nasiona marihuany

Psilocybe cubensis vol. 6 - B+ - McKennaii - zarodniki dzięku Openspor III od Waran z Komody

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siema :tiphat:
W skrócie napiszę co się działo w fotorelacji i będzie ona kontynuowana ponieważ jest to jedna z moich fejwret odmian (dobrze czesze i wchodzi na oczka :D).
Ukłon w stronę Warana ponieważ mimo iż nie spełniałem wszystkich warunków open spoora to zgodził się na wysłanie mi printa. Drugi ukłon dla [MENTION=5650]BZK[/MENTION] za wstawienie się za mną u Warana ;) Dobra koniec dziękczynienia :sunny:

Standardowo meduza zrobiona z printa i zaszczepiona pszenica. Kolonizacja szybka i bezproblemowa.

Pierwszy rzut.



Drugi rzut.



Aktualnie idzie 3 rzut ale coś słabo :zjarany:



Podczas trwania tego grow znalazłem skolonizowany słoik McKennaii (musiałem o nim zapomnieć) i zrobiłem tackę wykorzystując metodę REZ. Tak to wyglądało.





Wszystko było spoko do momentu aż zdjąłem folię alu ponieważ wydawało mi si ę że okrywa po tygodniu powinna przerosnąć. Niestety tacka nie chce ruszyć i zauważyłem zakażenie. Z bólem serca muszę ją wyrzucić.Wygląda tak po około 1,5 tyg od zdjęcia folii.



W międzyczasie wymyśliłem sobie mieszaninę substratu (kukurydza, ziarna traw, żyto) tak to wyglądało.



Zaszczepiłem go meduzą McKennaii i z tego co widziałem na dniach będę robił tacki także stay tuned:oczy:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół