon samochodowych??
Kurde na prawdę dziwna sytuacja, radziłbym je ponownie delikatnie wykopać i przesadzic w miare możliwości jak najdalej...
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Ufoki chciały zrobić kręgi, ale magiczna moc MJ je powstrzymywała!! :geek:
 

Pafcio

Member
Rejestracja
Mar 3, 2007
Postów
21
Buchów
0
hehe tez pomyślałem o ufo ale wkopałem je deliktanie za 2 dni jade je zobaczyc ,a śladów szpadla nie było poprostu jakby ktoś je rekoma delikatnie wykopał i zostawił.śmierdząca sprawa :pl:
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Jeśli zostały wykopane to na pewno ludzka robota, pewnie ktoś był w trakcie kradnięcia Twoich plantów gdy ktos/cos spowodowało , że musiał odejść, uciec... No bo jak inaczej mogło to się potoczyć.

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2007 15:23 ]
żaden człowiek, a już na pewno Polak, nie zostawiłby ganjii gdyby zobaczył krzaczki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół