nasiona marihuany

Pytania/porady dotyczące wyboru miejscówki! TUTAJ UMIESZCZAĆ FOTY!!

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenSpirit

New member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
2
Buchów
0
Witam. Mam pytanko... mianowicie mam fajna miejscowke tylko jedyny feler jest taki że ok 800/1000 m od niej jest pole przemyslowki ::/ i moje pytanko : zdążę wysiac i zebrać af zanim jajcarze tej przemysłówy zaczną pylic ?
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
Teoretycznie powinieneś zdarzyć przed pyleniem siei.
 

GreenSpirit

New member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
2
Buchów
0
Dzięki za odp ;) a w praktyce np, gdyby został mi tydzień do kosy i ścierwo zaczęłoby pylić to zetne sensi czy pechy już się zaczną rozwijać ?
 

kokso

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2015
Postów
5
Buchów
0
Sam powinieneś zauważyć czy pestki się rozwijają, czy też nie.. Jeśli nie będziesz ich chciał , ja osobiście nie chciałbym żeby mi siejson moje topsony zapylił , to ciachaj.. Tylko możesz też na tym sporo stracić. Tymczasem , pogoda elegancko się poprawia panowie i panie, outdoor już tuż tuż! Ja z kolei mam inny problem , mam 2 spoty , jeden na AF'y , drugi na sezonówki.. Tylko mam inny problem , mianowicie owady , konkretnie to KLESZCZE nie wiem czy u was też taka epidemia, wróciłem ostatnio z 7 kleszczorami ze spota w którym przygotowywałem sobie miejsce na automaty, więc przed wycieczkami do lasów polecam się czymś na te okropne owady popsikać , bo jest masakra jednym słowem :p ... :crazy:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Sam powinieneś zauważyć czy pestki się rozwijają, czy też nie.. Jeśli nie będziesz ich chciał , ja osobiście nie chciałbym żeby mi siejson moje topsony zapylił , to ciachaj.. Tylko możesz też na tym sporo stracić. Tymczasem , pogoda elegancko się poprawia panowie i panie, outdoor już tuż tuż! Ja z kolei mam inny problem , mam 2 spoty , jeden na AF'y , drugi na sezonówki.. Tylko mam inny problem , mianowicie owady , konkretnie to KLESZCZE nie wiem czy u was też taka epidemia, wróciłem ostatnio z 7 kleszczorami ze spota w którym przygotowywałem sobie miejsce na automaty, więc przed wycieczkami do lasów polecam się czymś na te okropne owady popsikać , bo jest masakra jednym słowem :p ... :crazy:

Nie wiem gdzie ty mieszkasz że widzisz poprawę pogody, u mnie dziś rano był przymrozek a wczoraj padał śnieg kilka razy w ciągu dnia... A tak btw to kleszcze to pajęczaki, nie owady ;)
 

kokso

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2015
Postów
5
Buchów
0
Ja , woj.Lubuskie :) Dzisiaj np. mamy piękny dzionek , ale z rana również przymrozek :sunny: to jeszcze nie ten czas :D szczerze , nie wiedziałem że kleszcz to pająk , ale dzięki za poszerzenie mojej wiedzy :)
 

blak..

Active member
Rejestracja
Lut 20, 2015
Postów
28
Buchów
0
Witam mam pytanie. Czy ta miejscówka według was będzie dobra.? Z Jednej strony jest lasek a zaraz pole z drugiej strony trzcina i Pole a Między laskiem a trzciną płynie rowek Teren w lecie nie jest mokry. Proszę o jakieś Zdanie do tego lasku Nie chodzą grzybiarze ani Leśnicy jedynie może po drzewo ale w lecie nie chodzą.
 
Ostatnia edycja:

somersby

New member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
1
Buchów
0
Siema mam pytanie.Znalazłem spota-łąka podmokła,chaszcze,dużo dzikiego ptactwa,pole obok.Łąki praktycznie nieprzejezdne,tak więc nie muszę się bać o ciągniki.Od północy stary kanał,od południa domy i poletka z rzepakiem i pszenicą.Łąka ma do kanału 400mx600m.Wbiłbym się głębiej w to i myślę,że nie byłoby widać.Byłem tam już raz i widziałem lisa.Te wysokie trawy mają mniej więcej 1,5m,są tam też krzaki.Sadziłbym raczej w wiadrach daleko od budynków obok chaszczy tak więc nie byłoby widać na tle zieleni.Nie mógłbym chodzić tam za często,żeby nie wzbudzać podejrzeń (raz na tydzień max chyba że będzie sucho w tym roku).Chcę posadzić 3 planty auto northern lights x auto sweet tooth femi z hiszpanskienasiona pl.Jak oceniacie miejsce?Nada się?Jest tam dość mokro,więc jeżeli odmiana nie pasuje to zawsze chętnie przyjmę propozycje zmiany,aczkolwiek musi byc w miare niska max 1,5m.
****************TINYPIC-Cenzura*******************

---------- Post Zaktualizowany 21:57 ---------- Data pierwszego postu 21:52 ----------

[/COLOR]Btw sorry za tinypic mam problemy z wrzuceniem na serwer hasza wyskakuje error jak na tinypic jest białe tło to po lewej jest zoom i wtedy działa.

EDIT MOD: Zgłoś problem moderacji!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

scoorpo

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
118
Buchów
0
Siema mam pytanie.Znalazłem spota-łąka podmokła,chaszcze,dużo dzikiego ptactwa,pole obok.Łąki praktycznie nieprzejezdne,tak więc nie muszę się bać o ciągniki.Od północy stary kanał,od południa domy i poletka z rzepakiem i pszenicą.Łąka ma do kanału 400mx600m.Wbiłbym się głębiej w to i myślę,że nie byłoby widać.Byłem tam już raz i widziałem lisa.Te wysokie trawy mają mniej więcej 1,5m,są tam też krzaki.Sadziłbym raczej w wiadrach daleko od budynków obok chaszczy tak więc nie byłoby widać na tle zieleni.Nie mógłbym chodzić tam za często,żeby nie wzbudzać podejrzeń (raz na tydzień max chyba że będzie sucho w tym roku).Chcę posadzić 3 planty auto northern lights x auto sweet tooth femi z hiszpanskienasiona pl.Jak oceniacie miejsce?Nada się?Jest tam dość mokro,więc jeżeli odmiana nie pasuje to zawsze chętnie przyjmę propozycje zmiany,aczkolwiek musi byc w miare niska max 1,5m.


---------- Post Zaktualizowany 21:57 ---------- Data pierwszego postu 21:52 ----------

Btw sorry za tinypic mam problemy z wrzuceniem na serwer hasza wyskakuje error jak na tinypic jest białe tło to po lewej jest zoom i wtedy działa.

mam cos podobnego, zastanwiam sie czy sadzic w tej trzcinie w donicach czy walic kopce a Ty jak robisz?
i sezonówki czy automaty ?:D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
M

Muttley

Guest
mam cos podobnego, zastanwiam sie czy sadzic w tej trzcinie w donicach czy walic kopce a Ty jak robisz?
i sezonówki czy automaty ?:D

nie wchodzcie w linku takiego typu jak wyżej bo to zawsze jakieś ryzyko mimo tego ze forum zapewnia wam ochrone, to sami się narażacie
 

Paco Lorente

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2015
Postów
33
Buchów
0
Na spocie rośnie w piździec pokrzyw, dookoła są iglaki, zdjęcie robione między 14.00 , a 15.00 i jak widać na zdjęciu słońca jest sporo. Chcę tam zastosować jak mi poradzono w innym temacie mieszanke ziemia kupna + kompostowa (+ może trochę tej spotowej - co sądzicie ?).

ŻÓŁTAWY - pola - zborze
ZIELONY CIEMNY - lasy
ZIELONY - miejsca odkryte
ZIELONY JASNY - trawy

spot_anim~1.png


Panorama miejscówki (w linku większe zdjęcie) :

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/85488/11303602_926516950724409_1449540190_n.jpg
normal_11303602_926516950724409_1449540190_n.jpg
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Do tej ziemii dolomit, bo kompost zakwasii glebe i jazda.

Trzymam kciuki, oby z fartem do :harvest:
 

MajkaZielarka

Member
Rejestracja
Maj 23, 2015
Postów
19
Buchów
0
Hej.

Niech ktoś oceni czy dobry spot wybrałam,ziemia na razie tak słabo wykopana bo miałam tylko saperkę i chciałam sprawdzić czy jest ostry czarnoziem :) Okolica znajduję się około 400m od rzeki i jest mało uczęszczana.

---------- Post Zaktualizowany 16:24 ---------- Data pierwszego postu 16:21 ----------

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg


---------- Post Zaktualizowany 16:37 ---------- Data pierwszego postu 16:24 ----------








Dodam że w ziemi jest sporo korzeni,ale to wszystko wyczyszę dużą łopatą.
 

ggg666

Member
Rejestracja
Cze 14, 2015
Postów
8
Buchów
0
Siema. Ide dzis szukac po lasach dobrych miejscowek. I mam pytanie jakich szukac?
To znaczy co brać pod uwage tj. czy miejsce ma byc odkryte od korony drzew czy przykryte , czy maja rosnac jakies roslinki czy nie, na gorce/w dole, wilgotno/sucho itd. Powiedzcie co mozecie to pomoze mi wybrac najlepsze miejsca i dodam zdj. Aha przy okazji bo znam 1 miejsce ktore moze sie okazac dobre gdyż jest obok bagienko i czy mozna taką woda z bagienka podlewac rosliny?
Dzieki i pozdrawiam.
 

OziK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2015
Postów
546
Buchów
0
Po pierwszem musi to być takie miejsce aby nikomu do głowy nie przyszło tam wejść, najlepiej jakaś gęsta dzungla i na środeczku jej wycinasz sobie jakiś nie regularny kształt i robisz poletko.

Drugie to światło, aby bezpośrednie slońce padało chociaż 9-10h dziennie na planty.

Na wilgotną glebe zawsze możesz wkopać w donicach albo workach ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół