nasiona marihuany

Przypał

Wyszukiwarka Forumowa:

SND

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
52
Buchów
1
Tak czasami czytam te tematy o hodowli i widze jak ludzie pisza np. ze maja juz metrowego krzaka w domu albo nawet jakas profesionalna hodowle.I tak sie zastanawiam czy przypadkiem psy tez nie wbijaja sie na fora podobne do tego i jak widza własnie taka wypowiedz to dochodza do adresu ip tej osoby co wypowiadala sie ze maja te krzaki,puzniej dochodza do adresu mieszkania i przypal gotowy.Napiscie co o tym myslicie
 
R

Rider

Guest
Forum i jej baza danych jest odpowiednio zabezpieczona, nie mają szans ;]
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
ech na forum jest modyfikaja usuwajaca ip z bazy danych forum jednak ip pozostaje na serwerze gdyż tego nieda sie wymazać ale przewija sie przez niego 1300-1500 unikalnychh userów dziennie wiec wątpie aby udalo im sie odnaleść odpowiednie ip do odpowiedniego usera

[ Dodano: 2006-06-17, 15:28 ]
zresztą już gdzieś chyba to pisałem ?
 

SND

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2006
Postów
52
Buchów
1
tak ale z tego co wiem to dla psów tez pracuja bardzo dobrzy informatycy i hakerzy, takze mysle ze złamanie tych zabezpieczen to pewnie nie problem dla nich.
[]=[] []/\[] []) []D
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
jakich zabezpieczen człowieku hehehehehehehehehehehe wszytko jest na bieżąco usuwane

pracuja dla nich hakerzy hehehehe dobrze ze im dla policjantów na pensje nie starcza
 
H

haszyszekk

Guest
LOL kiedyś mojego sąsiada przyjechali odwiedzić... okazało sie że ni zgarneli go tylko przyjechali po konsultacje :pr: ktoś kto go znał powiedział na komisariacie że on zna sie na komputerach i do niego przyjechali z jakims problemem... podobno im jakis wirus robił rozp. na komendzie :)
Moj sąsiad jest starą bezmuzga kupa gówna :silent: zarabia na czytani maili i tych innych robotach przez internet... zbiera też czasem żłom. Jedyne na czym sie zna to podstawowa obsługa pakietu office, internet i programy antywirusowe w stopniu mało zaawansowanym.
Macie tu przykład hakera policyjnego :pr:
Polska policja to nastoletnia ci*a z którą niemozna normalnie pogadac i tylko ja dymac ile wlezie :bounce: pzdr
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
bogusik 2 podzielam twoje zdanie .a tak na marginesie dałem temat o lidce ze skierniewic która się podaje za policjantke oblukajcie w kanciapie tytuł UWAGA(dla niekumatych)
 
B

BoS

Guest
eee oni nie robia tak ze ip wyszukuja tylko oni czekaja asz go zlapia na goracym.
Bo jak pojda do niego zapukaj to on popatrzy przez wizjer i zobaczy || oh!! to psy i kwiata przez oknona sznurku do siasiada:D:D:D :thumleft:
:thumleft: :thumleft: :thumleft: :flower: :flower: :geek: :geek: :cat: :cat: :santa: :puker: :thumright: :thumright: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :queen: :queen: :queen: :queen: :queen: :queen: :queen: :queen: :queen: :pr: :pr: :pr: :pr: :pr: :pr: :pr:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół