• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Psilocybe cubensis B+ w boxie 38,5 x 28,5 x 16,5

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
178
Buchów
183
Siema
Lipa w huj, myślałem o tym ze dwa dni temu jak Ci idzie i takie zle wieści. Szkoda, ale walcz dalej ;) ciekawe co było przyczyną, Ty sam co obstawiasz? Ja swoj jedrn tub zadusilem.
Generalnie teoria o tym ze cos dostało się z powietrza(przynajmniej dla mnie) jest totalnie bez sensu. Wystarczy włączyć latarkę jak jest ciemno w pokoju i zobaczyć ile kurzu w powietrzu lata. Zawsze coś się dostsnie.

A tak sobie pomyślałem teraz. Wez utnij to."ciastko w polowie", psiknij woda utleniona... moze chociaz pol da rade :D

Pozdro
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
2,614
Buchów
4,028
Odznaki
2
Siema Rolniku!
Nie poddawaj się, może faktycznie odciąć zakażoną część. Fajnie że napierdalasz grzybowe projekty. Ziomek mój kupił najpierw kit z GT i leci grow, a dodatkowo nabył szybkowar a ode mnie dostał rolniczą strzykawe z A+ 😉 trzymam kciuki
 

Virandell

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2019
Postów
422
Buchów
684
Odznaki
3
Checie tuby bez zakazen ? zacznijcie wkoncu robic albo pf teka albo agar. Strzykawka do ziarna to loteria 5 razy sie uda a pozniej 20 nie.
Co do zakarzenia wez wypieprz tego tuba jak najszybciej albo przenies tego tuba gdzies indziej.
 

Góra Dół