nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis B+ Szare kapelusze

Wyszukiwarka Forumowa:

krvlxd

New member
Rejestracja
Sty 12, 2022
Postów
3
Buchów
0
Dzień dobry, gdy wróciłem po 3 dniach do domu z wyjazdy, zaobserwowałem szarość na grzybach i biały nalot na kapeluszach. Czy to możliwe że one się poddusiły i dojdą do siebie? Czy to jakaś choroba i grzyby niejadalne?

 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
379
Buchów
626
Siema @krvlxd
Troche fotki niewyraźne, albo u mnie na telefonie tak widać, ale moim zdaniem tam się zrobiło pare abortow, a resta grzybków wyglada ok. Musisz obserwować, wąchać czy nie ma dziwnego zapachu
Z tego co widzę to growkit. Więc mogly trafić się też jakieś hujowe geny albo mógł być już zakarzony przez producenta(a coraz częściej o tym czytam )
 

krvlxd

New member
Rejestracja
Sty 12, 2022
Postów
3
Buchów
0
Tak też mi się wydaje, że to aborty. Pierwszy rzut był bardzo dobry to wątpię co do tego zakażenia. Niby reszta grzybów wygląda dobrze ale od 5 dni ani drgnęły, żadne nie rosną nawet te które wyglądają na normalne, o co może chodzić?
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
379
Buchów
626
Growkit, z tym nigdy nie trafisz. Czy może się mylę i sam robiłeś wszystko?
 

krvlxd

New member
Rejestracja
Sty 12, 2022
Postów
3
Buchów
0
Growkit, zebrałem wszystko. Wyszło 2g abortów i pinów. Nie potrafię sam robić, patrzyłem na poradniki ale dalej jakoś tego nie ogarniam, jak masz jakiś fajny poradnik możesz podesłać byłbym bardzo wdzięczny. I wiesz coś może o dawkowaniu abortów? Podobno mocniej kopią..
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
379
Buchów
626
Siema
A czego dokładnie nie ogarniasz? Tu gdzie założyłeś temat, to w tym dziale masz duzo poradników. Jak cos pisz priv.

Kolejne poradniki znajdziesz tutaj:


Tu masz mój temat z grzybami, w którym staram się opisać jak ja to robie:


Jeszcze rok temu byłem strasznie raczkujący w temacie, ale uprawa/hodowla(sam nie wiem) dosyć mocno mnie wciągnęła i cos tam dzialam, wiedzy tez duzo chłonę.

Czytaj duzo jak ludzie robią a zobaczysz ze powtarza się ciągle jeden schemat.

Zarodniki/kultura miodowa/agar

Zrobienie, WYSTERYLIZOWNANIE i zaszczepienie substratu

Przerost grzybni

Wyowocnikowanie grzybni

Tyle :p
 

ks1337

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
410
Buchów
44
mus
Growkit, zebrałem wszystko. Wyszło 2g abortów i pinów. Nie potrafię sam robić, patrzyłem na poradniki ale dalej jakoś tego nie ogarniam, jak masz jakiś fajny poradnik możesz podesłać byłbym bardzo wdzięczny. I wiesz coś może o dawkowaniu abortów? Podobno mocniej kopią..

Trzy podstawowe zasady do startu owocnikowania spełniłeś?
-zmniejszyć temperaturę
-wietrzenie minimum raz dziennie
-światło parę h dziennie
;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół