nasiona marihuany

Pulp fiction (1994)

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Heyah enjoy !

Chciał bym wam moji mili przedstawić pewną pozycje filmową ! PULP FICTION !

Film opowiada o jednym z wielu zyciowych dni kilku bohaterów. Dla wszystkich bohaterów filmu przedstawiony dzień jest najbardziej znaczącym dniem w ich w życiu (niestety nie dla wszystkich jest to dobry dzień). Historia ta opowiada o rozterkach dwuch płatnych egzekutorów długów, zrujnowanego boksera oraz parki przypadkowych rabusiów. Film jest pełen zaskakujacych zwrotów akcji i zabawnych gagów (oczywiście czytając zabawnych powinniście wyczuć w tekście troszkę ironi :) )

Podsumówujac, film ten jest mojim ulubionym filmem akcji ! Za***iste motywy, spontaniczność, ironia, żeżnia, ćpanie w tym motywy Ganji ! czego trzeba więcej na udane chwile przed ekranem ? wiem czego, wystarczy się do tego jeszcze zjarac, wczuć się w akcje i jest kapitalnie !

POLECAM !!!
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
hmm jak dla mnie troche przereklamowany dobry choc ciezko go nazwac kultowym.
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
An@lyzer napisał:
hmm jak dla mnie troche przereklamowany...

Kur** to jest klasyk.

Ja również polecam.

PiS
 

gil

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2010
Postów
448
Buchów
1
Dobry film, czasami zastanawiałem sie czy aby mnie słuch w h... nie robi przez te teksty :smokee:

Polecam :jaraczz:
 

Butch

Active member
Rejestracja
Lis 11, 2010
Postów
32
Buchów
0
Pamiętam jak z 15 lat temu poszedłem do kumpla na wagary z flaszką i zobaczyłem u niego na ścianie plakat Ms.Melanie Wallace i vhs na stole ... dobra impra i świetny film , zresztą do dziś mam go pod ręką .

stare to jak świat ale jeśli ktoś nie widział to nie ma na co czekać :joker:
 

Mr.Brown

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2010
Postów
204
Buchów
0
Uwielbiam buchy, a później Pulp fiction. Widziałem go setki razy (no dobra, parenaście :freak:) ale za każdym razem podoba mi się tak samo. Gra aktorów, extra texty, rozpie****ają mnie po prostu...
Myślę że można powiedzieć że to klasyk
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
noo, pojechana jest ta kreskówka którą mały Butch ogląda w telewizji...
Podobal sie Pulp Fiction ? Obejrzyjcie sobie "Jackie Brown" oczywiscie po buchach :D
 

Lemmy

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2010
Postów
124
Buchów
0
"Pulp Fiction" to chyba najlepszy film Tarantino, chociaż ja całym sercem uwielbiam tego reżysera i widziałem chyba każdy jego film :D. Jedynie "4 pokoje" średnio mnie zachwycił, chociaż akcja z zakładem o zapalniczkę jest genialna. "Pulp Fiction" oglądam obie co jakiś czas i za każdym razem jest tak samo zachwycający. Te błyskotliwe teksty, genialna gra aktorów i oczywiście świetna muzyka sprawiły, że film ten trafił na szczyt listy moich ulubionych filmów. Polecam wszystkim:smokee:.
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Pozycja którą poprostu trzeba znać <joint>
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
eh....kocham ten film.prawde mowiac,widzialem go na prawde duza ilosc razy(40-50)i jeszcze mi sie nie znudzil.watpie zeby kiedykolwiek moglby mi sie znudzic.......barrrrrrdzo polecam!
10 na 10!!!
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
hmm jak dla mnie troche przereklamowany dobry choc ciezko go nazwac kultowym.
Data posta: marzec 2006 czyli na dzień dzisiejszy 5 lat temu. Mógł być wówczas tak postrzegany :)


Jest to absolutnie najlepszy film ever. Widziałem go wielokrotnie i za każdym razem czerpię przyjemność oglądając. Często dostrzegam rzeczy któych wcześniej nie widziałem. Od tamtego czasu Quentin Tarantino jest moim reżyserem/scenarzystą numer 1. Praktycznie każda jego produkcja jest idealna. Z pominięciem filmu Hostel http://www.hostelfilm.com/ oraz Grindhouse Deathproof...

Dla mnie świadomym rozpoczęciem przygody z Quentinem byli Urodzeni Mordercy /Natural Born Killers/ czyli 1994r :)

Osobiście uważam (i sądzę, że większość się zgodzi) że nie ma to jak zajarać i obejrzeć film, gdzie w napisach widnieje nazwisko Tarantino...


.... i ta muzyka!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół