nasiona marihuany

Pytania/porady dotyczące wyboru miejscówki! TUTAJ UMIESZCZAĆ FOTY!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Przyprawka

Ona bije brawa a ty bijesz sobie kuca
Rejestracja
Kwi 7, 2014
Postów
186
Buchów
576
Odznaki
3
Największe 4 mają po jakieś 110 cm a reszta mniejsze są jakieś 50 cm i łącznie jest 15 roślin najbardziej pracy szkoda

20m od mojej też przeciągali drzewa ale jakoś się udało hah, dobrze że nie ***ie jeszcze.. Ps. Duże już są, wątpie żeby co z tego było ale jeśli masz wszystko stracić to chyba lepiej próbować cokolwiek
 

Merybies

Active member
Rejestracja
Wrz 30, 2019
Postów
44
Buchów
0
Szczerze miałam więcej szczęścia niż rozumu bo okazało się że droga jest nie legalna więc zatrzymała się jakieś 50 metrów od pierwszych roślin
 

xkaszankad

Active member
Rejestracja
Paź 23, 2019
Postów
41
Buchów
0
Mam upatrzoną miejscówkę, ale mam kilka wątpliwości.
1. Według map geodezyjnych, jest kilkanaście metrów od granicy użytku ekologicznego. Muszę się jeszcze raz upewnić czy nie ma tam fotopułapek.
2. Spot jest na brzegu rzeki. Poziom wód gruntowych to jakieś 60 cm pod powierzchnią gruntu. Ziemia jest doskonała- czarnoziem z lekką domieszką gliny niżej. Wszystko rośnie jak oszalałe. Czy nie będzie za wilgotno?
3. Planty byłyby 100 metrów od drogi. Czy to nie za blisko jeśli chodzi o zapach? Sama droga jest używana, ale niezbyt często- jeżdżą nią pojedzyncze samochody. Mało kto spaceruje blisko miejscówki.
4. Jakie rośliny mogę wysiać w czerwcu żeby dodatkowo utrudniły dostęp do spota? Czy nawłoć wyrośnie?
Martwi mnie przede wszystkim punkt pierwszy. Czy fotopułapki, które zwykle w takich miejscach się umieszcza są skierowane na teren postronny? Od użytku dzieli mnie kilka metrów brzegu i dwu-trzy metrowa rzeczka, po której jest łąka. Najbliższe drzewa są trochę dalej, minimum 20 metrów od plantów. Czy pułapka złapie mnie z takiej odległosci? Jak często na takie użytki przybywają ludzie np z nadleśnictwa czy innych organów?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół