nasiona marihuany

Psylocybine aurumeacens Golden Teacher

Wyszukiwarka Forumowa:

Keptngreen

Member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
6
Buchów
0
Witam, zakupiłem ostatnio z GT psylocybine aurumescens, piny wyszły mi po 15 dniach później wzrastały dość szybko, ani razu nie zraszalem ścianek growkitu, przypuszczam że wilgoc była ciut za wysoka. Wczoraj poszła kosa ale na odnóżach zobaczyłem zielony kolor. Ktoś mi powie co to, czy to plesniawa czy można to na luzie spożywać bez skutków ubocznych takich jak obfite sranko czy wizyta na sor. Pozdrawiam ?
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
Dodasz jakieś zdjęcia? Z własnego doświadczenia wiem że to niekoniecznie może być wina zbyt dużej wilgotności tylko niezastosowanie się do wszystkich wymogów higieny(growkit mógl ci się skazić). Z tego co czytałem i widziałem po fotorelacjach u innych użytkowników WSZYSTKO poza białym,żółtym i ewentulanie niebieskim kolorem może być niebezpieczne dla zdrowia.
 
Ostatnia edycja:

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Wstaw foto.
Kolor na pewno jest zielonkawy czy wchodzi może w niebieski odcień?
Jesli jest niebieskawy to nic złego. Zielony typowo może być problematyczny.
 

Keptngreen

Member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
6
Buchów
0
Wstaw foto.
Kolor na pewno jest zielonkawy czy wchodzi może w niebieski odcień?
Jesli jest niebieskawy to nic złego. Zielony typowo może być problematyczny.
No i jeszcze mam pytanie odnośnie tego czy jak to odkroje jeśli już jest szkodliwe to czy resztę grzyba też przy okazji tego nalotu szlag nie trafił?
?
 

Al_Bundy

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2022
Postów
47
Buchów
40
No i jeszcze mam pytanie odnośnie tego czy jak to odkroje jeśli już jest szkodliwe to czy resztę grzyba też przy okazji tego nalotu szlag nie trafił?
?
Możesz spróbować, ale jest bardzo duże prawdopodobieństwo że skażenie odjęło już całą gdzybnie (nie tylko od zewnątrz, ale też i od środka)
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ale jaki kolor.... niebieskawy czy zielony? Deeejm...

Wstaw foto bo inaczej ciężko będzie sie dogadać haha.

Jak trzon jest niebieski to szamaj bez obaw. To są zwykłe "siniaki" barwione niebieskim kolorem psylocybin.
 

Keptngreen

Member
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
6
Buchów
0
Ale jaki kolor.... niebieskawy czy zielony? Deeejm...

Wstaw foto bo inaczej ciężko będzie sie dogadać haha.

Jak trzon jest niebieski to szamaj bez obaw. To są zwykłe "siniaki" barwione niebieskim kolorem psylocybin.
Sorki, dodałem załącznik, ale coś nie pyklo :D

 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
To jest niebieski ziomalu. To jest psylocybina. To jest normalne, pewno za to miejsce trzymałeś przy wyrwie. To jest do jedzenia bez obaw.
Smacznego ziom.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół