nasiona marihuany

Pudelko po papierze

Wyszukiwarka Forumowa:

Przemek68

Banned
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
72
Buchów
0
Mam pytanie jak sie kupuje papier do drukarki to oni daja go w pudelku ma wysokosc 30 cm a szerokosc 25 cm nadawl by sie on na Growboxa dodal bym pare lampek i wnetylator ??
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
wg. mnie, w zupelnosci nie ;P po pierwsze z czego to pudelko? jak ty zmierzasz tam to wszystko pomiescic ?... szkoda slow....
 

Przemek68

Banned
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
72
Buchów
0
ale moje roslinki dopiero dorastaja dzisiaj dopiero wyszedl kielek spod ziemi a to pudelko zrobione jest z kartonu
 
K

kizia

Guest
Moim zdaniem na poczatkowa faze rozwoju roslinkie bedzie ok!
Ale potem przestana sie miescic...
 
S

sdfsdf

Guest
ja w takim kartonie trzymam skarpetki ;] hehehehe
no ale od tych 30cm odlicz wysokosc doniczek dajmy na to 10cm czyli pozostaje nam 20cm od ktorych trzeba odliczyc wysokosc swietlowek (5cm) czy co tam masz a po wyjsciu roslin z ziemi bardzo szybko rosna.zostaje Ci 15cm (okolo) no wiec masz maly boxik na tydzien zycia roslin!!
najlepiej gdybys go wylozyl albo pomalowal biala forba.

i teraz zastanow sie:
Czy oplaca sie? chodzi mi o czas i koszt materialu. lepiej juz poszukac albo zrobic ciut wiekszego boxika. taka moja mala rada :) zrobisz jak zechcesz :)
najlepiej gdybys na poczatkowy rozwoj dostarczal CO2 ale wenylatorek w takim malym boxie bedzie wszystko wyciagal...
moim zdaniem zrob 2 razy wiekszego boxa jak masz material, czas, checi i mizliwosci :)
Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół