nasiona marihuany

Psy atakują

Wyszukiwarka Forumowa:

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
No to teraz ja opowiem :)
A więc miałem swój materiał schowany w jajku niespodziance :) no i ziomek chciał połowiczną część no i chciał jeszcze ze mną przypalić. No to poszliśmy na taką szkołe gdzie zawsze za***iste balety odchodziły. No więc zbiłem szkło i chce odpalić zapalniczką ale jak sie okazało zapalnik był z***any. Mój kumpel miał tylko zapałki :| no to ch*j zaczołem odpalać no to tak rozpalam i nagle mi wypadło to jajko z ręki. Schyliłem się aby go podnieść z rurą w ryju a tu nagle patrzymy a za nami stoi pies z psem :|. No to juz myśle że prze***ane wyjołem rure z ryja on się na nas spojrzał i powiedział "idziecie z tąd czy się ganiamy :) " no to powiedzieliśmy ze idziemy szedł z nami do bramy poczym odbił w całkowicie inną strone. Serce w gardle miałem tego dnia pamietam :) Pozdro
 
P

p1t3r3k

Guest
Hmm masz farta ze przypalu nei zlapales :p

Polecam palic w domku :)

Pozdro!
 

piotrek 736

Member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
22
Buchów
0
mi kolege ostatnio wywalili ze szkoły bo go nauczycielka obczaiła że palił bo ***......od niego jak coś !! poszła z nim do dyrektora i zadzwonili po psy (a tak przy okazji HWDP,w nienawiści do policji tak zostałem wychowany) i pojechali na badanie moczu ja miałem szczęście i mnie nie wzieli bo ja tego dnia w szkole nie paliłem ale czesto paliłem z nim w szkolnym kibelku :)
 
S

Slay

Guest
No to kolej na mnie :)
Wczoraj Koło 19:00 wybiłem z 2 ziomkami do lasku zabakac piękna kość sie trafiła :) (0.5G) spalilismy 6 lag i zostało jeszcze na lage czystego mowie do ziomka dodaj tytoń zrobie to na 2 lagi :) dodał tyty wbijam lage a tu drugi ziomek walnął hasłem Miejscy a ja zwała :D odpowiedziałem mu a pie****isz odwracam sie i szok :thumleft: dzielnicowy i miejski stoją w odległosci jakis 15 m od nas,mowią podejdzcie tu do nas no to my zmierzamy w ich strone i w tym czasie miałem w rękach paksa z niedokońca wbitą lagą prowizorycznie udałem ze drapie sie po nodze i przy schyleniu sie wyrzyciłem paksa z laga podchodzimy do nich i miejski mowi dajcie wszystkie zapałki jakie macie wyciągłem mu kołki bez draski (została pewnie tam gdzie jaralismy) miejski nas spisiuje a dzielnicowy poszedł w ta strone gdzie my stalismy i sie tylko modliłem aby paksa nieznalazł w tym czasie miejski mowi czego tak "k***ujecie" ?xD odpowiadam mu a bo sie wkurzyłem a za chwile walnał pytaniem "Niepalicie trawy czasem?" i shiz ze nas jednak widzieli jak jaralismy odpowiadamy mu nie a on mowi nierobcie ognisk w taka pogode =o po spisaniu nas, pozwolił nam odejść.Poszlismy jakies 10 m dalej i mowie wracamy po towar :) oczywiscie bez namysłu zgodzil sie kazden :) potem przenieslismy sie do naszej klatki reszte spalic :) :bball:
Pozdro...
 
D

Defee

Guest
DObre hehehehehe :]

Jadę raz we wrocławiu z ojcem i kumplem (kierowcą) w samochodem zbakani dobrze.
Niesamowity korek był w całym miescie. Kierowca z lolkiem w zębach ruszyl, bo myslal , ze sie zmiesci..... no i w taki sposób zablokowaliśmy skrzyżowanie. Tramwaj na nas "dzwonił" hahahahahaa , a że ja siedziałem z tyłu to ludzie sie na mnie gapili hhahahaa a ja Beeeka hyhyhy

albo Kumpel raz miał taki potężny staffik, że spalił Pół Dupy i w windzie perfidnie jakiejś klientce śmiał się w twarz bo nie mógł się powstrzymac jeheheheh
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół