nasiona marihuany

Pytania

Wyszukiwarka Forumowa:
A

abc

Guest
Jak zrobić box ?? Jakiś rysunek ?

Czy jest jakiś zapach podczas hodowli w domu ? da się go pozbyć ?

Czy policja może wejść do domu i zrobić rewizję ? w celu znalezienia roślinki ?

Czy można np. na wakacje jak jest ciepło trzymać roślinę na powietrzu ? Chodzi o to, że jak jest zimno to trzymamy w donicy w boxsie a jak ciepło to wyjmujemy z boxu i stoi sobie w donicy :eye:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
abc napisał:
Czy jest jakiś zapach podczas hodowli w domu ? da się go pozbyć ?
zależy jaki gatunek np:skunk specjal pachnie na cały dom(blok) a northern light ma niewielki zapach

abc napisał:
Czy policja może wejść do domu i zrobić rewizję ? w celu znalezienia roślinki ?
żeby móc zrobić rewizje muszą mieś pozwolenie (do załatwienmia w 15 minut) ale jeżeli nikomu się niebędzisz chwalił to czemu mieli by ci się wbić?
Czy można np. na wakacje jak jest ciepło trzymać roślinę na powietrzu ? Chodzi o to, że jak jest zimno to trzymamy w donicy w boxsie a jak ciepło to wyjmujemy z boxu i stoi sobie w donicy
nie
 
A

abc

Guest
Słyszałem o microgrowingu.. co to jest ?

Czyli np. jak chcę hodować cały czas to albo indoor albo outdoor ?

Co jest potrzebne do hodowli ?

Jak hodować ?

Ile rachunki miesięcznie za to wszystko ?

Czy odmiany mają znaczenie na moc rośliny ?

Czy z każdej rośliny można wyjąć nasiona ?

Jak zrobić box?


Dzięki :D Dałem POMÓGŁ i dam każdemu kto napisze sensowną odpowiedź choć na 1 pytanie :)

pozdr :alien:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Słyszałem o microgrowingu.. co to jest ?
hodowla w małym boxie

Czyli np. jak chcę hodować cały czas to albo indoor albo outdoor ?
możesz i tak i tak cały czas
abc napisał:
Co jest potrzebne do hodowli ?
box,lampa hps i świetlówki (ewentualnie same świetlówki),wentylator,doniczki,ziemia,nawozy

abc napisał:
Jak hodować ?
www.haszysz.com - na pisanie posta za dużo textu


abc napisał:
Ile rachunki miesięcznie za to wszystko ?

zależy jaką moc ma wszystko(w dziale indoor jest temat"przydatne programiki i tam jest programik do obliczania prądu)


abc napisał:
Czy odmiany mają znaczenie na moc rośliny ?
są 4 podstawowe odmiany:indica (moja ulubiona) rośliny są niskie i mocne(do uprawy indoor) haj jest taki psychodeliczny(np:northern light) hybryda indica sativa:średniej mocy (niezawsze)rośliny o średnim wzroście i o haju troche psychodelicznym i troche śmiechawą sativa: wysokie rośliny o najczęściej małej lub średniej mocy dorastający e do 2-3m a haj mają taki typu śmiechawy

Czy z każdej rośliny można wyjąć nasiona ?
tylko z zapłodnionej żeńskiej

Jak zrobić box?
możesz go zrobić z kartonu lub szafy byle by miał białe lub wyłożone sreberkiem ściany
http://hyperreal.info/~emes/lumens/ tu masz linka żeby obliczyć ile światła na jakigo boxa



jeśli masz jeszcze jakieś pytania chętnie na nie odpowiem :D
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ja mam pytanie :alien: jakiej wielkości może być minimalny boxx na około 7 roślin?
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
zakładając że będą one w doniczkach 10l 28cm to będzie 56x112 chyba że w doniczkach 5l 20cm(roślinki będą gorzej rosły i musi to być jakaś indica) będzie 40x80
boxy licze na max 8 roślin
 
A

abc

Guest
Jeżeli tylko z tylko z zapłodnionej żeńskiej można wyjąć nasionka to powinienem mieć oba gatunki? Męski i żeński ?

Jaki gatunek najlepszy na początek do microgrowingu ? Jakiej wielkości box do microgrowingu? Jaka donica ?

Po co wentylator ?

Co to jest lampa hps i co to są świetlówki (jakieś specjalne żarówki ?)

Narazie tyle :) dałem pomógł :p POZDRO :alien:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Jeżeli tylko z tylko z zapłodnionej żeńskiej można wyjąć nasionka to powinienem mieć oba gatunki? Męski i żeński ?
żeby mieć nasionka musisz mieć zwykłe nasionka niefeminizowane

Jaki gatunek najlepszy na początek do microgrowingu ? Jakiej wielkości box do microgrowingu? Jaka donica ?
lowryder-ma kilka zalet i wad.jest bardzo mały i ma niskie zbiory i słabą moc oraz jest dobra dla doczątkujących.ale cena odstrasza 169zł za 10 nasion!
pozatym do micro growingu polecam w 100% żeńskie nasionka ponieważ jak będziesz miał zwykłe i zasadzisz np: 2 to mogą ci wyrosnąć dwaj męszczyźni i nici z palenia.najlepiej zrób tak jak ja box: 55x85x150 hps 250w 4 roślinki northern light (feminizowane) i 2 santa maria.doniczki 7cm,19cm5l,28cm10l

[ Dodano: 2006-01-24, 09:58 ]
Po co wentylator ?
wentylator spełnia 2 funkcje.ochładza powietrze żeby nie poparzyć roślinek lampą i żeby dostarczał dwutlenek węgla który jest niezbędny.możessz także kupić tapsy co2 w sklepie z nasionkami

Co to jest lampa hps i co to są świetlówki (jakieś specjalne żarówki ?)
lampa hps to jest najlepsza lampa do uprawiania roślinek a świetlówki to sa zwykłe żarówki energooszczędne
 

GeK

Member
Rejestracja
Sty 23, 2006
Postów
12
Buchów
0
Siema do wszystkich!!! Jestem tu nowy :D . Mam jedno pytanko: znalazlem na stronce sponsora forum tabletki CO2 8) .do czego one sa :?:
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
GeK napisał:
znalazlem na stronce sponsora forum tabletki CO2 .do czego one sa
roślinka szybciej rośnie dzięki nim bo dostarczają do korzeni rośliny co2 potrzebne do fotosyntezy i rośnie szybciej
 

GeK

Member
Rejestracja
Sty 23, 2006
Postów
12
Buchów
0
a jak to sie stosuje :?: i w jakich proporcjach :?:
 
A

abc

Guest
tapsy? co to ? ile kosztuje ?

Ile kosztują nasiona tej rośliny northern light ? A z 4 nasion 4 rośliny ?

Słyszałem, że ta roślina jest 1 roczna i wtedy co roku trzeba sadzić nasiona ?

Można same świetlówki? bez hps ?

Ile kosztuje wentylator ?

Dzięki :) dałem pomógł
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
abc napisał:
tapsy? co to ? ile kosztuje ?
2 zł kosztuje jeden.dostarczają one dwutlenku węgla do korzeni rośliny dzięki czemu szybciej rośnie.

Ile kosztują nasiona tej rośliny northern light ? A z 4 nasion 4 rośliny ?
na cannabis.fr.pl kosztują 80zł za 4 feminizowane(100% żeńskie)jeśli wszystkie wykiełkują to będą 4 rośliny z 4 nasion


Słyszałem, że ta roślina jest 1 roczna i wtedy co roku trzeba sadzić nasiona ?
roślinka ta rośnie około 100dni i możesz ją sadzić(jeśli chodujesz w domu) 3 razy w roku.nasionka na następne hodowle najlepiej kupić bo przy robieniu można popełnić błąd i skończyć z dużą ilością nasion i małą ilością słabego jarania.
Można same świetlówki? bez hps ?
tak. tutaj sobie policz ile ich trzeba na jakiego boxa: http://hyperreal.info/~emes/lumens/

Ile kosztuje wentylator ?
komputerowy 3-10zł. do wentylatorków trzeba zasilacz
 
A

abc

Guest
Są jakieś najtańsze nasiona ? Rodzice pewnie karzą mi to wyrzucić po roku więc po co mi takie drogie :p NIe chodzi mi o moc palenia bo pewnie nie bede :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół