nasiona marihuany

Psilocybe Cubensis - Zbawienna metoda dla osób bez szybkowaru.

Wyszukiwarka Forumowa:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
379
Buchów
626
Dzisiaj zakupiłem dwie paczki ryzu , tasme z mikro otworami , zamawiam strzykawe i 70% alkohol i jedyne co mi pozostało to czekać na odciski od @ Rolnik_Malorolny

Dzis znalazlem fajna stronke z strzykawakami w uk po dobrych cenach,rozne rodzaje

Zarodniki Mazatapec (10 ml) 8,99 GBP
Sterylna strzykawka wypełniona 10 ml roztworu zarodników Opcja ekspresowej wysyłki W zestawie sterylna igła i wacik nasączony alkoholem Gwarancja zarodników firmy Viking
[MENTION=92011]LukexOG[/MENTION] polecam Vikingow, nawet ziomek wyslal mi drugi zestaw (razem z nowa [pompka) bo napisalem mu ze po 2 tygodniach, niezaszczepiony growkit splesnial, myslalem ze wysle tylko growkit a tu beng i pompke tez, wyslalem Ci pw tez ;)
[MENTION=76761]GardenicPower[/MENTION] dobra w h*j decyzja, ja kupilem szybkiego za 26 funtow z przesylka, tefal u mnie na ebayu w h*j drogi

no i zeby offa nie robic to tak, zaszczepilem 3 rodzaje ryzow z roznych sklepow, roznych firm(wszystkie brazowe). zaden nie wystartowal, dlaczego? moim zdaniem dlatego ze bo wbiciu igly i wpuszczeniu kultury na miodzie otwor od razu spirytusem i zaklejony tasma typu gorilla. mysle ze musi byc tam jakis dostep powietrza(uwazam ze fabrycznie jest wyciagany caly tlen juz przy produkcji tego ryzu). takze moja opinia taka ze jak nie bedzie tam zadnej samorobki filtra na tym to porpostu sie nie uda, dzis z rana bede robil znowu ale zapie****e maske taka covidowska :p Pozdro !
 

NewAgeBushman

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2023
Postów
122
Buchów
158
Oba ryże to tak na prawdę gatunek basmati, w słoiku mix białego z brązem - ze znaczną przewagą brązu. . W gotowcu brązowy ale telefon uznał że automatyczna lampa błyskowa spie****i mi fotę a to był one-take, i tak mam lichy aparat w tel więc nie ma sensu się spuszczać nad fotkami bo i tak wyjdzie ch***wo haha.
Ryż basmati - bo ma bardziej jakościowe dla grzyba subst. odżywcze.
Polecam ryż basmati. Brązowy lepiej kontrastuje z kolonizowaniem, wiadomo.. Ale na chacie miałem w słoiku już zmieszane oba kolory. Więc takie szczepiłem.
Po ilu dniach Ci startowały te basmati???
 

tajemmniczy

Member
Rejestracja
Lip 7, 2023
Postów
22
Buchów
19
Osobom bez szybkowaru polecam gotowy substrat do kupienia na znanym portalu na literę A. Sterylna mieszanka żyta i kukurydzy. Moje worki skolonizowały się pięknie na śnieżnobiało.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Osobom bez szybkowaru polecam gotowy substrat do kupienia na znanym portalu na literę A. Sterylna mieszanka żyta i kukurydzy. Moje worki skolonizowały się pięknie na śnieżnobiało.
Możesz coś konkretnie polecić? Co dokładnie wpisać? Jak już tobie wypaliło to wolę coś konkretnie z polecenia :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół