nasiona marihuany

Pytania do lekarza medycznej marihuany GreenDoctor.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Witam, czy bogato udekumentowany problem (dyskopatia) z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa jest podstawą do wypisania MM i otwarcia karty pacjenta MM jako środek przeciwbólowy?
Dolegliwości bólowe to jedne z najczęstszych wskazań :)
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
nie ma takiej możliwośći, zresztą to co kupiłeś to jest lekarstwo zrobione z półproduktu medycznego, tak formalnie😁
tak formalnie to lek zrobiony z surowca farmaceutycznego. Określenie półprodukt medyczny jest chyba autorską twórczością, ale zasadniczo +/- to prawda
 

Kazuo

New member
Rejestracja
Cze 7, 2023
Postów
1
Buchów
0
Czy jeśli biorę testosteron (muszę lekarz mi przepisał i prawdopodobnie całe życie będę brać) to czy mogę palić zielsko?
 

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
Witam Pana,

Pytanie, co trzeba spełnić, aby dostać receptę na NFZ ?

Pozdrawiam.
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Witam Pana,

Pytanie, co trzeba spełnić, aby dostać receptę na NFZ ?

Pozdrawiam.
Nie ma przeciwwskazań by leczyć się za pomocą MM na NFZ; to zależy od lekarza, niektórzy neurolodzy lub lekarze pracujący w poradniach leczenia bólu stosują MM.
 

pozitiv

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2022
Postów
249
Buchów
1,082
I w takim przypadku, refundowany jest lek nie recepta ?
 

lezaza

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2022
Postów
88
Buchów
193
Czy Gorilla Glue od Four20Pharma jest już dostępna w aptekach?

 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
Co to za Gorilla glue co ma 24 %thc?
Tak samo jak GSC od slab moim zdaniem nie ma niewiele wspólnego z gsc.

Nie wiadomo na co się skusić odnawiając receptę, niby wybór jest ale jakość woła o pomstę do nieba.

S lab mnie zniechęcił, spectrum nie zachwyca chyba znów się wybiorę po Aurorę przy następnej wizycie.
 

lezaza

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2022
Postów
88
Buchów
193
No ja też właśnie po dwóch odmianach od s lab chcę zmienić producenta (wiem ze slab to dystrybutor). Ci od GG ponoć się specjalizują w niemieckim rynku a tam ludzie raczej chwalą medyczniaki. Zobaczymy, trzeba się poświęcić i spróbować wszystkiego :)
Te od s labu to taka sredniawka typowa, do dila bym po cos takiego nie wrócił. Zwłaszcza pod kątem zapachu lipa była.

Boje się tylko jak z dostępnością tego jest bo to chyba dopiero jakoś na dniach weszło na rynek.
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238

lezaza

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2022
Postów
88
Buchów
193
Nabyłem sobie obecnie aurorę (ta to chyba la confidental chociaż receptę na pink kusha miałem) i susz zdecydowanie bardziej mi odpowiada od s-labów. Z zapachem szału dalej nie ma ale topki zbite jak kamyczki, moc bardzo dobra i działanie typowo indica. Porządny kanapowiec. Cena apteczna 610 za dyszkę.

Beztytulu2.jpg
 

Lisiorek

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2022
Postów
190
Buchów
616
Nabyłem sobie obecnie aurorę (ta to chyba la confidental chociaż receptę na pink kusha miałem) i susz zdecydowanie bardziej mi odpowiada od s-labów. Z zapachem szału dalej nie ma ale topki zbite jak kamyczki, moc bardzo dobra i działanie typowo indica. Porządny kanapowiec. Cena apteczna 610 za dyszkę.

Beztytulu2.jpg
Gdzie Panie jaki kanapowiec, dupy nie urywa, smak przesuszony. Szału nie ma jak za takie pieniądze, no ale receptę trzeba wykupić...

ps: a ta 22 to jeszcze słabsze bo to jakaś sativa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół