nasiona marihuany

Pytanie o mutacje

Wyszukiwarka Forumowa:

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Witam, wysiałem właśnie automaty AK47 od SeedBaya, w jednej z nich występuje dziwna mutacja, otóż zamiast 2 przylistków i 2 pierwszych liści wyrosły 3 przylistki i 3 liście. Jaki będzie to miało wpływ na jej rozwój?
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
pewnie zaden wplyw najprawdopodobniej bedzie rosla normalnie lub bedzie miala na kazdym pietrze po 3 liscie i po 3 odrosty mi w tym roku jedna taka sie trafila ☺
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Czyli teoretycznie plon powinien być z niej większy o 1/3 chociaż wątpię że tak się stanie.

---------- Post Zaktualizowany 21:19 ---------- Data pierwszego postu 21:18 ----------

A czy nie jest za późno, w końcu już początek lipca dla automatów? Nie będą miały przez to krótszego czasu wegetacji i szybko przejdą na kwitnienie?
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
Teoretycznie tak ale roznie to bywa. bardziej bym sie martwil o pogode by za duzo nie padalo podczas kwitniecia. na automaty jeszcze nie za pozno.
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Trafiłeś, martwię się o nią najbardziej bo w tym roku nie rozpieszcza a mam nieciekawe doświadczenie z pleśnią w tamtym roku na out weszła i ciężko byłą ją powstrzymać, przewiduję 1 max 2 opryski z topsinu na początek flo i ewentualne opryski jak uda mi się zdobyć olejek z miodli indyjskiej.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół