nasiona marihuany

Pytanie o przycinanie

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Ja mysle zeby poczkeac z tydzien az sie te pietro rozwinie i wtedy przyciac...i zdecydowanie przycina sie ostatnie pietro...

pEEs powaznie to miejsce gdzie jest ta czerwona kreska tez brales je pod uwage zeby tam przyciac??? :shock:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Tak... poczekaj az wyrosnie 3 pietro i utnij te 3 pieterko. Wlasnie w tym miejscu gdzie jest zielona linia.
 

retsam

New member
Rejestracja
Wrz 25, 2005
Postów
3
Buchów
0
Że przycina się w zielonym miejscu wiedziałem na 100%. A chciałem się dowiedzieć czy można niżej bo widziałem gdzieś na necie zdjęcie na którym roślinka była rozrośnieta właśnie na takiej wysokości i za***iście to wyglądało. Teraz już wiem że nie można. Poczekam jeszcze tydzień i przytne tak jak mówicie. Dzięki za rade.
 
D

diablo_pl

Guest
hmmm ja mialem podobna sytuacje i nacialem w miejscu gdzie jest niebieska kreska, jak myslicie czy roslinka wybaczy mi moj blad(tzn urosnie??):D
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
wydaje mi sie ze sa duze szanse na to ze "wybaczy" weź sie nią ładnie opiekuj i oszczedź jej jakich kolwiek stresów w najblizszym czasie to powinna dać rade :)
 
D

diablo_pl

Guest
hmm dzieki moja babe bedzie miala wspaniale w mnie :) hmm mam jeszcze jedno pytanko bo dostalem porade zeby ta odcieta czesc wstawic do ukorzeniacza a potem do ziemi podlac i przykryc siatka to wyrosnie druga bejbe, czy ten ktos mial racje?? :?:
 

retsam

New member
Rejestracja
Wrz 25, 2005
Postów
3
Buchów
0
No to tydzień mija i przyciołem tak jak pisaliście i teraz mam pytanie czy można tą końcówke zakorzenić i jeśli można to jak to zrobić? (ma ok. 7 cm)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
To bardzo dobra metoda na rosliny feminizowane. Dzieki temu mozna podwoic zysk :twisted: A nawet potroic :twisted: No i do tego klony :twisted: huhuhuhu....
 
H

hemp_kowal

Guest
Siemanko nie chce zakłądać noiwego tematu więc zadsa pytanko tutaj czy moge stalke przycinać stożek wzrosyu mojej roślince? I nie spowoduje to żadnych niepowołanych skutków?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
po co stale przycinać? Za każdym razem jak przytniesz czubek, to roślina wypuści w jego miejscu 2 inne, Poza tym ciągłe przycinanie to stres dla rośliny. Chodzi ci o to żeby rosła nieduża? Zrób lst.
 
D

DJKWAC

Guest
do tego co przycinał jak dla mnie to za wcześnie ja przycinam jak się już rozwiną
7-mki potem poczekaj trochę dłużej i przytnij znowu gdybym miał fote to bym wam pokazał co to jest fim!!!
A do hempa jeżeli stale przycinasz roślinke to ci może nie zakwitnąć jeżeli niewiele przedflo ją przytniesz pozatym jak każde nowe odgałezienie przytniesz masz dwa nowe kolega już napisał te odrosty sobie podrosną poczekaj aż wypuści drugą partię siudemek i znowu bach i na tym koniec bo to z miesiąc zleci
ku**a zapuszcze fote jak najszybciej to zobaczycie co to jest fim, ok 50cm + - a stożkow wzrostu już koło 60-70 bo nowe zaczęły rosnąć.
ie ma co pisać puszcze fotke to się przekonacie
 
M

mflower

Guest
czy dobrze wszystko bedzie ok, jesli zetne szczyt kiedy bede mial 5-tki? peace
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół