nasiona marihuany

Purple#Ak47#LSD#Haze#=x20/2x400

Wyszukiwarka Forumowa:

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Witam.
Mam nadzieję że tym razem wszytko pójdzie tak jak bym chciał czyli z 30/40g z panny.
Tym razem dużo odmian z różnych źródeł.
Wczoraj trafiły do wody dziś już 50% pękło.






1)ROYAL GORILLA x 1 szt.
PRODUCENT: ROYAL QUEEN SEEDS


2)KRITIKAL BILBO x 2 szt.
PRODUCENT: GENEHTIK


3)LSD x 2 szt.
PRODUCENT: BARNEY'S FARM


4)RED DRAGON X 1 szt.
PRODUCENT: BARNEY'S FARM


5)AYAHUASCA PURPLE X 1 szt.
PRODUCENT: BARNEY'S FARM


6)LEMON HAZE X 3 szt.
PRODUCENT: HOLENDERSKI SKUN


7)CBD AK47 x 10 szt.
PRODUCENT: TANIE SIANIE


Ziemia:


SUBSTRAL ZIEMIA PODŁOŻE DO SIEWU I PIKOWANIA + BIOKOMPOST ph 5,7/6,2 /doniczka 8cm


Substral Ziemia uniwersalna Mieszanka torfu, keramzytu i krzemionki ph 5,5/6,5 + dodam perlit i bone meal .(Podłoże wzbogacono mieszanką nawozów: Osmocote WE NPK 15-09-09 oraz Plant Starter WE NPK 10-52-10 )


Nawozy


Weg
Canna Terra Vega , Bone Meal


Flo
Canna Terra Flores , Canna PK 13/14


Wentylacja


Wlot 500m3/h
Wylot 200m3/h
mieszający duży pokojowy


Wilgotnośc


2 x Nawilżacz


Lampy


HPS 2 x 400W




Może ktoś polecić co im dać na start?
Chcę tym razem wyciągnąć je do góry bez treningu może lekki ale to się zobaczy.
 
A

Ayho

Guest
"Może ktoś polecić co im dać na start? " należy dać im rosnąć. Trzymam kciuki bo odmiany zacne.
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
A więc część trafiło już do ziemi 2 dni temu 2 szt dzisiaj , jeszcze parę się moczy do jutra :D

AYAHUASCA PURPLE


AK 47



KRITIKAL BILBO



RED DRAGON


LEMON HAZE




LSD



ROYAL GORILLA
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
19 szt. trafiło pod Hps

Jedna która nie dała rady to LSD.

Nie ma chwilowo ziemi którą chciałem kupić i zastanawiam się czy nie dopłacić 10 zł do worka i kupić na necie myślałem nad :

1)PLAGRON LIGHTMIX -
Skład:
Torf, torf czarny, perlit, włóknisty torf.
1,5 kg/m2 minimalne nawozy (12-14-24)

pH 5,5-6,9

Stosowanie i dawkowanie:
Nawozić po pierwszym tygodniu

Skład:
Mieszanina najlepszych torfów i torfu mchowego, perlit.

2)biobizz-light-mix

-Light-Mix jest idealną ziemią dla organicznych hodowców, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad swoją uprawą poprzez dodawanie płynnych nawozów.
-Ziemia ta została tak skomponowana aby zoptymalizować całkowite osuszanie podłoża
-poziom pH ziemi: 6,1

W te pierwszej martwi mnie że po tyg trzeba nawozić i nie wiem czy wystarczy do tego canna terra vega

a może coś takiego?
Ziemia uniwersalna, nawilzacz Kronen -Producent: LASLAND

zawiera nawilżacz i nawóz wieloskładnikowy z mikroelementami.
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Ja jade na Lightmix już któryś raz i nawozów siedzi w niej na 2-3 tygodnie a azotu to może i na dłużej. Jak mam automaty to do flo tylko ukorzeniacz im leje. Wiadomo, że jak weźmiesz Biobizza to też będziesz zadowolony
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Wiec ja kupiłem w końcu 100l PLAGRON LIGHTMIX trafią do niej oryginalne pechy, do tego kupiłem 100 litrów zwykłej ziemi w której znajdzie się AK47.

Do ziemi Plagron kupiłem- Plagron alga grow
 
Ostatnia edycja:

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Witam
Sory za opóźnienia ale był mały kłopot z moją inną uprawą ale wszystko opanowane ale krzaki poszły się je**c :(.

A więc 03.03. 2018 trafiły do docelowych doniczek wszystkie odmiany oryginalne. Ziemia PLAGRON LIGHTMIX .
Odmiany oryginalne są w białych kubeczkach.





Korzenie ładne jak na sadzonki :D


wszystkie AK trafiły do ziemi Athena plus perlit.

Foty z dziś .

I teraz pytanie ph? czy za mokro chodź nie wydaje mi sie żeby tam było bagno z drugiej strony to mieszanka torfu i pewnie inaczej trzyma wodę wiec wole zapytać.
Korzenie wychodzą już dołem.
Zanim trafiły do ziemi ziemia została nawilżona aż się przelało i około po 20 min zostały sadzone, woda miała pół dawki Plagron alga grow.




liście plamy zieleni







Temperatura pomieszczenia 25 stopni pod lampą przy doniczce 30 stopni.
Wilgotność w dzień około 55% w nocy 70/80%
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
foto z dziś .
Wilgotność w normie.
Temperatura w normie.
zmierzyłem ph ziemi skacze miedzy 7 a 7,5 wiec tu chyba będzie problem. Postaram się skutecznie obniżać ph nie mogę za szybko bo znów nie zrobić bagna w donicy.




Ktoś sie wypowie ?
 
C

Convictus

Guest
Jak ph sie nie zgadza to ja bym podsypał dolomitem :D troszku tu troszkę tam, cienko, potem możesz spryskać nawet glebę opryskiwaczem samą wodą i już by było fajnie :p
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
mam na już takie coś

Florovit - wapno nawozowe granulowane przeznaczone jest do odkwaszania wszystkich rodzajów gleb. Nawóz szybko poprawia odczyn gleby, co umożliwia roślinom lepsze pobieranie składników pokarmowych oraz ogranicza pobieranie metali ciężkich takich jak kadm, ołów, chrom itp.
 
C

Convictus

Guest
No a wapno nie jest tym samym co dolomit tylko bez magnezu właśnie? :p

Jest jest, znalazłem :p "iwanym z mielenia skał wapniowo – magnezowych (dolomitu)"
Sypnij wapnem trochę, ale bez przesady :D i najlepiej jakbyś je jakoś rozdrobnił, bo granulki to pewnie za miesiąc się rozpuszczą :(
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
a jak bym go wsypał do wody mam baniak 20l żeby woda stała dłużej niż 24h bo tyle nie zużywam. Czy woda zmieni wartość po czasie? obecnie mam kranówe 8ph. I szczerze przymuliłem i podlałem obwicie taką wodą przed posadzeniem i teraz tak mysle ze ten skok ph ziemi z mojej winy jednak :(
 
C

Convictus

Guest
Na to pytanie nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Co nie zmienia faktu, że dalej podtrzymuję żebyś podsypał troszkę na ziemię i podlał tą swoją odstaną wodą. Generalnie jak dodasz do odstanej wody tego gówna to też powinno zadziałać tak samo. Ale nie wiem czy to może tam stać :D nawozy wszystkie itd też zawsze tuż przed użyciem rozrabiam :p
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Masz rację nie będę nic kombinował dziś podlałem litr na doniczkę samą wodą o odczynie 6ph.
Właśnie też zamówiłem dolomit bo nie jest to drogie a sporo osób go używa i ja spróbuje.

W siemie wszytkie sobie jakoś radzą na 3 krzakach tylko dziwne mocne obiawy.

Lemon , Bilbao i Purple w ziemi light mix.




Liście są opadnięte jak w czasie ciemni



https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=24797&pid=950204#top_display_media

Nowe lisćie jak by zwinięte i zgniłe.










Temperatura wzrosła do 31 stopni pod lampami ogólnie w boksie 28 stopni.
Wilgotność około 55/60

Włączyłem duży wiatrak mieszający .



Co do tego wapna odlałem do słoika litr wody i dodałem około 20g wapna, sprawdzę za jakiś czas jak ma się woda. Tak z ciekawości.
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Witam

Podsypałem rośliny Dolomitem około duża łyżka i zmieszałem z górną warstwą ziemi. Podlewam wodą 5.8/6.0

PH z 7,5 w ziemi plagron zmalało do 7ph a w ziemi athena wynosi 6.5/7ph

Widać ze pomidorki odżyły i idą w górę fajnie przy tym się rozgałęziają :D

Największy to Lemon :D









 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół