nasiona marihuany

Pytanie o lampe Hillvert 1000W

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 79633

Guest
Samo się trymuje, samo się pali, samo się sieje. Automaty przyszłością leniwego narodu!

Tylko to wszystko za cenę 40% większą i jakość mniejszą.
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
A ja mam odwrotne wrażenie. Auto siejesz, samo rośnie, samo kwitnie, wszystko samo. Co najwyżej możesz dodać papu przy niedoborach. Przy zwykłych femkach musisz mieć plan, chęci i jakąś wiedzę.
Tak masz rację.Sezonowe musisz zmuszać żeby rosły.Same nie zakwitną(musisz zmienić czas naświetlania na 12/12,to jest ta tajemnica).Papu najprawdopodobniej będziesz musiał dodać tak czy inaczej.Planu nigdy nie warto mieć bo później itak rośliny to weryfikują.Chęci zawsze trzeba mieć inaczej nie warto się za to brać.Choć to czysta przyjemność.
Nic nie pisałem o feminizowanych nasionach,bo istnieją jeszcze regularne fotoperiodyki.Tak żeby jeszcze skomplikować sprawę:teasing-with-poking
Jedyna wiedza jaką potrzebujesz to taka że trzeba zmienić długość dnia na 12 lub mniej godzin.ot i cała tajemnica i sekret
 

ticketplease

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2021
Postów
103
Buchów
44
Zapominasz o treningach i całej tej (najlepszej tak naprawdę) zabawie, szukanie smaków itd.
Auto to proste wrzucenie nasiona dla leniwych, jak napisał @Mleko1986

Nie wiem po co te prześmiewcze tony.

Są tu osoby, które muszą mieć plon XXXXXXXL w nazwie;
Z drugiej strony masz takich co 5g z krzaka ich zadowoli, ważne, że swoje, i wuj, że zimą na parapecie;
I tacy co ratować będą raoślinkę, choćby włożyli kupę kasy i było to kompletnioe nieopłacalne;
Następni co znają tylko trzy litery, moc, moc, moc!;
Kolejni od byle posiania, byle by było (najtańsze automaty);
Są też eksperymentatorzy;
Ryzykanci...

I pewnie jeszcze więcej różnych etykietek to przylepiania. Na pewno jednak nie masz, drogi @pazur monopolu na jedyną słuszną drogę i koncepcję. Każdy ma inne cele.
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Nigdy nie twierdziłem że moja prawda jest naj mojsza,ale pisanie że automaty są łatwiejsze jest poprostu totalną bzdurą.Wszystko w temacie.
Ps.Jeżeli w opisie lampy jest napisane jakieś magiczne 1000W to bym jej nie brał.
Powodzenia
 
U

Usunięty 79633

Guest
Zapominasz o treningach i całej tej (najlepszej tak naprawdę) zabawie, szukanie smaków itd.
Auto to proste wrzucenie nasiona dla leniwych, jak napisał @Mleko1986

Nie wiem po co te prześmiewcze tony.

Są tu osoby, które muszą mieć plon XXXXXXXL w nazwie;

Szukanie smaków w ruderalis :fishh:
Wersje XXXL odnoszą się tylko do wersji ruderalis. Także to jest chłyt marketingowy jak całe ruderalis. Jeżeli komuś to się podoba i smakuje to spoko, nie każdy musi jeździć mercedesem, niektórym starczy zwykły fiat.
Wracając do tematu to pazur trafnie wskazał że lampy mające magiczne 1000w LED w temacie, a wielkości blachy do pieczenia ciasta są utopią. Nie warto po prostu.

EOT
 

ticketplease

Well-known member
Rejestracja
Wrz 19, 2021
Postów
103
Buchów
44
Szukanie smaków w ruderalis
Uwielbiam wyrywanie z kontekstu i łączenie ze sobą niepowiazanych zdań.
automaty są łatwiejsze jest poprostu totalną bzdurą.Wszystko w temacie
Ja uważam inaczej
Ok

Wracając do tematu to pazur trafnie wskazał że lampy mające magiczne 1000w LED w temacie, a wielkości blachy do pieczenia ciasta są utopią. Nie warto po prostu.
100% zgody
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Mamy demokrację,każdy ma prawo do własnego zdania:headbanger:.Nawet jeśli fakty temu przeczą.
 
Ostatnia edycja:

Koneser38

Member
Rejestracja
Lip 24, 2022
Postów
20
Buchów
3
Dzięki wszystkim za poważne doradztwa. Czytałem, czytałem i czytałem więc juz wiem że chce skompletować boxa 80x80, 2 lampy jungle 150W i już wybrałem kilka odmian feminizowanych plus tree pack od biobizzu jako nawozy organiczne.
Chce na początek dać 3 te same odmiany i ćwiczyć trening i dawkowanie nawozów, podlewanie itp itd
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Zrób od razu relację chętnie popatrzymy,no i napewno ktoś pomoże.Pozdro
 
U

Usunięty 79633

Guest
Przy tej lampie trypack może być za cienki, biotabs + silicum flash + biopk
Producent sugeruje użycie dwóch Jacksonów 150 na metr kwadratowy.
 

Koneser38

Member
Rejestracja
Lip 24, 2022
Postów
20
Buchów
3
Docelowo chce 2 Jacksony czyli 300W będę miał przy 0.64m2 powinno wystarczyć do tego regulacja mocy. Ziemię chce Canna pro plus, która ma dużo składników potrzebnych roślinie. Wcześniej myślałem o nawozach od Canna.
 
U

Usunięty 79633

Guest
2x Jackson 150w w namiocie 80x80 daje Ci 468w na metr kwadratowy. Nie wiem co Ty kombinujesz ale będziesz miał problemy z tego.
Taka konfiguracja jest zalecana do metrowego namiotu, więc sporo większego
Weź lepiej GTJ Nemesis 200w na ten namiot. Ja jestem z niej zadowolony, niedługo będę kosić to i będzie widać wynik. U mnie na metrze jest 220w od GTJ. Może trochę mało, ponad dwa razy mniej niż ty masz w planie na 0.64.

Do takiej mocy to trzeba mieć umiejętności i CO2.
 

Koneser38

Member
Rejestracja
Lip 24, 2022
Postów
20
Buchów
3
2x Jackson 150w w namiocie 80x80 daje Ci 468w na metr kwadratowy. Nie wiem co Ty kombinujesz ale będziesz miał problemy z tego.
Taka konfiguracja jest zalecana do metrowego namiotu, więc sporo większego
Weź lepiej GTJ Nemesis 200w na ten namiot. Ja jestem z niej zadowolony, niedługo będę kosić to i będzie widać wynik. U mnie na metrze jest 220w od GTJ. Może trochę mało, ponad dwa razy mniej niż ty masz w planie na 0.64.

Do takiej mocy to trzeba mieć umiejętności i CO2.
Zakładam że liczy się to z jakiegoś wzoru moc na m2, możesz podać jaki to wzór? Chciałbym wiedzieć na przyszłość.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół