nasiona marihuany

Pytanie orientacyjne

Wyszukiwarka Forumowa:

DobryDrJoint

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
95
Buchów
0
Jak w temacie kieruje je glownie do doswiadczonych growerow co juz robili outa pare razy

Moje sativy ktore mam odmiany: Hawaii Maui Waui, OG Kush, Chocolate Haze i Shaman zaczely kwitnac jakis tydzien temu wypuszczaja te biale wloski preflowery, tylko u shamana juz widac zalazki topow, czy one dadza rade dojsc? Do kiedy tak najpozniej trzymaliscie swoje krzaki, koniec pazdziernika? Zastanawia mnie czy one dadza rade dojsc do konca
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jak w temacie kieruje je glownie do doswiadczonych growerow co juz robili outa pare razy

Moje sativy ktore mam odmiany: Hawaii Maui Waui, OG Kush, Chocolate Haze i Shaman zaczely kwitnac jakis tydzien temu wypuszczaja te biale wloski preflowery, tylko u shamana juz widac zalazki topow, czy one dadza rade dojsc? Do kiedy tak najpozniej trzymaliscie swoje krzaki, koniec pazdziernika? Zastanawia mnie czy one dadza rade dojsc do konca

Czy dadzą rade nie wiadomo najlepiej żebys jakies foto wstawił .
A co do trzymania krzaków na oucie to i do polowy listopada mozna jak niema przymrozków wszystko zależy od pogody pozdro
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
To zależy od wielu czynników jednym z najważniejszych jest pogoda, jak będzie długo słonecznie to duży plus, jakość gleby też jest ważna, to jakiej jakości nawozy używasz, czy nie były mocno stresowane, jaka odmiana itp. Na dobre palonko składa się naprawdę dużo rzeczy, z roku na rok jak będziesz sadził będziesz zauważał coraz więcej i nabywał coraz więcej doświadczenia najważniejsze żeby nie popełniać tych samych błędów, pozdro :) A i polecam czytać na ten temat, na początek dobre są nawet zwykłe poradniki ogrodnicze, są tam porady które warto stosować przy roślinach niekoniecznie tam opisywanych
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół