nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis [Thai Pink Buffalo]: Pinky Ring

Wyszukiwarka Forumowa:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,323
Odznaki
1
jade z tematem:) oczywiscie w garnku bez szybkowaru. Sorgo juz przygotowane, sloiki wyparzone. wieczka przygotowane i tu bedzie maly psikus bo zrobilem je przed chwila i musze czekac do jutra. Zaraz Przygotowuje wode do pompki i skrobie odcisk:D wyjdzie na to ze pompka poczeka do jutra az stwardnieje silikon i wtedy zaszczepie a dzis zrobie sterylizacje. jak to mi sie uda to bedzie fajnie:D pozdrawiam

@Waran z Komody sory ze sie tak wpie****am w temat ale z tego podniecenia musialem :D

tak sie zastanawiam. bo mam dwie strzykawki 5ml i czy z jednego printa wyjda dwie?!w kazdym razie zrobilem dwie i nie jest to jakies mocno ciemne na ta chwile ale widac ze cos tam plywa:) teraz sa w sreberku i w szafce na 24h. sorgo sie sterylizuje w garnku, mysle ze ok 2h zeby nie bylo za krotko:D i jutro na wieczor bede probowal robic wstrzyk:) po ile ml? mam trzy sloiki. dwa litrowe i jeden troche mniejszy. Cale wykonanie wedlug Twoich poradnikow a print ogarniety wedlug tego :
1.Wlej wody z kranu do słoika.Zakręć słoik,włóż do garnka z wodą i gotuj/wekuj 20 minut.Wystaw do ostygnięcia do temperatury pokojowej.
2.Weź kieliszek,przemyj go alkoholem,zeskrob zarodniki przy pomocy sterylnego noża do kieliszka.
3.Weź sterylną strzykawkę z igłą i zaciągnij wcześniej zawekowanej wody.
4.Wypuść i zaciągnij kilkukrotnie wodę ze strzykawki do kieliszka.
5. Zarodniki wciągnięte z wodą ze strzykawki odłóż w ciemne miejsce na 24h celem uwodnienia.
6. Zaszczep substrat.
Nie bylo to jakos super sterylnie robione. Nie mialem rekawiczek ale wszystko sterylizowalem. Rece plynem antybakteryjnym. igly i noz ogniem i alko.

print to najprawdopodobniej Ecuadora cos o nim?!
 
Ostatnia edycja:

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,323
Odznaki
1
prawdopodobnie masz racje. Mam jeszcze jeden odcisk i jesli to sie nie uda to kupie jakis szybkowar.
Czar prysł na samym początku... szybkowar to podstawa...
Nie ukończysz tego projektu bez zakażenia
w sumie juz kupilem
 
Ostatnia edycja:

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
Siemacie :tiphat:





Dodatkowo jedna z szalek pokazała ładne ryzomorfy („warkocze” na zewnętrznym obwodzie)...


Zrobiłem nowe szalki z agarem i w poniedziałek będę transferował conajmniej 4 takie „warkocze”.
Bohaterami przyszłych projektów TPB będą geny właśnie z tych szalek.

:dealw:

Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
Siemacie :tiphat:

Ta ostatnia niedziela była faktycznie ostatnią dla tych TPB...

:catg::catg::catg:




Zapomniałem przeważyć mokrych ale podam jeszcze ogólną wagę suchych...

Co do szalek... wczoraj zrobiłem 4 transfery aby było w czym przebrać w dalszych projektach TPB
Na taśmie... czarnymi kreskami oznaczyłem przykładowo dwa z nich



Poniżej 3 gotowe szalki


Ciacho idzie do utylizacji bo kolejny projekt tuż tuż... za parę dni pokażę jak wyglądają szalki.

Cdn...
:tiphat:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
Siemacie :tiphat:

Miałem 2 tygodniową przerwę techniczną... więc zdjęcia są sprzed 2 tygodni

I rzut



II i III rzut

A tak wyglądały szlaki 4 dni po transferze... tego dnia trafiły do lodówki (z powodu wyjazdu)


:dealw:
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam :tiphat:

Thai Pink Buffalo powrócą...
 

LukaszLDZ

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2022
Postów
251
Buchów
132
Odznaki
1
Bardzo fajnie się to prezentuje. Czy to czerwone sorgo aż takie lepsze od żyta? Jest sypkie i fajnie wyskakuje ze, słoików? Szybkowaru jemy standardowo 1.5h czy dłużej? Moczyles to jakoś i przygotowywałeś specjalnie zanim wrzuciles do szybkowaru? Ile może, stać taki nowo wysyetelizowamy słoik z substratem zanim się go zaszczepi.
 

CaliforniaOrange

"Bo mój ulubiony kolor to zieleń"
Rejestracja
Wrz 15, 2012
Postów
348
Buchów
974
Wszystko wyglada super. Jaki trip po takich grzybkach? Ja tylko łysiczki jadłem do tego jeszcze bad tripa miałem. Od tamtego momentu skończyłem z grzybami, tylko Ganjitsu :smoking:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół