nasiona marihuany

Psilocybe cubensis „McKennaii“ Pierwszy raz brak efektu

Wyszukiwarka Forumowa:

Dabalwwy

Member
Rejestracja
Paź 21, 2008
Postów
7
Buchów
0
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)][FONT=&quot]Witam[/FONT][/COLOR]

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)][FONT=&quot]Ostatnio zebrałem swój pierwszy rzut mckennaii . Wysuszyłem je w piekarniku nie przekraczając 60'C . Sproszkowałem i upchałem w kapsułki rozmiaru 00 wyszło mi ze jest jakieś 0.25g w kapsułce . Wczoraj przyjąłem 4 sztuki nic się nie działo. Lekkie pobudzenie wiec po 2 h wziąłem kolejne 5 tabletek . W sumie 2,25g i zero efektów prócz pobudzenia nie wiem co jest nie tak niby waże swoje bo około 95 kg . Przyjmuje dosyć często środki dla sportowców moze ma to jakieś znaczenie (beta-alanina, aakg, cytrulina). Za parę dni będę miał świeże wiec chyba spróbuje zjeść ze 25g świeżych ile czasu powinienem czekać miedzy próbami?? [/FONT][/COLOR]
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Dziwna sprawa ja zjadłem na pierwszy raz niedawno 16g świerzych tuż po ścince wyszedłem a spacer uznałem że pobił mnie jezus chrystus i jesteśmy w 2012roku, znalazłem człowieka zrobionego z żelków i miałem misje po pasztet przez pół miasta więc nie moge nażekać trzymało mnie mocno przez dobre 4-5h po czym już były tylko grube rozkmini i bunt brzucha. Spróbuj zaparzyć herbate na mnie lepiej działała.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół