nasiona marihuany

Pytania początkującego

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,963
Buchów
969
Odznaki
3
A woda którą podlewasz jakie ma PH?
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,803
Buchów
10,177
Odznaki
9
Jak ich nie hartowałeś przed wystawieniem na słońce, to mogą być poparzenia słoneczne.
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
760
Buchów
1,273
Gleba jest ok,mogą być poparzone od słońca albo przelane,ja bym je zostawił na tydzień nawet 2tyg i nic nie robił. Same powinny odbić,nie musisz podlewać ich co 4 dni. Jedynie jakieś sianko daj pod rośliny - dłużej utrzyma wilgoć. Ziemia nie lubi być goła.
 

wasser

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2021
Postów
20
Buchów
1
Gleba jest ok,mogą być poparzone od słońca albo przelane,ja bym je zostawił na tydzień nawet 2tyg i nic nie robił. Same powinny odbić,nie musisz podlewać ich co 4 dni. Jedynie jakieś sianko daj pod rośliny - dłużej utrzyma wilgoć. Ziemia nie lubi być goła.
Też myślę że to poparzenie od słońca nie hartowalem ich wysadziłem je w nocy a przez kolejne kilka dni był niezły palnik, a one są w mocno naslonecznionym miejscu przelanie raczej malo prawdopodobne bo serio nie lałem zbyt dużo wody bardziej dookoła roślin mnw 30-40 cm od plantów zeby korzenie sobie szukały. Dzięki za rade z tym siankiem nie pomyślałem o tym totalnie.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Aż się chłopaki podepnę do wątku, bo nie chcę zaśmiecać forum. Mam pestki, wypuściły już kiełki, ale nie jestem w stanie ich zasadzić w domu. Są to automaty, muszę je wykiełkować na spocie, jednak mam wątpliwość: lepiej je wsadzić do ziemi pod kubeczkami, czy bez? Oczywiście ślimakol pójdzie dookoła plantów
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Aż się chłopaki podepnę do wątku, bo nie chcę zaśmiecać forum. Mam pestki, wypuściły już kiełki, ale nie jestem w stanie ich zasadzić w domu. Są to automaty, muszę je wykiełkować na spocie, jednak mam wątpliwość: lepiej je wsadzić do ziemi pod kubeczkami, czy bez? Oczywiście ślimakol pójdzie dookoła plantów
Zapewne chcesz zakładać kubki bo boisz się przelania, ewentualnie zrób dziury w dniei dawaj bez kubków bo się zagotują.
Również wsadzam do ziemi na spocie z powodzeniem chociaż Automaty u mnie nie są priorytetem.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Zapewne chcesz zakładać kubki bo boisz się przelania, ewentualnie zrób dziury w dniei dawaj bez kubków bo się zagotują.
Również wsadzam do ziemi na spocie z powodzeniem chociaż Automaty u mnie nie są priorytetem.
nie tyle przelania, co raczej ślimaków. Pierwsze dwa tygodnie, czyli te najbardziej newralgiczne to raczej ryzyko przesuszenia krzaczków. Boję się też innych zwierząt. Myślałem o kubeczkach z całkowicie uciętym dnem. Może to da radę? Jak ślimaki wpie****ą mi sadzonki, to się poddam.
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
nie tyle przelania, co raczej ślimaków. Pierwsze dwa tygodnie, czyli te najbardziej newralgiczne to raczej ryzyko przesuszenia krzaczków. Boję się też innych zwierząt. Myślałem o kubeczkach z całkowicie uciętym dnem. Może to da radę? Jak ślimaki wpie****ą mi sadzonki, to się poddam.
A gdzie te kubki będą stać skoro chcesz ucinać dno ? Raczej bym nie ucinał bo i tak będziesz je przesadzać więc to nie ma sensu a nawet jak będą stać na ziemi to korzenie mogą się wrosnąć w ziemie i później je wyrwiesz ?
Ja polecam Ci jakieś wiadro albo jakąś skrzynkę na podwyższeniu i w skrzynce kubki.
W upały to małe sadzonki trzeba zalewać w pi*d* bo korzenie są płytko a warstwa ziemi u góry najszybciej wysycha, przemyśl tą kwestię i zrób tak żeby miały jak najlepiej.

Czasami im bardziej kombinujesz tym gorzej robić ja osobiście się nie rozczulam i na tym najlepiej wychodzę, ale No....Jak kto woli.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
A gdzie te kubki będą stać skoro chcesz ucinać dno ? Raczej bym nie ucinał bo i tak będziesz je przesadzać więc to nie ma sensu a nawet jak będą stać na ziemi to korzenie mogą się wrosnąć w ziemie i później je wyrwiesz ?
Ja polecam Ci jakieś wiadro albo jakąś skrzynkę na podwyższeniu i w skrzynce kubki.
W upały to małe sadzonki trzeba zalewać w pi*d* bo korzenie są płytko a warstwa ziemi u góry najszybciej wysycha, przemyśl tą kwestię i zrób tak żeby miały jak najlepiej.

Czasami im bardziej kombinujesz tym gorzej robić ja osobiście się nie rozczulam i na tym najlepiej wychodzę, ale No....Jak kto woli.
kubeczki mają być jako takie mini szklarnie :p. Pestki od razu do gruntu. Wiadra wymagają zbyt częstego podlewania.
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Źle mnie zrozumiałeś ale mniejsza , odpuść tą "mini szklarnie" dawaj do gruntu i się nie rozczulaj na dobre wyjdzie!

Kubeczki można stosować przy niskich temperaturach ale teraz w takie pogody jak bywają to się prędzej zagotują.
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Dobra, pestki są w ziemi. Jutro obsypuję ślimakolem i zaczynam modlitwy o powodzenie całego przedsięwzięcia :D
 

PhilGreen

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
46
Buchów
17
Moim zdaniem to efekt wagowania w boksie pod ledem. Jak będą miały czas i warunki powinny się ogarnąć
 

wasser

Member
Rejestracja
Kwi 30, 2021
Postów
20
Buchów
1
Siemano dawno nic tu nie wstawiałem. Z 20 roślinek przetrwały 17 myślę że dobry wynik, dziewczynki zdrowe zaczynają kwitnieć. Jakie polecacie nawozy na flo z własnego doświadczenia ? zastanawiam się nad burzą kwiatów chyba że polecacie coś innego. Poniżej macie zdjęcia pomidorków.








 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Jak Masz czas na polewanie to wal B. Kwiatów a jak nie to Sypnij granulat np. polifoska
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół