nasiona marihuany

PUFF OSZUSCI ***ANI !!!!

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

ziomuś

Guest
:farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao: :farao:
NIE KUPUJCIE W PUFF to sk***ysyny *****e hu*e oszukali mnie k***aaa przelałem kase a nie mam paczki juz ponad 10 dni na dodatek nikt nie odpowiada na mail hu*e kłamcy *****e wiesniaki k***aa je**c smieci złodzieje k***aa ***ani !!
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
lol... moze zamiast ciagle bluzgac napisz cos wiecej o tym sklepie, podaj adres itepe...
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
i masz swoje niepewne zrodla kolego. nie masz co plakac, bo i tak juz malo co zdzialasz.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziomuś napisał:
NIE KUPUJCIE W PUFF to sk******* je**** hu* oszukali mnie k****** przelałem kase a nie mam paczki juz ponad 10 dni na dodatek nikt nie odpowiada na mail hu* kłamcy je**** wiesniaki k****** je**** smieci złodzieje k****** je**** !!

Napiszesz coś więcej? Bo twoj post wygląda tak: "O zesz ku**a, *****e sk***ysyny, wypie****ili mnie na za***aną kase, h*j im w du*e, nie dostalem ku**a pie****onej paczki, ozesz ku**a ja pie***le!" Może adres, itp?
 
Z

ziomuś

Guest
k***aa cwoki *****e cos kreca wysłałem im kase tzn przelałem w ostatni czwartek kwietnia do dzis ani widu ani słuchu tylko dostałem dzis maila własnie nie dawno ze wysłali pod zły adres i mam czekac tykko k***aa na co ?? www.puff.pl nie kupujcie nic tam !! nie polecam !! długo czekam i ponoc to konkretni oszusci wciskaja gowno i h*j na tacy ... narzie ale jeszcze sie okaze czy cos mi przyjdzie a jak przyjdzie to co ?? bede na bieząco informował co jest grane
UWAZAJCIE NA OSZUSTÓW !!

[ Dodano: 2006-05-09, 18:48 ]
ale jezeli bedzie ok to tez dam znac ale watpie teraz w to....
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziomuś napisał:
tylko dostałem dzis maila własnie nie dawno ze wysłali pod zły adres i mam czekac tykko k****** na co ??

Na gówno! Na paczkę, która wyślą jeszcze raz jak do nich dotrze spowrotem....
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
baj de łej: po jakiego c.h.u.j.a. zamawiasz z niesprawdzonego shitbanq?
 
Z

ziomuś

Guest
potrzebowałem na szybko a o tym nic nie pisano na cvzrnych listach wiec zamówiłem ..:( troche załuje ale ... trudno.. 8dych w ta czy w ta .. to nie jest duzo....
lubo napisał:
Na gów**! Na paczkę, która wyślą jeszcze raz jak do nich dotrze spowrotem....
dlaczego sie zawsze wpie****asz szczylu i gadasz na mnie głupoty ?? masz jakis problem ?? komplexy ?? zrozum ze zapłaciłem przelewem jak umiesz czytac i ze k***aaa jak to do kogos doszło innego to mógł sobie wziasc bez zadnych ale i wierzysz w to ze zle zaadresowali . ?? nic do ciebie nie mam ale cfzesto mnie oczerniasz i wq***iasz zmien swoje zachowanie i nie kozacz... jak jestes taki dorosły to dlaczego sie wszedzie wpierdlasz i dajesz jakies hujowe morały napie****sz wszedzie na kazdego i sie klucisz ?? chcesz zabłysnac ?? jak tak to sie zapisz do jakiegos reality show a nie próbujesz brylowac na jakims forum gdzie ludzie chca sie dogadac NIE KLUCIC !! czaisz !! ?? zmien swoje zachowanie i stosunek do innych to ja tez to zrobie ./.
pzdr all
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ziomuś napisał:
nic do ciebie nie mam ale cfzesto mnie oczerniasz i wq***iasz zmien swoje zachowanie
ziomuś napisał:
dlaczego sie zawsze pier**** szczylu i gadasz na mnie głupoty ??
Czy wcześniej się do ciebie do***ałem? Nie pamiętam.

ziomuś napisał:
Patrząc na poziom twoich wypowiedzi wygląda na to że albo jestem od ciebie starszy albo mądrzejszy.

ziomuś napisał:
ak jestes taki dorosły to dlaczego sie wszedzie pier**** i dajesz jakies hu* morały napier**** wszedzie na kazdego i sie klucisz ??
sprowadzam was na ziemię idiotki z IQ poniżej 5.

ziomuś napisał:
chcesz zabłysnac ??
ktoś musi, wy jesteście na to za głupi.

ziomuś napisał:
jak tak to sie zapisz do jakiegos reality show a nie próbujesz brylowac na jakims forum gdzie ludzie chca sie dogadac NIE KLUCIC !!
jak jest śmietnik to nikt się nie dogada, ja staram się tępić debili, którzy ten śmietnik robią.

ziomuś napisał:
zmien swoje zachowanie i stosunek do innych
bo? Nie zachowuję się przecież w ten sposób do każdego, tylko do idiotów. Tak poza tym odpowiedziałem ci tylko na twoje głupie pytanie a ty myślisz odrazu że ci jadę i płaczesz.

ziomuś napisał:
to ja tez to zrobie ./.
a kto cię o to prosi? Napisz że zmądrzejesz (wykonalne?) to się odczepię.
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
Na gów**! Na paczkę, która wyślą jeszcze raz jak do nich dotrze spowrotem....
Bosze... lubo ci odpowiedział na pytanie bez żadnych wontów do ciebie a ty do niego z gębą... i pytam sie po co? Wyloozoj troche i zejdź na ziemie...
GŁupio zrobiłeś i koniec. Każdemu sie zdarza. walcz o kase a jakby zwrócili kup nasiona na cannabis.fr.pl. pzdr
 
P

pxr

Guest
lubo napisał:
ziomuś napisał:
chcesz zabłysnac ??
ktoś musi, wy jesteście na to za głupi.
"wy" - reszta forum / osoby zaśmiecające forum? ;] w tym drugim przypadku tyczy się to również spamerstwa?
lubo napisał:
ja staram się tępić deb**`, którzy ten śmietnik robią.
Na forum byli, są i będą amatorzy uprawy konopi, będą robili nowe tematy, i będą zadawali takie pytania. Myślisz że jesteś Supermanem i zaradzisz temu wszystkiemu? Wracając do tematu... Od trzymania porządku są modowie! A ty przypadkiem nie miałeś się przestać udzielać na tym forum? Nie wiem po jakiego ch*j*a założyłeś tamte...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
pxr napisał:
"wy" - reszta forum / osoby zaśmiecające forum? ;]

czytałeś to co napisałem?
bo? Nie zachowuję się przecież w ten sposób do każdego, tylko do idiotów. Tak poza tym odpowiedziałem ci tylko na twoje głupie pytanie a ty myślisz odrazu że ci jadę i płaczesz.

pxr napisał:
Myślisz że jesteś Supermanem i zaradzisz temu wszystkiemu?

Nie, ale chociaż pośmieję się z ludzi typu ziomuś

pxr napisał:
A ty przypadkiem nie miałeś się przestać udzielać na tym forum?

mialem, ale jednak sie poudzielam.

pxr napisał:
Nie wiem po jakiego chu**a założyłeś tamte...

Nie bulwersuj się. Co ci do tego? Ktoś każe ci tam włazić?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
znow sie klocic beda, o jakiegos gowniarza... wrzuccie na looooooz panowie... przydala by sie fajka pokoju, albo lepiej bongo :tongue:
 
Z

ziomuś

Guest
lubo napisał:
Nie, ale chociaż pośmieję się z ludzi typu ziomuś
........masz racje smiej sie.... bo tu mozeszz.. nie znasz mnie . ..ale gwarantuje ci ze przy spotkaniu w oko w oko bys sie nie smiał.... a do domu wracał bys z płaczem...leszczu NIE BRYLUJ !!...popatrz w lustro...albo lepiej tego nie rób nie chce cie miec na sumieniu :)

pomijając tego co pozjadał wszystkie rozumy.........



nie wiem czy opłaca sie walczyc o kase bo jak to takie ciecie to mogą mi kasy nie zwrócic teraz niby pisza ze wysla mi paczke w czwartek ale cos mi sie wierzyc nie chce... a z ta walka to moze tak wyjsc ze nie bede miał ani pestek (zapewne lipnych) ani kasy .....jak mają przysłac to niech przyslą wole mieć z tego shit niz nic. no ale sam nie wiem . JEST TU KTOS CO PRÓBOWAŁ ODZYSKIWAC PIENIADZE ??
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
ziomuś napisał:
nie wiem czy opłaca sie walczyc o kase bo jak to takie ciecie to mogą mi kasy nie zwrócic teraz niby pisza ze wysla mi paczke w czwartek ale cos mi sie wierzyc nie chce... a z ta walka to moze tak wyjsc ze nie bede miał ani pestek (zapewne lipnych) ani kasy .....jak mają przysłac to niech przyslą wole mieć z tego shit niz nic. no ale sam nie wiem . JEST TU KTOS CO PRÓBOWAŁ ODZYSKIWAC PIENIADZE ??
Moim zdaniem nie opłaca sie. Przeciez do sądu ich nie podasz, ani nie zgłosisz tego na policje. Przynajmniej nauczysz sie na przyszłośc że nie kupuje sie z niesprawdzonych sklepów. Jesteś w sumie krótko na forum, ale zanim zamówiłes mogłes poszukać informacji gdzie zamówić zeby był pewny interes. na tym forum wszystko pisze. Wystarczyło tylko ruszyć główką. No cóż mądry Polak po szkodzie :thumleft:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół