nasiona marihuany

Pytania/porady dotyczące wyboru miejscówki! TUTAJ UMIESZCZAĆ FOTY!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Witam wszystkich,
Znalazłem fajnego spota ostatnio do okoła lasek, pola,krzaki.
W miejscu gdzie myślę posadzić oczywiście haszcze i krzaki,dzikie róże ciężko mi było się tam w zimie dostać.
Duży minus to obecność saren,widać ślady.
Ile ,,pomidorów '' mogę tam Max posadzić żeby nie było lipy.
Chce zacząć od easy sativa auto regular.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
Witam wszystkich,
Znalazłem fajnego spota ostatnio do okoła lasek, pola,krzaki.
W miejscu gdzie myślę posadzić oczywiście haszcze i krzaki,dzikie róże ciężko mi było się tam w zimie dostać.
Duży minus to obecność saren,widać ślady.
Ile ,,pomidorów '' mogę tam Max posadzić żeby nie było lipy.
Chce zacząć od easy sativa auto regular.

zeby nuie bylo lipy to w***aj tam tyle marychu ile wejdzie , sarnami sie nie przejmuj są na nie sposoby , ja mam je nawet na działce ( ogrodzenie ma 2,5 metra;)
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
zeby nuie bylo lipy to w***aj tam tyle marychu ile wejdzie , sarnami sie nie przejmuj są na nie sposoby , ja mam je nawet na działce ( ogrodzenie ma 2,5 metra;)
Potwierdzam to sk***ysyństwo ma za***isty skok zwłaszcza wtedy jak przeyjeżdża się przypadkowo drogą heheh, przez kolce też potrafią przejść
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
Ma ktoś pomysł jak moge zrobić platformę dla 1-2 plantów w środku wyciętych drzew? Mógłbym przykręcić wiadra 30l do desek a deski do grubszych gałęzi, taka platforma wisiałaby metr od ziemi więc nie martwie się że plant bedzie połamany przez wiatr :smokee:

Czy lepiej zrobić w około porządek z gałęziami, poprzycinać wyższe odrosty i sadzić planty w ziemi? :harvest:
 

dieselryder12

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
51
Buchów
0
Siemka, w tamtym roku miałem pare krzaków w zagajniku w lesie państwowym, zagajnik jest ogrodzony 2 metrowa siatka wiec nie bylo mowy o zadnej dzikiej zwierzynie jedynie slimaki. W srodku sa drzewa od 0,5 do 2 metrów widać gołym okiem że nikt tam nie chodzi. Jak myślicie czy warto zaryzykować w tym roku i wrzucić tam pare krzakow na przypal? Raz na 2 miesiace dogladac najwyzej prysnac i tyle. Co wy na to?
 
Ostatnia edycja:

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
nie wierze ze miales parenascie krzakow w zagajniku w lesie panstwowym... , pokaz zdjecia
 

Mallory Knox

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2012
Postów
246
Buchów
0
metr nad ziemia to mało

Ale co chcesz powiedzieć że lepiej wrzucić je wyżej? Nie mam narazie żadnego pomysłu ale znalazłem w końcu bezpieczne miejsce i wierze że można coś tam posadzić.Na dniach zajde jeszcze raz tam dla zapoznania <peace>
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Jak zabezpieczyć się przed sarnami?
Dzisiaj byłem na spocie i 2 leżały tam...
 

Asgardczyk

Wszystko sie zmienia...
Rejestracja
Mar 12, 2015
Postów
628
Buchów
0
Bardzo madre z ta krwia..... Zeby sciagnac innych czyscicieli lasu ?
Jak masz znajomego fryzjera/fryzjerke, przy scince wlosow zachowaj je, i rozrzuc je wokol spota, mozesz tez sikac czy kupe zdrowa ***nac. Zwierzeta lesne zreguly jak czuja czlowieka dla zasady juz sie oddalaja bo instynktownie wiedza ze czlowiek oznacza klopoty, no chyba ze zwierze jest naprawde glodne to wtedy bedzie pozywienia szukac wszedzie. A nawet zaatakuje czlowieka.
Na jedne pomaga zapach na inne nie.
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Myślałem rozrzucic sierść psa do okola?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół