nasiona marihuany

Pytania do lekarza medycznej marihuany GreenDoctor.pl

Wyszukiwarka Forumowa:

Blancior134

Member
Rejestracja
Kwi 20, 2022
Postów
6
Buchów
1
Odznaki
1
Witam Pana Doktora
Czy jeśli choruje na nerwice natręctw, ale nie mam żadnej dokumentacji to mogę liczyć na otrzymanie recepty na medyczną marihuanę i czy w ogóle ta choroba klasyfikuje się do leczenia medyczną marihuaną?
 
U

Usunięty 57104

Guest
Witam Pana Doktora
Czy jeśli choruje na nerwice natręctw, ale nie mam żadnej dokumentacji to mogę liczyć na otrzymanie recepty na medyczną marihuanę i czy w ogóle ta choroba klasyfikuje się do leczenia medyczną marihuaną?
Znam kilka osób z nerwicą natręctw lecz bez dokumentacji raczej nic nie zdziałasz
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Witam Pana Doktora
Czy jeśli choruje na nerwice natręctw, ale nie mam żadnej dokumentacji to mogę liczyć na otrzymanie recepty na medyczną marihuanę i czy w ogóle ta choroba klasyfikuje się do leczenia medyczną marihuaną?
Pierwszeństwo ma konsultacja psychiatry/psychologa. Dokumentacja medyczna nie jest niezbędna ale MM nie jest lekiem I rzutu
 

Phnom

#support
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2012
Postów
1,162
Buchów
1,682
Odznaki
3
Cześć @Green Doctor

Mam pytanie czy spotkałeś się z osobą która jest uczulona na marihuanę?
Występują objawy alergiczne po paleniu szczególnie na drugi dzień.

Czy da się temu jakoś zaradzić oprócz zaprzestania palenia?


Dzięki !
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Cześć @Green Doctor

Mam pytanie czy spotkałeś się z osobą która jest uczulona na marihuanę?
Występują objawy alergiczne po paleniu szczególnie na drugi dzień.

Czy da się temu jakoś zaradzić oprócz zaprzestania palenia?


Dzięki !
Generalnie można się uczulić na każdą substancję ale ja się nie spotkałem z takim fenomenem. Wątpię też by była możliwość zrobienia testów alergicznych z marihuaną.
Problemem również jest to, że uczulać może zarówno każda substancja aktywna zawarta w konopiach, ale także np używane w trakcie uprawy nawozy, insektycydy, fungicydy etc. Nie mówiąc już o możliwych domieszkach innych substancji psychoaktywnych w przypadku marihuany z czarnego rynku.

Ogólnie jeśli podejrzewamy że jakaś substancja powoduje u nas reakcję alergiczną to ostatnie co powinniśmy robić to świadomie, głęboko wdychać ją do płuc - w najgorszym przypadku może to skończyć się uduszeniem.
 

Loco321

New member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Postów
2
Buchów
1
Cześć.
Od kilku lat mam bardzo stresującą pracę. Stres zaczął przekładać się na codzienne samopoczucie, problemy ze spaniem, trawienie, bóle brzucha itp.
I w związku z tym mam pytanie czy medyczna marihuana może mi pomóc? Jeżeli tak to czy lekarz jedynie na tej podstawie przepisze lek? Nie posiadam żadnej historii leczenia.
 
U

Usunięty 57104

Guest
Witam nie lepiej zmienić pracę na mniej stresującą lub robić po prostu w życiu to co lubisz? Moim zdaniem zioło nic tu nie pomoże wystarczy się przełamać lub po prostu zmienić coś w swoim życiu, uwierz że wystarczą chęci wiem to po sobie pozdro.
 

Loco321

New member
Rejestracja
Cze 22, 2022
Postów
2
Buchów
1
Rozumiem cię, to są bardzo dobre rady ale zmiana zawodu czasem nie wchodzi w grę z różnych względów. Między innymi finansowych itp.
Miałem nadzieję, że MM może wpłynąć na rozluznienie, normalny sen, poprawić apetyt itd.
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
Rozumiem cię, to są bardzo dobre rady ale zmiana zawodu czasem nie wchodzi w grę z różnych względów. Między innymi finansowych itp.
Miałem nadzieję, że MM może wpłynąć na rozluznienie, normalny sen, poprawić apetyt itd.
MM jest stosowana jako łagodnie działający środek nasenny i uspokajający więc w opisanej sytuacji może znaleźć zastosowanie. Należy pamiętać jednak że jest to leczenie wyłącznie objawowe i jako takie problemu nie rozwiązuje. Jeśli zmiana pracy nie wchodzi w grę co najmniej zalecałbym konsultację psychologa.
 

informatik

Member
Rejestracja
Lip 18, 2022
Postów
15
Buchów
6
yellow,

przypadek A: nadcisnienie pierwotne, kwas moczowy 7.5/(max 7) - bedzie powrot do miluritu 100, + axtil 5mg i ispotion 240, stresujaca robota, w pozycji siedzacej.

przypadek B: zespol jelita drazliwego i tezyczka - odczucie nudnosci/wzdecia/ucisk w brzuchu/biegunki/drgania miesni/napiete miesnie. Wszystko udokumentowane medycznie. Nietolerancja pokarmowa na pszenice.
 

OsramSystem

Active member
Rejestracja
Lip 27, 2022
Postów
35
Buchów
16
Stary, możesz iść do pierwszego lepszego centrum leczenia marihuany leczniczej, i dostajesz receptę od ręki, wystarczy powiedzieć że bujasz się od lat z depresją i pomaga Ci maria - dostajesz recepte, nie potrzebne są żadne udokumentowane zabiegi/operacje chuje muje dzikie węże.

Siano na lade, recepta do łapy ot cała filozofia.
Pozd

A wiesz jak to wyglada w kwestii kolejnych wizyt .
.?
Czy to nie jest tak ze takie kliniki MJ wystawiają jedna receptę na 5 czy 10g i po kolejne trzeba recepty iść i płacić za każda wizytę te 200 zł
W sensie czy działają oni uczciwie ze receptę masz na dłużej czasu , czy tak kombinują żeby częściej wracać i płacić za wizyty
Pozdro
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Cześć @Green Doctor

Mam pytanie czy spotkałeś się z osobą która jest uczulona na marihuanę?
Występują objawy alergiczne po paleniu szczególnie na drugi dzień.

Czy da się temu jakoś zaradzić oprócz zaprzestania palenia?


Dzięki !
Tu mogę ją ci pomóc :) alertec, zyrtec, cleratine. Masz prawdopodobnie uczulenie na pylenie. Spróbuj niech ci ktoś ogarnie wszystko aby nie mieć styczności z suszem ?
 

GreenDoctor.pl

Well-known member
Klinika
Rejestracja
Mar 13, 2022
Postów
114
Buchów
238
yellow,

przypadek A: nadcisnienie pierwotne, kwas moczowy 7.5/(max 7) - bedzie powrot do miluritu 100, + axtil 5mg i ispotion 240, stresujaca robota, w pozycji siedzacej.

przypadek B: zespol jelita drazliwego i tezyczka - odczucie nudnosci/wzdecia/ucisk w brzuchu/biegunki/drgania miesni/napiete miesnie. Wszystko udokumentowane medycznie. Nietolerancja pokarmowa na pszenice.
? ? ?


A wiesz jak to wyglada w kwestii kolejnych wizyt .
.?
Czy to nie jest tak ze takie kliniki MJ wystawiają jedna receptę na 5 czy 10g i po kolejne trzeba recepty iść i płacić za każda wizytę te 200 zł
W sensie czy działają oni uczciwie ze receptę masz na dłużej czasu , czy tak kombinują żeby częściej wracać i płacić za wizyty
Pozdro
Różnie, ja daje na tyle ile mogę czyli 90 dni terapii - zależy ile kto zużywa dziennie
 

bajabongoo

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2015
Postów
202
Buchów
61
Czy to normalne gdy apteka przy zakupie medycznych konopi otwiera fabryczne opakowanie, waży sprawdza jakość i skład przepakowuje w swoje opakowanie jako lek recepturowy i dolicza sobie oprócz marzy 60xl??
 

herbowy

w kupie siła!
Rejestracja
Lis 10, 2019
Postów
203
Buchów
184
Odznaki
2
tak,, w ten sposób z półproduktu medycznego sporządza lekarstwo (sic!), serio?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół