nasiona marihuany

Przypał ?

Wyszukiwarka Forumowa:

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
Siemka wszystkim, mam spota na którym jest 8 sezonów. Kiedyś juz zauważyłem, ze w poblizu lata taki ala ''dron'' ale w kształcie samolotu. Wczoraj znowu widzialem takie cudo latajace nad spotem, szybowalo sobie w kólko i bardzo mnie to zaniepokoiło, na szczescie mam fajne dojscie do spota i jestem caly czas zakryty lasem dopoki nie wyjde na samego spota. Jak byście się zachowali ? Zawinąłem się stamtąd i rozkminiam co dalej. Psy? Leśniczy ? Ludzie? Drugi raz to zauwazylem tylko za pierwszym nie slyszalem takiego dzwieku silnika, teraz bylem przekonany ze to jezdzi moto cross, ale jakos dziwnie dzwiek szedl od gory, no i zza krzakow wyczailem ten '' samolocik''.
Wydaje mi sie ze policja ma drony takie '' helikopterki'' i raczej ciche, a to był mały samolot o dzwieku moto crossa, latał w kólko dawał gazu a potem po cichu szybował i tak w kółko.
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
Czy policja czy nie ewidentnie spot spalony, lepiej nie ryzykować. Szkoda☹️, pozdro?
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Czy policja czy nie ewidentnie spot spalony, lepiej nie ryzykować. Szkoda☹️, pozdro?
a ja bym sam monitorowal go z drona:D raczej nie zostawilbym go tak o. W najgorszym wypadku zostawil bym go bez opieki do samej scinki a pozniej wszystko za jednym razem scial.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Ja to bym chodził na spota w nocy w twoim wypadku
 

KoneserPalenia62

Active member
Rejestracja
Maj 19, 2022
Postów
38
Buchów
28
Nawet jesli nie policja to moze cie podpie****ic, ogranicz wizyty przechadzaj sie w nocy i wypatruj fotopulapek
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
a ja bym sam monitorowal go z drona:D raczej nie zostawilbym go tak o. W najgorszym wypadku zostawil bym go bez opieki do samej scinki a pozniej wszystko za jednym razem scial.
ku**a bez kitu. Przelecieć teren wkoło swoim dronem ? Nawet jeśli psy, to Jana palić, że testujesz nowego drona i ch*j
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
nie mam drona, ale to psy by tak krążyly po kilka razy ? myślę, ze raz wystarczy zamontowali by fotopulapke i czekanko.... swoja droga jak mam wyczaic fotopulapke gdzies ukrytą ?
 

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
ile tam plantów na spocie ? Myślisz ze zobaczą z wysokości kilka krzaków w chaszczach ? Moze to jakis sąsiad lata i pole ogląda
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
nie mam drona, ale to psy by tak krążyly po kilka razy ? myślę, ze raz wystarczy zamontowali by fotopulapke i czekanko.... swoja droga jak mam wyczaic fotopulapke gdzies ukrytą ?
dron taki do zabawy to 200zl a zanim wejdziesz na spota mozesz 10minut polatac sobie nad spotem z odleglosci i zobaczyc czy nikt sie nie czai w poblizu.
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
nie schizuj sie za wiele bo to ogranicza logiczne myslenie, szukaj fotopulapki jesli jestes pewien ze to psy, na moje nie krazyliby dronem kilka razy dla 8 sezonow, pewnie przypadek jakis, masz dobrze zamaskowanego spota? trzeba niezle szukac zeby takie poletko z gory wyczaic
 

Profuturo

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2022
Postów
191
Buchów
457
nie schizuj sie za wiele bo to ogranicza logiczne myslenie, szukaj fotopulapki jesli jestes pewien ze to psy, na moje nie krazyliby dronem kilka razy dla 8 sezonow, pewnie przypadek jakis, masz dobrze zamaskowanego spota? trzeba niezle szukac zeby takie poletko z gory wyczaic
Niekoniecznie jeśli spot przekopany i nie jest dobrze zarośnięty to z góry się rzuca w oczy. Jeżeli ten dron jest nad spotem już drugi czy trzeci raz to ja osobiście bym nie ryzykował (się nie opłaca) ale wiadomo każdy kalkuluje ryzyko na własny sposób, puki się nie sparzy
 

Syn Ebnera

OdcieńZieleni
Rejestracja
Paź 21, 2019
Postów
1,228
Buchów
3,848
jesli jest rozkopany i widoczny z góry to w jakim celu ten dron jest tam 3 raz? chce sie upewnic tak?
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
prawda jest taka ze mozna byc przypadkowa osoba ktora to znajduje i sobie scina nie swoje. Grunt to sie tam nie krecic bo jak zobacza na spocie dwa razy to na pewno nie uznaja to za przypadek. Dlatego ja bym obstawial przy tym dronie. Z daleka mozna zobaczyc co sie dzieje na spocie i po prostu przyjsc raz i sciac to wszystko w jeden dzien jakie by nie bylo.
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Ja bym przed wejściem na spota posiedział wypił parę piwek puzniej założył kominiarkę i wbił na spota poszukać fotopułapek jak to psy to na bank jest fotopułapka tak maksymalnie z 20 minut i nawet jak bym nie znalazł to szybka ucieczka ze spota i przebranie ciuchów żeby nie mogli ci udowodnić ze zdjęcia że to ty :bball:
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Poczekać aż dojdą i wszystko na raz i ch*j
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół