nasiona marihuany

Przypał...

Wyszukiwarka Forumowa:

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Mam taki problem: otoz nasionka powinno sie kielkowac w ciemnym i cieplym miejscu miedzy nawilzonym wacikami. Zanim jednak wlozy sie je pomiedzy te waciki nalezy moczyc je jakis czas w wodzie. Ale jak dlugo? to ma byc zwykla woda? Jaka powinna byc Jej temp? A teraz sedno sprawy: Otoz jesli nasionko juz pusci kielek to mozna wrzucic je do ziemi i dalej trzymac w ciemnym miejscu? Bo mam przypal ze starymi i nie moge np. trzymac tego pod lampa albo na parapecie! A moze mozna od razu wyniesc to na out zanim roslinka wyjdzie na powierzchnie! Mam tu na mysli odmiane LR! PROSZE O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Co do kielkowania to ja juz sie tyle naczytalem ze mnie az leb boli! Najgorsze jest to ze kazdy pisze inaczej!!!!!!!!
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Bo najlepiej robić po swojemu :) ja np. kłade na mokry wacik i przykrywam go drugim mokrym wacikiem :) i po problemie od czasu do czasu odkrywam żeby nasionko złapało powietrza i tyle :) zawsze działa :) przynajmniej u mnie :p
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ale trzymasz w temp pokojowej? jaka woda to podlewasz?
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Normalną woda z kranu taką letnią. A trzymam normalnie w temperaturze pokojowej. Pozdro ;)
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
ja tak samo nawet nie wkladalem nasionek wczesniej do wody tylko odrazu na waciki jak widzialem ze juz maja za sucho to polewalem zwykla woda i tym sposobem wykielkowaly mi wszystkie nasionka :) Jezeli masz dobre nasionka to powinny ci spokojnie wykielkowac
 

piotrek 736

Member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
22
Buchów
0
ja daje na dzień do wody moje pestki i potem do ziemi !! tym sposobem każda pestka mi wykiełkowała :queen: tym sposobem mi się wydaje że jest najłatwiej :)
 

ziołolek

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2006
Postów
50
Buchów
1
Ja biore zawsze do letniej wody na 4-6 godzin, potem z 4 godzinki na wacik o odrazu do ziemi na spocie. Na 10 nasion 9 wykiełkowało bez żadnych problemów.
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
ja uzywalem odstanej wody i odrazu do recznikow papierowych/wody/ziemi i wszystko wykielkowalo.. musi byc temp ok 20 st, tak jakos :) . I dosc wilgoci ale bez przesady a reczniki miedzy dwa talerzyki.. tyle magyji
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
http://www.forum.haszysz.com/viewtopic.php?t=365&sid=b86ad35130e80ef8c50208dd9fdf1e75 tu masz cala instrukcje!!
jakos uda ci sie to zczajic pzred starszymi!!chociasz z tydzien na wegu bys potrzymal 24/0 w jakiejs szawce przy 2 swietlowkach!!skad benda wiedziec co to??jak zobacza to powiesz ze eksperyment do szkoly albo co!!! zeby poznac ze to ganja potrzeba z 3 tygodni wiec niemoga ci nieuwiezyc!a roslinka i tak zachwile zniknie z domu jak ja zasadzisz out wiec...
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Tez tak mysle. Ale dlaczego akurat 24/0??? Ja mam tylko zwykle lampy w domu (taka do odrabiania lekcji) W dzien stoi na parapecie a wieczorem swiece ta zwykla lampa! Dobrze robie????
 
R

Rider

Guest
Zle ,taka lampka nienadaj sie do uprawy kup switlówki lub HPSa ,widac ze niedokładnie czytasz forum , twoje posty i teamty tez o tym swiadcza.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
raczej zle!!zalezy czy w tej lampce masz swietlowke zamontowana...!!jesli nie to zle robiszbo zwykla zarowka daje zle swiatlo dla konopi!!i w dodatku o jakiej mocy jest ta zarowka bo do uprawy uzywa sie minimalnie 18w swietlowek kompaktowych co odpowiadaja 75-100 watowym zarowka!!i po zatym jedna...troche zamalo!!lepiej daj roslinke na balkon!!znajdz najaradziej naslonecznione miejsce albo zalatw sobie z 2swietlowki(jesli roslinka ma do 2 tygodni)a jak jest starsza to z 3-5(oczywiscie i wiecej tym wieksze zbiory) :bounce:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
Ja mam zamiar dac roslinke na out wiec nie kupowalem zadnych lamp! ale boje sie ze zmarznie wiec chce ja troche potrzymac w domu! W sumie to roslinki jeszcze nie ma bo jeszcze nie wybila z ziemi a swiece na nia zwykla lampa bo daje cieplo! To chyba nie zaszkodzi prawda???????? W dzien stoi na parapecie!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół