nasiona marihuany

Pytania do lekarza medycznej marihuany GreenDoctor.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

LordKrzaczeK

Well-known member
Buchów
360
Zdefiniuj proszę problemy z głową. Ja problemy z głową mam od dziecka, od lat już trzepię ponad 30 tys zł miesięczne w mojej pracy i mam spokojne życie i wszystko co sobie tylko wymarzę. O taki ugór umysłowy Ci chodzi?
Wali mnie to ile zarabiasz. Pod latarnią także dobrze płacą. Co do problemów? Wszelakie problemy. Depresję, nerwicę, natręctwa, schizy, problemy z koncentracją, lęki, niezdefiniowane stresy.

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rozwiązań
1
Buchów
16,649
Odznaki
1
W bardzo czuły, jeszcze takiego pocisku na forum nie bylo, jakbys chcial w nagrode bon na 100zl na nasiona, to podbij na PW.

Ps. Panie doktorze, pousuwam spam pozniej.

Ostatnia edycja:

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,922
Odznaki
6
Czyli, jednak pieniądze co poniektórym - szczęście dają 🤔😏 sorry za spam :tiphat:

kosiarska12

Member
Buchów
0
Przepraszam za idiotyczne zaczepki, miałem fatalny humor. Kupiłem Arizer Solo 2 i zaciągnąłem się ok 7 razy. Następne 2 godziny były bardzo ciężkie, jak widać przesadziłem a waporyzer jest dużo lepszy niż fenix mini. Tętno 110, potworny stres i brak możliwości skupienia wzroku, lekkie nudności i fale ciepła po całym ciele. Teraz prawdę mówiąc boję się używać. Mam odmianę 8% jeszcze i spróbuję tej właśnie odmiany. Pytanie do was, czy takie działanie na zasadzie jeden wdech i odczekanie 20 minut to dobre podejście?

@Zie-lony pieniądze szczęście dają tylko do pewnego momentu, czego jestem dobrym przykładem.

LordKrzaczeK

Well-known member
Buchów
360
Jeszcze kilka razy takiej fazy i potem już będziesz miał luuuzzz. Zapal sobie z kimś kogo lubisz i dobrze się przy nim czujesz na trzeźwo. MJ potęguje doznania w 2 strony. Jesteś zakochany? Będziesz zakochany X10, Jesteś zestresowany? Będziesz jeszcze bardziej. Masz dobry humor? Będzie jeszcze lepszy! Gdy jednak masz doła możesz złapać grube schizy.
Jak zapaliłem kiedyś z mamą (1 raz) to tak się bała że w hotelu rolety w biały dzień zasłaniała, bo wkręcała tak sobie że policia przyjedzie zaraz - bo śmierdzi w hotelu i nas z wakacji zawiną. Gruba akcja była. I wiedz że ja wtedy miałem 30 lat. :D Mama 50.

auix

New member
Buchów
0
Cześć, czy medyczna marihuana jest dobrym rozwiązaniem przy chad?

Konfucjusz223

New member
Buchów
0
Kontynuacja wątku w którym starałem się odpowiadać na pytania i wątpliwości użytkowników na temat medycznej marihuany - jeśli macie jakieś pytania dotyczące wskazań/przeciwskazań do leczenia lub inne wątpliwości dotyczące medycznej marihuany postaram się podzielić swoją wiedzą i punktem widzenia osoby znajdującej się zwykle po drugiej stronie biurka/telefonu/kamerki internetowej

pierwotny wątek na https://forum.haszysz.com/threads/prowadzę-klinikę-konopną-ask-me-anything.129216/page-3
Mam pytanie do osób korzystających z medycznej marihuany, a jednocześnie do lekrzy, czy mogę uzyskać e-receptę na medyczną, nie posiadając 25 lat i dokumentacji medycznej od innego lekarza wskazującej na takie leczenie? Objawy takie jak kompulsywne nerwicowe uszkadzanie skóry, rozkojażenie czy słaby sen, a po zażyciu dużo lepsze skupienie, wydajność w pracy i te objawy również się uspokajają (oczywiście za granicą próbowałem i pomagało bo nie odbywałem jeszcze takiej terapii w Polsce) Problem polega również na tym, że na stronie aS... Clinics, przez Panią Doktor podczas konsultacji zostałem poinformowany, że bez dokumentacji nie mogę dostać takiej recepty nie mając 21 lat, a w mailu napisali mi, że musze mieć lat 25 żeby dostać to bez dokumentacji, pomijam już skok na kase młodych, ponieważ nigdzie na ich stronie nie pisze o takich wymaganiach, a zadając pytania do innej kliniki powiedzieli mi, że nie musze mieć nic (pomijam kwestie czy lekarz stwierdzi, że tego potrzebuje czy nie, chodzi mi tylko o wymagania wiekowe i posiadanie papierów) Z góry dziękuję za pomoc

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Buchów
261
Mam pytanie do osób korzystających z medycznej marihuany, a jednocześnie do lekrzy, czy mogę uzyskać e-receptę na medyczną, nie posiadając 25 lat i dokumentacji medycznej od innego lekarza wskazującej na takie leczenie? Objawy takie jak kompulsywne nerwicowe uszkadzanie skóry, rozkojażenie czy słaby sen, a po zażyciu dużo lepsze skupienie, wydajność w pracy i te objawy również się uspokajają (oczywiście za granicą próbowałem i pomagało bo nie odbywałem jeszcze takiej terapii w Polsce) Problem polega również na tym, że na stronie aS... Clinics, przez Panią Doktor podczas konsultacji zostałem poinformowany, że bez dokumentacji nie mogę dostać takiej recepty nie mając 21 lat, a w mailu napisali mi, że musze mieć lat 25 żeby dostać to bez dokumentacji, pomijam już skok na kase młodych, ponieważ nigdzie na ich stronie nie pisze o takich wymaganiach, a zadając pytania do innej kliniki powiedzieli mi, że nie musze mieć nic (pomijam kwestie czy lekarz stwierdzi, że tego potrzebuje czy nie, chodzi mi tylko o wymagania wiekowe i posiadanie papierów) Z góry dziękuję za pomoc
u nas kwalifikacja do leczenia jest darmowa, wiek poniżej 25 nie jest przeciwwskazaniem do leczenia MM, zwłaszcza jeśli wcześniej konopie zmniejszały dolegliwości

auix

New member
Buchów
0
u nas kwalifikacja do leczenia jest darmowa, wiek poniżej 25 nie jest przeciwwskazaniem do leczenia MM, zwłaszcza jeśli wcześniej konopie zmniejszały dolegliwości
Panie doktorze, odpisałby pan proszę? Wyzej zadałam pytanie. Pozdrawiam

auix

New member
Buchów
0
Umknął mi post, przepraszam.

W przypadku ChAD konopie są przeciwwskazane, mogą spowodować konwersję depresji w manię.
Dziękuję. Mi akurat pomagają, ale ja od kilku lat stabilna i mam dobrze dobrane leki. Bez przeciwpsychotycznych bym się nie odważyła palic

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Buchów
261
Wiadomo każdy organizm jest inny, ale jak już to raczej trzymałbym się niskich stężeń THC, suplementował CBD (czy to w suszu czy w olejkach) i unikał mocnych sativ

AfghanK

New member
Buchów
0
Od 1,5 roku leczę depresję u psychiatry, biorę wenlafaksyne, lamotrix i miansec. We własnym zakresie wspomagam swoją terapie małymi ilościami marihuany (0.1g sativy dziennie, choć zdażały mi się kilkutygodniowe przerwy od palenia), zauważyłem że dzięki temu przestaję się nadmiernie stresować i mam więcej motywacji. Niestety mój psychiatra jest dość konserwatywny i gdy poruszyłem temat medycznej marihuany stwierdził że nie może mi jej przepisać i że tylko by mi zaszkodziła.

Chciałbym kontynuować terapię depresji u psychiatry i jednocześnie zacząć leczyć się medyczną marihuaną.

Czy depresja, bądź zażywanie wyżej wymienionych leków jest przeciwwskazaniem do zaczęcia terapii medyczną marihuaną?

Czy w przypadku rozpoczęcia terapii medyczną marihuaną mój psychiatra mógłby się o tym dowiedzieć?

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół