nasiona marihuany

pytania początkującego.

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rollo

Guest
Mam boxa 40cm 80cm 178cm a raczej szafę hehe pomalowana na biało mogę drzwi otwierać co jakiś czas wiec z wentylacja nie powinno być problemu do tego mam jonizator powietrza (tylko czy on wciągnie cały zapach???)

Będzie to moja pierwsza uprawa w box wiec nie wiem ile roślin może wejść żeby się nie ściskały mam pestki Top44 White Ruino i Easy Bud jaka z tych odmian najmniej pachnie?
Następne pytanie dotyczy hps mianowicie co najlepiej zakupić chodzi mi o waty myślałem o 400 tylko czy jedna lampa czy dwie???
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Nawet 400W bedzie troche za dużo na tą powierzchnię a co do ilości roślinek to myśle że 3 wejdą ....pamiętaj na jedną roślinke trzeba 30x30 [cm]

Co do zapachu to niestety niewiem ....ale np. mój Big Bud w ogóle nie pachnie a kopie niesamowicie(próba:p)
 
R

Rollo

Guest
Jedna lampa 400w na taka szafę to spokojnie wystarczy :)
A co do big bud to naprawdę ma takie wielkie pąki??

To jak to jest z tymi odmianami – hodowałem dwie roślinki top44 jedną starszą dałem koledze i u niego aż cały dom pachnie a u mnie nic – wiec to zależy jak się trafi???
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Do boxa 40 cm x 80 cm spokojnie wystarczy HPS 250 W. Poza tym przy mniejszym HPS'ie odpadną Ci problemy z chłodzeniem.
 
R

rasta

Guest
Rollo napisał:
hodowałem dwie roślinki top44 jedną starszą dałem koledze i u niego aż cały dom pachnie a u mnie nic – wiec to zależy jak się trafi???
nie koniecznie .
jak plant pachnie, zależy w dużej mierze od warunków w jakich rośnie.

Kostek napisał:
Poza tym przy mniejszym HPS'ie odpadną Ci problemy z chłodzeniem.
no powiedzmy. kwestia wentylacji.
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
3-4 roslinki wejda, musowo wentylacja chociaz nie musi byc super mocna, hps 150-250 W
na pierwsza uprawe polecam t44, jednak w dobrych warunkach dobrze potrafi pachnać.
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
patron a jakie moga byc jonizatory pomysl zwykly jonizator powietrza nic dodac nic ujac twoja wypowiedz wyglada jak nabijanie sobie postow ale to moje spostrzenie :)
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
nie nienabijam sobie postow tylko chodziło mi o linka ze zdieciem jak wyglada ten jonizator bo chciałbym sobie tez cos takiego sprawic!!poto jest forum zeby sie o wszystko pytac !!
 
R

Rollo

Guest
Jaki masz ten jonizator

Linka nie mam a firma to Bionaire ma zastosowanie na powierzchni 34m zakupiony w celach alergicznych :thumright: , czego się nie robi dla zdrowia :queen:
koszt 82euro

[ Dodano: 2006-07-19, 15:08 ]
Jeszcze, co do hps znalazłem taki lampy pierwsza jest z szyba, czyli odpadła by mi zbyt duża wentylacja? Czy się mylę??? No może przy otwartych drzwiczkach dałoby rade przy 400w
A druga jest bez szyby
Czyli nawet z szyba zgadzacie sie zeby zamiast 400w dac 250 jesli nawet jest taka sama cena??
 

Sonman

Member
Rejestracja
Lis 24, 2008
Postów
15
Buchów
0
Witam wszystkich!!Pisze bo potrzebuje rad od obeznanych dobrze w temacie chce zbudowac boxika o wymiarach:głebokosc 50,szerokosc 50 i wysokosc 1 metr.I na początek wsadzic tam z 3 roslinki white dwarfa ,nad lampą mysle ze ta bedzie dobra lampa 100W Philips Son-T Pro.Bardzo prosze o waszą wypowiedz i rade z gory dziekuje
 

Sonman

Member
Rejestracja
Lis 24, 2008
Postów
15
Buchów
0
Witam wszystkich!!Pisze bo potrzebuje rad od obeznanych dobrze w temacie chce zbudowac boxika o wymiarach:głebokosc 50,szerokosc 50 i wysokosc 1 metr.I na początek wsadzic tam z 3 roslinki white dwarfa ,nad lampą mysle ze ta bedzie dobra lampa 100W Philips Son-T Pro.Bardzo prosze o waszą wypowiedz i rade z gory dziekuje
 

Lolek336

Banned
Rejestracja
Paź 17, 2009
Postów
73
Buchów
0
Problem

Witam! Mam pytanko... Mam dosc nietypowa sytulacje poniewaz mam 241m2 (czyli caly domek jedno rodzinny i chce go przeznaczyc na plant...) czego mam uzyc na grow house?
Pytanko jest jak najbardziej realne wiec prosze o pomoc... (problem w tym ze mieszkam we Francji i wiem gdzie lecz niewiem co mam kupic ) Problem tez jest z wentylacja... jak i co zeby malo wydac??? Do tej pory robilem tylko boxy... wiec to duze oranie... :bongo4:
 

bodzioJLB

Member
Rejestracja
Sie 16, 2010
Postów
9
Buchów
0
Witam chcę zacząć własną hodowle , wcześniej pisałem jaki gatunek jest dobry i łatwy w hodowli, napisano mi, że AK47 Automatic będzie dla mnie odpowiedni, jednak mam problem gdzie kupić nasiona szukałem na tej stronie http://www.f2seeds.fr.pl/ ale aktualnie nie mają. Drugie pytanie jeśli już go kupię to jakie najlepiej nawozy kupić. Z góry dzięki za pomoc.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół