nasiona marihuany

Pyłki

Wyszukiwarka Forumowa:

FatFarmer

Member
Rejestracja
Maj 27, 2021
Postów
9
Buchów
1
Siemano,

trochę śmieszna akcja, bo w boxie trafił mi się ziomek i bardzo obficie zapylił koleżankę.
Całe towarzystwo do kosza, ale mam teraz rozkmine czy jak zaproszę nowe towarzystwo do boxa to czy przypadkiem się nie zapyli ze starych pyłków kolegi ?
Zwała.
Jeśli może zapylić to jak pozbyć się tych pyłków ? (nie będę przecież boxa dawał do pralki) ((chyba :gand:))

Mimo humorystycznego wpisu proszę tylko o konstruktywne odpowiedzi a nie hejt, że się za***ałem i nie wyprosiłem chłopa w porę.
Pozdro !
(nie wiem czy dobrą zakładkę wybrałem na tym forum, ale wydaje mi się, że jest najbliższa mojemu problemowi)
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Siemano,

trochę śmieszna akcja, bo w boxie trafił mi się ziomek i bardzo obficie zapylił koleżankę.
Całe towarzystwo do kosza, ale mam teraz rozkmine czy jak zaproszę nowe towarzystwo do boxa to czy przypadkiem się nie zapyli ze starych pyłków kolegi ?
Zwała.
Jeśli może zapylić to jak pozbyć się tych pyłków ? (nie będę przecież boxa dawał do pralki) ((chyba :gand:))

Mimo humorystycznego wpisu proszę tylko o konstruktywne odpowiedzi a nie hejt, że się za****łem i nie wyprosiłem chłopa w porę.
Pozdro !
(nie wiem czy dobrą zakładkę wybrałem na tym forum, ale wydaje mi się, że jest najbliższa mojemu problemowi)
Pyłek jest żywy tylko przez parę dni,ewentualnie możesz spryskać wnętrze boxa wodą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół