nasiona marihuany

pytanie do wymiataczy

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord_Dariusz

Guest
witam wszystkich zgromadzonych jak to bodek mawiał
a więc
kiedys juz próbowałem cos uchodowac ale jakos tak zajawka chyba przeszła
teraz znowu mam chęć tyle ze zrobic to wszystko inaczej
chce posadzic w obudowie od kompa bo tam żaden rodzic nie zajrzy
i własnie
jakie proponujecie oświetlenie
i chce ze względu na mało objętosc obudowy
pozadzic jakiegos w miare taniego lowridera (ewentualnie cos normalnego tyle ze przycinac ostro)
i wogule jakie są wasze propozycje pomocy dla mnie
pozdrawiam
Darek ;]
 
Z

ziiba1

Guest
Jeśli pomieszczenie nie ma conajmniej 40 cm wys to nie ma nawet po co zakładać hodowli..
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
Normalny ci nie dojdzie, a jak dojdzie to strasznie marny bedzie i skatowany. na LRa pewnie ci wystarczy miejsca jak zastosujesz niskie doniczki nie bedziesz musial nic trenowac. Podaj rozmiar boxa a my ci podamy oswietlenie :D tzn. szer/długość
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
NIe wiem SCuN moim skromnym zdaniem 70w HPS by grzała za mocno na takigo kompka, 2-3 świetlówki philipsa 23 w 1500lm kazda by wystarczyły :)
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
hm koles mial dobry plon z hpsa a ze swietlówek nieuzyskasz wiecej niz 0.6 gieta z wata ale swietlówki to tez dobre rozwiazanie do niższych kompów
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
w sumie fakt jak sobie chlopak sprawi dobra wentylacje to HPS będzie najlepszym rozwiazaniem :) ja bym chyba jednak świetlówki zamontował :)
 
L

Lord_Dariusz

Guest
obudowy majo zazwyczjaj cos koło 45wysokosci i ze 18szer.
jako odmiane proponujecie?
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
hm ja mysle ze lepiej do obudowy sie nada jakas dobra odmiana feminizowana+siatka jak to zrobil koles z OG niz LR ;]
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Kazda indica ci sie nada do tego. HPS 70W bedzie bardzo dobry... dwa wiatraki starczo zeby ustabilizowac temperature.
 
B

bubak

Guest
Witam:D
tez polecam hps'a, a temperatura=> nie problem w koncu obudowa jest juz przystosowana do zamontowania wiatraków , a jezeli jest dobra to nawet mozna ze 4 zamontowac
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Własnie ten patent z Kompem jest dobry na maxa, brak problemow z podprowadzeniem zasilania zamontowaniem waitrakow czy tezs podczepianiem czegokolwiek :) same plusy

Ja bym jednak byl za LR jesli kjestes poczatkujacy, to LST na przyklad moze Ci nei wyjsc za dobrze czy tez trynowanie,,,
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
zrob jak uwazasz w sumie niski scrog by pewnie przypasowal :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół