nasiona marihuany

Pytania dotyczące różnych techik uprawy SCroG, SOG i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

azot33

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
123
Buchów
0
Witam jaki według was trening jest najefektywniejszy i z jakiego można wycisnąć największy plon??
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
sog i scrog

a ja mam pytanie czy uprawa indoor ale w pc boxie ma sens?
nie lepiej sklepac boxa?
aha i czy taka odmiana jak Kali mist/brainstorm x the pure nada sie do tak malego boxa?zostaly mi te pestki i niedlugo sie zestarzeja i nie beda kielkowac.
stad moje pytanie.
czy lepiej nie eksperymentowac i kupic np 3 fem white whidow fem af?
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
a ja mam pytanie czy uprawa indoor ale w pc boxie ma sens?
nie lepiej sklepac boxa?

wiadomo, ze lepiej sklepac boxa ale to jak się ma warunki, a jak się ich nie ma to i p box da radę. dużo fajnych fotorelacji z pc box jest polecam.
 

azot33

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2009
Postów
123
Buchów
0
mam boxa 1.25mX280mx2m i mam zamiar posadzic 18 panienek i jak myślicie czy dam rady je zmieścić jak zastosuje na nich trening scrog bo jak widziałem na zdjęciach to 1 roślina zajmuje sporo miejsca prz takim treningu a co dopiero 15 jak myslicie????????
 

Kminek

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
167
Buchów
0
Cześć. Mam boxa o wysokości 1m. I właśnie włożyłem do niego critical mass, ale nie mam pojęcia, jak ograniczyć wysokość roślinki. Pomoże ktoś? ;>
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Zrób trening.
Jak zrobić trening?
-trzeba poszukać na forum,wszystko jest na ten temat;)
 
G

Gość

Guest
Mocne LST na pewno pomoże, ale musisz pooglądać relację i doczytać
Polecam relację Parapeciarza i Stainlesa
 

Kminek

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
167
Buchów
0
myślałem o lst. kumpel nawet mi podopiadał o dość nietypowej odmianie tego treningu, ale nie wiem, czy dam rade :p Jeśli wszystko się uda, to może fotorelacje w jednym poście zarzucę po:harvest:
 
Ostatnia edycja:

medi jane

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2011
Postów
25
Buchów
0
mam pytanie związane z tym czy moge jednocześnie zrobić fim i lst a tak ogólnie to juz to zrobiłem i jak narazie jest gitara może to zaszkodzić roślinie po jakimś czasie??
 

Onatomichelle

Member
Rejestracja
Paź 2, 2010
Postów
6
Buchów
0
O ile mogą być plony gorsze bez jakiegokolwiek treningu?
I o ile może być wcześniejszy zbiór?

Mam mało czasu na zabawy z MJ :zjarany:
 
D

delete

Guest
Pow boxa: 30x40cm, planuje zastosować 2 automaty feminizowane: lepiej stosować lst czy scrog, która technika da większy plon?
 

zielarz6

Active member
Rejestracja
Sty 1, 2011
Postów
25
Buchów
0
pierwszy scrog

serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich, chciałbym poprosic o opinie na temat mojego pierwszego scrog'a a zarazem nie zostac zbesztanym, mam nadzieje ze wybrałem odpowiednie miejsce aby uzyskac odpowiedz. Mam watpliwosci co do ostatecznego powodzenia mojej małej uprawki, ogladałem wiele fotorelacji, czy moje planty nie zostały zbyt pozno przełaczone na flo tzn. czy nie sa zbyt wysoko przerosniete, na fotkach mozna zobaczyc 14 dzien floweringu, co do gestosci czy aby nie sa zbyt ucisniete, pozdrawiam i dziekuje.
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/46216/DSC00223.JPG

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/46216/DSC00222.JPG
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/46216/DSC00221.JPG
 

patologg

Member
Rejestracja
Wrz 4, 2011
Postów
15
Buchów
0
Lst

siema.trenuje planta techniką lst i nigdzie nie moge wyczytać czy przy tym treningu wydłuża się faze wegetacyjną ?? pozdro:bongo4:
 

gorzki

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2009
Postów
89
Buchów
0
zapalanie oświetlenia na zmiane

1. Otóż niedawno czytałem o tym jak holendrzy radzą sobie z dużym zużyciem prądu przez co ich ogrody sa coraz czesciej wykrywane przez policje.
ilość lamp została taka sama ale zapalają je na przemian co dwie godziny. zuzycie prądu prawie o połowę a chwalą sie ze wyciagają tylko 20% mniej suszu niż przy oświetleniu dwukrotnym oswietleniem. Czy ktoś z Was już tak ekspreymentował? bo mam pytanie np jeśli było by 8 lamp w dwóch rzędach to naprzmian eden rzad zapalony a drugi zgaszony czy podzielone w poprzek growroomu (wiadomo ze jak dw rzedy to ogrodek jest podłużny. mam nadzieje ze dosyć jasno to wytłumaczyłem.
2. drugie moje pytanie jest o automaty. Słyszałem zeby byc zadowolonym z plonu musi być mocne natęrzenia światła. Ale jak to sie ma na poczatku kiedy one sa jeszcze małe. Mohe zejsc 600w lampo do 20 cm od rośliny ale zastanawiam sie czy to bedzie doibre dla niego czy podwiesic lampe na 60 cm? i czy na początek przypuśćmy 2-3 tyg wystarcza im 2x600w na 4m2?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół