nasiona marihuany

Pytanie spalonego forumowicza

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Hm... Czy to w całości i w całkowitej dosłowności prawda, iż Watty danej żarówki przekłada się na gramy(no mozna zaokrąglić)

Np ze jak jest hps 70w to 50-70 gram palenia da sie zdobyc ze wzgledu na ograniczone natężenie światła.

A czy np dało by się chodować Lowrydera pod 10wattówką świetlówką?? doszedł by do zbiorów chociaz 5g koncowy efekt??

Wiem... po***ane pytanie tez tak sadza zreszta nie nalezy dzielic skóry na żywym niedźwiedziu i nie chce przewidywać pytam tylko przykładowo
 
R

Rider

Guest
Niby z 1 W mozna wyciagnac 0,7g ,ale czy to prawda to niewiem ;]
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
1W = 05.-0.7g w skali 2 mcy kwitnienia
Wynik ten jest zależny od temp.; ilości CO2; ziemi; nawozów; techniki uprawy; a przedewszystkim od efektywności lampy bo lampa lampie nie równa.
lubo napisał:
na scrogu tylko
Ostatnio zastanawiam mnie różnica wydajności techniki SOG i ScrOG. Która tak naprawde jest najwydajniejsza?
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
orzi napisał:
Która tak naprawde jest najwydajniejsza?

ja bym stawiał na SOG`a
ja podobnie ale do SOG trzeba miec duego boxa a SCROG wiadomo jeden sredniej wielkosci box styknie:)
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
O tu jakiś offtop się zrobił:]więc i ja zapytam:]Jakis kolo na forum kiedys gdzies pisał,ze miał problem z byt duzą temp w boxie.Ale potem napisał iz doczytał się ze dostarczajac więcej co2 tem w bosie moze być większa:]Jak to jest??/
 
H

haszyszekk

Guest
NO tak to :) jak roślina ma słońca pod dostatkiem i świerzego powietrza bez dużej zawartości co2 to nie potrzebuje takiej wysokiej temperatury a wrecz jest ona szkodliwa. Jeżleli dostarczymy co2 to będzie możliwe podniesienie temperatury, bo wtegy roślina przyspiesza reakcje chemiczne... I temperatura zostajr przez nią wykorzystana... czytełem że można wtedy miec temp. w boxie nawet 38st... wiec coś w tym jest. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół