nasiona marihuany

Pytanie nowicjusza

Wyszukiwarka Forumowa:

Kaczka1906

New member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
4
Buchów
0
Cześć,
Na wstępie chciałem zaznaczyć, ze jestem totalnym nowicjuszem jeśli chodzi o uprawę naszych pięknych roślinek. Generalnie sprawa wyglada tak, ze wszystko potoczyło się bardzo szybko i spontanicznie ponieważ moja żona jakimś cudem zgodziła się na mój pomysł wiec trzeba było działać, możliwości mam niestety trochę ograniczone z tego powodu, ale do sedna. Zasadziłem 7 krzaków w zeszła sobotę tj 27.03.2021(data wsadzenia w ziemie) i pytanie czy rozwijają się one w mire okej ? Na dzień dzisiejszy są one bez lampy która dojedzie jutro podlewam w miarę możliwości jak widać, ze robi się sucho, gleba doniczkowa przepuszczalna i jak na razie są na parapecie do słońca. Nawilżacz powietrza ultradzwiękowy śmiga cały czas



 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Masz zamiar pakować je do jakiegoś boxa czy po prostu będziesz świecił na nie lampa z jakiegoś stelaża? Masz jakieś pojęcie o uprawie MJ?
 

Kaczka1906

New member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
4
Buchów
0
Mam zamiar ogarnąć jutro takiego prowizorycznego boxa, tylko czekam na lampe i dokupie jakiś wiatrak. Jeśli chodzi o pojęcie to nie mam żadnego, tyle co gdzieś z filmików na yt ale doświadczenia zero. Te roślinki ogólnie planowo się rozwijają ?
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Lekko wyciągniete ale nie przeszkadza to w niczym, jak będziesz je wrzucał do dołków to po same pierwsze liście, łodyga zamieni się w korzeń. Nie wiem czy jest sens z tym nawilżaczem :)
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Mam zamiar ogarnąć jutro takiego prowizorycznego boxa, tylko czekam na lampe i dokupie jakiś wiatrak. Jeśli chodzi o pojęcie to nie mam żadnego, tyle co gdzieś z filmików na yt ale doświadczenia zero. Te roślinki ogólnie planowo się rozwijają ?
Tak. Trochę są wyciągnięte od braku słońca ale jest git. Możesz im dosypać trochę ziemi żeby się nie przechyliły. Moim zdaniem trochę za szybko wszystko zrobiłeś. Najpierw mogłeś sobie wszystko zaplanować. Kupić wszystko co przyda się do Twojej uprawy a dopiero później myśleć o kielkowaniu pestek. Więc planujesz je trzymać w boxie tak? Czy będziesz je wysadzał na dworze na jakąś miejscówkę?

Poczytaj sobie to. Przydadzą Ci się te informacje
 

Kaczka1906

New member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
4
Buchów
0
Tak. Trochę są wyciągnięte od braku słońca ale jest git. Możesz im dosypać trochę ziemi żeby się nie przechyliły. Moim zdaniem trochę za szybko wszystko zrobiłeś. Najpierw mogłeś sobie wszystko zaplanować. Kupić wszystko co przyda się do Twojej uprawy a dopiero później myśleć o kielkowaniu pestek. Więc planujesz je trzymać w boxie tak? Czy będziesz je wysadzał na dworze na jakąś miejscówkę
Docelowo raczej zostaną w domu do ścinki jeśli się uda tylko przeniosę je na strych. Zdaje sobie sprawę, ze się słabo przygotowałem ale musisz zrozumieć, ze poszedłem na żywioł bo była możliwość. W ogóle dzięki za odzew i za pomoc ! A czy możecie mi polecić jakieś odżywki do automatów ?
 
U

Usunięty 79633

Guest
A jaką lampkę wybrałeś i jaką powierzchnię planujesz?
 

Kaczka1906

New member
Rejestracja
Kwi 6, 2021
Postów
4
Buchów
0
A jaką lampkę wybrałeś i jaką powierzchnię planujesz?
Kupiłem panel ledowy firmy Heckermann Home&Garden na Allegro, linka nie wklejam bo z tego co widziałem to nie można . A powierzchnie w jakim sensie ? Bo w zasadzie mam nieograniczona
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Kupiłem panel ledowy firmy Heckermann Home&Garden na Allegro, linka nie wklejam bo z tego co widziałem to nie można . A powierzchnie w jakim sensie ? Bo w zasadzie mam nieograniczona
Koledze chodziło o to jaka powierznie w m2 będzie miał Twój box. Tutaj wszystko musisz mieć wyliczone. Światło musi się zgadzać z wielkością boxa. Np jeśli masz dużego boxa i mało wydajna lampe to Twoje roślinki będą się wyciągać i będziesz miał mały plon.
 
U

Usunięty 79633

Guest
Masz jakiś namiot czy szafę? Fajnie jakby te doniczki i nawilżacz miały wydzielonego boxa czy coś.
Zdjęcie lampy, pudełka, parametrów możesz wrzucić do galerii forumowej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół