nasiona marihuany

Pytania do lekarza medycznej marihuany GreenDoctor.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

TommyChong

Nate Higgers.
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
2,175
Odznaki
6
To ja dołączę swoim pytaniem. Mam przepisaną marihuanę medyczną od dłuższego czasu (2 miesiące ponad). Używam obecnie fenixa mini i s-lab 18%. Najpierw mielę w młynku, potem przesypuję do komory nie ubijając i się zaciągam przez całą sesję (kilka minut). Niestety efekty są bardzo mizerne bo niby jakiś bardzo delikatny luz jest (jak po piwie 2%), ale to w zasadzie tyle. Nie ma znaczenia czy wypalę jeszcze kolejną dawkę czy nie. Jestem bardzo mocno zawiedziony i nie wiem dlaczego tak się dzieje. Myślę że zaciągam się poprawnie bo latami paliłem i wiem jak to robić, gardło drapie więc raczej zaciągam się poprawnie. Prośba o jakąś podpowiedź bo nie widzę sensu w płaceniu za kolejną receptę jak to tak słabo ma działać.
Spał to w lufie i zobaczysz jak się ma ten susz do tego co znasz. Jak działa to znaczy, że popracować musisz nad vapem

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,605
Odznaki
1
A tam w lufie, jak medyczna, to tylko wiadro.

Manso

Hodowanie rąk nie brudzi
Buchów
598
A tam wiadro, jak medyczna, to wal po kablach.

kosiarska12

Member
Buchów
0
To nie są pomocne odpowiedzi. Wiadro to wiem, że służy do nabierania i przenoszenia wody albo innej substancji. Robię wolne wdechy teraz i to chyba pomogło lekko bo chmura jest dużo większa i efekt jakby też, ale na pewno nie jest to efekt wow. Spróbuję po prostu palić dopóki czegoś mocnego nie poczuję.

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Buchów
260
To nie są pomocne odpowiedzi. Wiadro to wiem, że służy do nabierania i przenoszenia wody albo innej substancji. Robię wolne wdechy teraz i to chyba pomogło lekko bo chmura jest dużo większa i efekt jakby też, ale na pewno nie jest to efekt wow. Spróbuję po prostu palić dopóki czegoś mocnego nie poczuję.
Na pewno spróbował bym podnieść temperaturę, ale problem może leżeć w słabym jakościowo waporyzatorze.
Można też rzeczywiście spróbować spalić w sposób tradycyjny - by wykluczyć złą technikę waporyzacji/niewydolny waporyzator.
Przy waporyzacji konieczne są powolne, ale długie wdechy

Foundno

New member
Buchów
0
itam, od 2019 roku leczę się psychiatrycznie, na początku stwierdzono u mnie zaburzenia osobowości zaburzenia lękowe adaptacyjne depresję. W 2022 trafilem znowu do szpitala już w tym samym szpitalu i tym razem ten sam lekarz psycholog i personel stwierdzili schizofrenię paranoidalna. przyjmuje leki abilify 30mg zolafren do 20mg plus zastrzyk palifren raz na miesiąc. No i tu jest moje pytanie bo chciałem rozpocząć terapie medyczna marihuana już sobie przygotowuje to powoli jeżeli lekarz po stwierdzeniu że się kwalifikuje do terapii medyczna to będzie fajnie. Ale to wiąże się chyba z tym że będę musiał odstawić swoje leki. Czy jednak będę mógł przyjmować leki i medyczna marihuanę ? Jak to wygląda ? Bo boje się że jak odstawieniu leki i zacznę przyjmować tylko medyczną a stan mi się pogorszy to co powiem swojemu lekarzoei który mnie prowadzi już 5 lat (z marnym skutkiem)i nie jest za tym aby leczyć medyczna marihuaną może ktoś miał podobnie co myślicie ? Boje się też że rodzina się dowiedzieć że znów przestałem brać leki i znów mi się pogorszy a ja na razie żyje w różnych stanach lękowych czy urojeniwych
:friend:

Foundno

New member
Buchów
0
To do powyższej odpowiedzi. Mam 24 lata, kiedyś w wieku ok 17-18 na imprezie marihuana połączona z wódką dała mi ogromną euforię.ale zanim weszla euforia to mialem schize że zaraz strace nad sobą i wywroce stol Teraz jak próbowałem popalać co jakiś czas to że strachu że będę miał jakieś jazdy brałem kilka buchow i obserwowałem swoją rzeczywistość tak jakby działa na mnie tak jakby mi mózg odświeża jest jedną myśl z niej się wyłania następna myśl rzeczywistość robi się bardziej odswiezonam. Wiem że niby schiza jest bezwzględna do tego żeby nie stosować. Ja jednak chciałbym się tym leczyć oczywiście w małych dawkach może mi pomóc w ogarnięciu moich myśli spojrzenia z innej strony jednocześnie nie chciałbym rezygnować z leków dla komfortu mojego lekarza i bliskich

Ostatnia edycja:

kosiarska12

Member
Buchów
0
Na pewno spróbował bym podnieść temperaturę, ale problem może leżeć w słabym jakościowo waporyzatorze.
Można też rzeczywiście spróbować spalić w sposób tradycyjny - by wykluczyć złą technikę waporyzacji/niewydolny waporyzator.
Przy waporyzacji konieczne są powolne, ale długie wdechy
Dość zabawne biorąc pod uwagę, że polecenie tego sprzętu miałem od was :p. Sam się domyślam że sprzęt może być winny, ale nie chcę na razie dokładać do tego biznesu bo nie jestem pewien lepszych rezultatów. Co ważne marihuana pozwala dobrze spać, a to już duża pomoc dla mnie. Co do wypowiedzi powyżej @Foundno to nie trzeba być lekarzem, żeby w internecie wyczytać, że marihuana może potęgować i powodować np. stany psychotyczne. Więc mimo wszystko w Twoim wypadku zastanowiłbym się porządnie bo możesz sobie krzywdę zrobić. Ja miałem stwierdzoną depresję, problemy ze snem i silny stres. Schizofrenia to trochę inny kaliber.

Zresztą inna sprawa, że widziałem artykuł, że ministerstwo zdrowia chce skontrolować obrót marihuaną bo dramatycznie wzrosła ilość przepisywanej marihuany w Polsce. Bardzo możliwe, że pojawią się bardziej restrykcyjne przepisy i wiele osób nie będzie mogło pozyskać marihuany inaczej niż nielegalnie.

Ostatnia edycja:

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,896
Odznaki
6
@kosiarska12

Nigdzie nie napisałeś, jakiej temperatury używasz 🤔 spróbuj, między 👉(190-210)

kosiarska12

Member
Buchów
0
@kosiarska12

Nigdzie nie napisałeś, jakiej temperatury używasz 🤔 spróbuj, między 👉(190-210)
Możliwe, że to genetyka też albo inne leki które biorę (m. inn. uspokajające). Bardzo możliwe, że zmiana sprzętu nic nie zmieni. Palenie tradycyjne odpada ze względu na prywatność. Tak czy inaczej czuję się po tym lepiej na tyle, że będę z tego korzystał. Używam temperatury 210.

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Buchów
260
itam, od 2019 roku leczę się psychiatrycznie, na początku stwierdzono u mnie zaburzenia osobowości zaburzenia lękowe adaptacyjne depresję. W 2022 trafilem znowu do szpitala już w tym samym szpitalu i tym razem ten sam lekarz psycholog i personel stwierdzili schizofrenię paranoidalna. przyjmuje leki abilify 30mg zolafren do 20mg plus zastrzyk palifren raz na miesiąc. No i tu jest moje pytanie bo chciałem rozpocząć terapie medyczna marihuana już sobie przygotowuje to powoli jeżeli lekarz po stwierdzeniu że się kwalifikuje do terapii medyczna to będzie fajnie. Ale to wiąże się chyba z tym że będę musiał odstawić swoje leki. Czy jednak będę mógł przyjmować leki i medyczna marihuanę ? Jak to wygląda ? Bo boje się że jak odstawieniu leki i zacznę przyjmować tylko medyczną a stan mi się pogorszy to co powiem swojemu lekarzoei który mnie prowadzi już 5 lat (z marnym skutkiem)i nie jest za tym aby leczyć medyczna marihuaną może ktoś miał podobnie co myślicie ? Boje się też że rodzina się dowiedzieć że znów przestałem brać leki i znów mi się pogorszy a ja na razie żyje w różnych stanach lękowych czy urojeniwych
Schizofrenia jest silnym przeciwwskazaniem do stosowania medycznej marihuany, może nasilać stany psychotyczne.

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Buchów
260
Dość zabawne biorąc pod uwagę, że polecenie tego sprzętu miałem od was :p. Sam się domyślam że sprzęt może być winny, ale nie chcę na razie dokładać do tego biznesu bo nie jestem pewien lepszych rezultatów. Co ważne marihuana pozwala dobrze spać, a to już duża pomoc dla mnie. Co do wypowiedzi powyżej @Foundno to nie trzeba być lekarzem, żeby w internecie wyczytać, że marihuana może potęgować i powodować np. stany psychotyczne. Więc mimo wszystko w Twoim wypadku zastanowiłbym się porządnie bo możesz sobie krzywdę zrobić. Ja miałem stwierdzoną depresję, problemy ze snem i silny stres. Schizofrenia to trochę inny kaliber.

Zresztą inna sprawa, że widziałem artykuł, że ministerstwo zdrowia chce skontrolować obrót marihuaną bo dramatycznie wzrosła ilość przepisywanej marihuany w Polsce. Bardzo możliwe, że pojawią się bardziej restrykcyjne przepisy i wiele osób nie będzie mogło pozyskać marihuany inaczej niż nielegalnie.
No to sprzęt na początek dobry, ale nie jest to mercedes... Proszę spróbować ustawić temperaturę na maksymalną tolerowaną i brać spokojne, ale długie wdechy. Marihuana też nie ma tak silnego działania uspokajającego jak np benzodiazepiny.

kosiarska12

Member
Buchów
0
Problemy z głową i MJ = ugór umysłowy.
Zdefiniuj proszę problemy z głową. Ja problemy z głową mam od dziecka, od lat już trzepię ponad 30 tys zł miesięczne w mojej pracy i mam spokojne życie i wszystko co sobie tylko wymarzę. O taki ugór umysłowy Ci chodzi?

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół